Pekny match :y: A nasi chceli postupit na ukor Finov. Humoristi :lol:
15.05.2011 - 23:14:37
00
nasi mozu postupit jedine na ukor Mongolska alebo Portorika :lol:

Fini to zahrali paradne! :bow: A snad nikdy nezabudnem na prvy gol v brane Ruska :y:

Celkovo vydarene zapasy a aj bez nasich sa bolo na co pozerat ;)

Prílohy:

images.jpg
images.jpg 4.88 KiB thumb_up0thumb_down

15.05.2011 - 23:29:22
00
Súhlas bolo veľa krásnych momentov a aj dojímavých bude sa na ne dlho spomínať. S Fínmi sa tá radosť na záver dala prežívať :clap: nevyhrávajú takto často.
15.05.2011 - 23:55:50
00
a teraz príde účet za celé ms a to sa bude ťažko tráviť.
16.05.2011 - 13:06:26
00
Ja este pridam par mojich postrehov (snad som nebol slepy ked som nic nevidel):

1. Oznacenie vstupov pred stadionom OK (ale mohlo byt aj väcsie).
2. Oznacenie smeru kadial ist po vstupe do zony ziadne, ponechane len na intuiciu resp. stadove spravanie "chod tam, kam idu ostatni".
3. Oznacenie poschodi ziadne, ponechane len na intuiciu. Ked ma clovek na listku 2nd floor/2. podlazie, tak nevie, ci sa za podlazie rata aj prizemie alebo len nadzemne poschodia a moze tipovat ci ma ist na 1. abo na 2. poschodie.
4. Oznacenie smeru k toaletam na chodbach ziadne (to ma uz fakt nahnevalo). Navyse namiesto toho, aby oznacenie aspon priamo pri vstupe vystupovalo zo steny do priestoru a bolo teda viditelne zo stran ked clovek ide po tej dlhej chodbe, bolo len ploche a zapustene v urovni steny, cize ho bolo vidno az ked bol clovek takmer pri nom. A ceresnicka nakoniec - namiesto piktogramov, ktorym by rozumeli vsetci bez ohladu na narodnost, tam boli napisy "DÁMY" a "PÁNI" a pod tym zo spodnej strany v podstate takmer neviditelny napis v anglictine...

Z mojho pohladu totalne nezvladnute. Pritom znacenie je jedna zo zakladnych veci, ako usmernit masu ludi, aby nevytvarala chaos...

A este jeden postreh z ineho sudka - sedadla na tribunach tak nalepene na seba, ze keby si vedla seba mali sadnut traja statnejsi chlapi, tak maju vazny problem. Nebolo to snad ani na sirku ramien a to teda nie som ziadna "korba"...

Aspoň tie mažoriťky stáli za to. :D
16.05.2011 - 13:37:29
00
no buď rád,že tam nie su lavice ako kedysi,to by sa ti ani flek možno neušiel... :lol:
inak ja som osobne nadmieru spokojný a miestnej stávkovej som už asi bol podozrivý. :clap:


Naposledy upravil triki dňa 16.05.2011 - 15:16:59, celkovo upravené 1 krát.

16.05.2011 - 13:49:10
00
a teraz príde účet za celé ms a to sa bude ťažko tráviť.

mám pocit že sa niekto vyjadril že BA je 100mil € v strate za MS, len neviem kde som to už čítal..
16.05.2011 - 15:10:01
00
Na to som narážal a zimák sa bude dorábať ešte za ďalších niekoľko tisíc kvôli hracej ploche.
Pre Bratislavu viac škody ako úžitku celé ms.


Naposledy upravil triki dňa 16.05.2011 - 15:44:46, celkovo upravené 1 krát.

16.05.2011 - 15:18:41
00
pretoze v Blave ziju sami chudaci, tak musel byt nejaky dovod aby sa im cele slovensko poskladalo na nejaky ten hokejovy stanok ;)

Hadam nezavidis? ;) Mohli ste sa zadlzit kvoli reprezentovaniu SR ako mesto vy, ja by som vam to pokojne doprial. Ja som po MS v Bratislave netuzil. Pre mna je vysledok MS taky, ze sa tu nabalili nejaki zlodeji a verejne financie mojho mesta su kvoli tomu v prdeli na par rokov. A to sa ma tyka (na rozdiel od tych MS).
16.05.2011 - 15:35:34
00
Jedno je isté. Včera som tlieskal čechom lebo rusi si nezaslúžili ani prd a najviac som tlieskal modro bielym vo finále! Som fakt rád, že vyhrali Fíni a podľa reakcií v krčme v ktorej som sedel som nebol jediný.
16.05.2011 - 16:29:16
00
Moc som tým ugrofinom neveril,ale riskol som to po tom zápase s rusmi ako ho odohrali...
16.05.2011 - 16:35:16
00
Jedno je isté. Včera som tlieskal čechom lebo rusi si nezaslúžili ani prd a najviac som tlieskal modro bielym vo finále! Som fakt rád, že vyhrali Fíni a podľa reakcií v krčme v ktorej som sedel som nebol jediný.

Vsetci znami vratane mna fandili Cechom a Finom co som sa s nimi rozpraval, takze to asi bude nejaka spolupatricnost. :)
16.05.2011 - 17:01:16
00
Hadam nezavidis? ;) Mohli ste sa zadlzit kvoli reprezentovaniu SR ako mesto vy, ja by som vam to pokojne doprial. Ja som po MS v Bratislave netuzil. Pre mna je vysledok MS taky, ze sa tu nabalili nejaki zlodeji a verejne financie mojho mesta su kvoli tomu v prdeli na par rokov. A to sa ma tyka (na rozdiel od tych MS).


pravdupovediac radsej by som sa zadlzil kvoli mestu ktore to potrebuje, ako kvoli niekomu kto to vobec ale vobec nepotrebuje, viem si MS predstavit aj v inych mestach ako BA (tym urcite teraz nemyslim BB), su urcite mesta kde ziju ludia hokejom viac ako v tom hlavnom
ten prispevok nemal byt utokom na Bratislavu ale na to ze keby sa niekto nepotreboval nabalit tak niekde na slovensku stoji nova hala za menej penazi a verim tomu ze aj modernejsia
16.05.2011 - 17:18:05
00
Keby sa na Slovensku nekradlo, tak za tie 3 miliardy Sk mohli stat pomaly 3 haly aj s kompletnym vybavenim.
16.05.2011 - 17:55:12
00
načo by už v nejakom inom meste bola nová hala... |( na hokej? okrem toho? ešte tak celorepublikový snem HZDS a to je všetko...
16.05.2011 - 17:59:50
00
keyboard_arrow_up