Caute,

asi to uz par krat tu bolo rozoberane ale nedari sa mi to najst... teda:

postupne s mojim AM jazdenim sa mi zacali malit doterajsie pedale M505 s klasickymi tretrami z dovodu malej opory chodidla pri zjazdoch a blbnuti... preto rozmyslam:

kupit M647 alebo radsej flaty?

Viem ze bude potrebne menit aj tretry ( inak nechapem preco uz nedostat MP66 len AM45???) prip. ine SPD boty, ide mi skor o porovnanie ci tak vela stratim ked prejdem na flaty alebo zas ci tie DX pedale su naozaj vhodny kompormis... dik :rock:
19.05.2011 - 22:00:36
00
AM45 sú MP66 len v inej farbe...viacmenej...vlastne 66 model 2011
a od 647 nečakaj nejakú oporu(klik)..tretra má oblý tvar,na pedál nedosadá...stále Ti to drží len ten mechanizmus...o inom sú už CrankBrothers,tam tú oporu cítiť,mechanizmus je oveľa nižší a tretra sa normálne dotýka klietky pedálu
19.05.2011 - 22:05:07
00
aaa jo, sorac, som si nevsimol nove prispevky v tej teme, uz viac krat som ju prezeral...

mas na mysli CB acid? lebo v tej teme prave ty hovoris ze acidy uz viac nie :)
19.05.2011 - 22:13:13
00
http://www.suncycle.sk/mtb_pedale/diely-mtb/mtb_pedaly_time_z_control/
S oporou by možno pomohli Time Z Control. Vyzerajú podobne ako CB. Mohol by sa niekto vyjadriť čo ich jazdí...
20.05.2011 - 08:26:18
00
Nie, CB vyzeraju podobne ako TIME, kedze TIME prisiel s tymto mechanizmom a ma ho aj patricne vymakany, na rozdiel od CB.
Jazdim tie Z Controly sezonu a okrem toho, ze sa im nechce slapat za mna :D , im nemam co vytknut. Spolahlive, odolne, nevypinaju sa, VZDY fungujuce. Kamarat jazdi starsi model vyse 7 rokov, bez poruchy, bez servisu. Ja mam stare chrtacke SP tretry, ktore sa nedotykaju celeho tela pedala, takze dodatocna opora mi chyba resp. pri zmrvenom dopade by sa zisla lebo raz si natiahnem slachu :tmi:
20.05.2011 - 09:24:01
00
Ja by som tiez doporucil CB Mallet, ale to asi preto, ze ich vozim. Oporu poskytuju a v zjazdoch obcas na nich jazdim vycvaknuty. Problemom je ale to, ze uz mam tretie... Na dvoch som zlomil osku, ale zase moja vahova kategoria je 100+

http://cdn.mos.bikeradar.com/images/bikes-and-gear/components/pedals/Crank%20Brothers/crankmallet_m_pedals_BR-399-75.jpg
20.05.2011 - 12:34:10
00
keyboard_arrow_up