Dakujem páni....no ja som zvedavy, ci ten nejaky extrakt z lososa ci aka ucinna latka to je pomoze...btw. je to pre zeny po prechode aj manual je napisany v zenskom rode :lol:
Dufam, ze potom nebudem na mesacnej baze naladovy ;o)))
Jo a mal by som zacat chodit na rehabky s klbom (na tej fotke moc ten srob nevidno, leskol sa snimok)...tak som zvedavy ako mi to tam budu páčiť, bo neviem ruku stale vystriet ani skrcit...klbom hybem tak v rozsahu iba cca 50 stupnov.

Vola sa to miacalcic? Resp. obsahuje to salmocalcitonin? Je to na liecbu osteoporozy, ja som si to svojho casu striekal do nosa. Este som nepocul o tom, ze by sa tym liecili zlomeniny, pretoze to ma fungovat vtedy, ked su kostne tramce len oslabene. Ak uz su prerusene, tak to vraj nefunguje. Ale mozno to uz je dnes dalej, ze je tam k tomu pridane nieco ine. Ja som to bral naposledy asi pre 13 rokmi. A nemusis sa bat, naladovy na mesacnej baze som nebol :D.
17.05.2011 - 15:09:58
00
astro dufam, ze nie ;o)

pazhi ano trafil si, presne toto som dostal spolu s nejakou vyssou davkou calcia, ktoru mam popritom uzivat....no z toho co pises sa mi zda, ze to predsa len nebude ono ;o( v navode pisali nieco o redsich kostiach (tak ako pises)....no ja dufam, ze sa telo posnazi.....chcel by som uz opat zit ako clovek, vazenie ala PNka s vychadzkami, ziaden realny sport, pohyb....a teda aj robota ;o))
Tiez si mal navod v zenskom rode pisany? ;o))) to ma pobavilo asi najviac, hehe

dakujem za postrehy
17.05.2011 - 18:50:42
00
este ze som malpumpu a lepenie, aj ked pumpa sa rozpadla ale dal som ju dohromady :D

Prílohy:

plast.jpg
plast.jpg 922.99 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2011 - 20:57:08
00
Demolacia jak svina. ;) A teraz sup-sup na temu Bezdusove systemy. :)
17.05.2011 - 21:42:14
00
šogi: presne toto som zazil 2x.....drzim prsty nech to rozchodis...a hlavne to nezlom este raz ako ja(13 mesiacov na pnke,tiez sa mi nechceli spojit kosti)

good luck
18.05.2011 - 09:47:55
00
btw .. moj zamestnavatel ma zmluvu s sportclinic a chystam sa tam ist s kolenom .. mate snimi niekto skusenost ?



cauko, ja som absolvoval 2 operacie v sportclinic, a to som z dalekeho vychodu - Michalovce... ( teda to asi odraza stav naseho zdravotnictva, k tomu som medik takze mam info z prvej ruky :D )

anyway sportclinicu sa neboj, su to profici oslahani skusenostami od sl. hokej. repre cez tesnistky a blabla, jedine minus je cena, ale na to si uz nejako musime zvyknut... :|
20.05.2011 - 22:51:17
00
stacilo hodit tigra...

zaujimalo by ma, ako a co sa vlastne stalo, pretoze okolie kazety je nedotknute, prehadzovacka tiez, len cast 4 pastorka a 1 zub 5 pastorka su ohnute, a tiez par clankov retaze.

Prílohy:

kazeta.jpg
kazeta.jpg 389.6 KiB thumb_up0thumb_down

21.05.2011 - 23:07:57
00
Tipoval by som,ze ta cast kazety aj s retazou narazila na nieco tvrde .. suter mozno , preto sa to ohlo.
21.05.2011 - 23:43:09
00
Hm, podobne mam ja na svojej kazete, ale vyhnuta smerom von, cize od kolesa...po havarke s autom...a u mna mi skutocne dochadza fantazia...v okoli nie je poskodene nic ine
22.05.2011 - 10:59:14
00
no prave, aj u mna, ram nema ani skrabanec, vsetko v poriadku az na kazetu... asi nejake magicke sily nicia kazety :lol:
22.05.2011 - 12:25:47
00
Stvrtkova demolacia clenka. Kvalitne som si ho podvrtol. Bolest jak svina. A ani dnes, v nedelu to nie je o nic lepsie. Na chirurgii mi tam napatlal nejake maslo a ze mat to dva tyzdne zaviazane... Stale mam pocit, ze je to napuchnute a stupit na nohu je docela nemyslitelne... ***** a zrovna teraz ked je konecne super pocko na bike a konecne je aj pokoj od roboty... :@

Prílohy:

clenok.jpg
clenok.jpg 73.57 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2011 - 13:09:39
00
Mal si na to dat hned octanovu mast za 3-4 dni by si to mal ok.

dodo
22.05.2011 - 13:28:31
00
Dal som na to veral, ale ked som v piatok rano na sto stupil, tak od bolesti som sa zje*al na zem a tak som radsej zavolal mojej samanke (rozumej obvodna lekarka, ze kam s tym ist) a ta mi povedala, ze na chirurgiu. Spolubyvajuci ma tam odviezol, tam som si samozrejme vypocul od toho kretena, ze co si to dovolujem len tak prist bez toho, aby som siel najskor obvodnej... To ze som jej volal vraj nestaci, ona musi urobit najskor diagnostiku a posudit, kam ma poslat. Ja nie som kvalifikovany, aby som vedel, ze som si vyvrtol clenok... Proste ohromny debil. Si snad mysli, ze s tou nohou budem tancovat od doktora k doktorovy. Poslal ma na RTG, tam nic nezistili a tak o pol hodku neskor mi tam nacapkal s ohromne sikovnou sestrickou (pripadala mi ako keby tam bola prvy den a doteraz v medicine nepracovala) nejake maslo, zaviazal obvazom, potom skrobovym (sestra sa pytala, co to vlastne je a na co to je dobre :) ) a potom este jednym a poslal ma domov, ze to tam mam mat 2 tyzdne a potom prist na kontrolu... Cudujem sa, ze si to nemam prevezovat a niecim patlat. Ale ak sa to do zajtra ani troska nezlepsi, tak asi nieco vymyslim... A ak som si tam natrhol vazivo, tak obavam sa, ze za 3-4 dni to ale ok nebude... Na zaciatok by ale uplne stacilo, keby sa s tym dalo chodit.
22.05.2011 - 15:50:26
00
risototh:

no neviem co ti tam dali, ale urcite by som to previazoval a minimalne na noc dal dole... co sa tyka toho nadtrhnutia, neporiesis vela kym noha neodpuchne teda o to islo aj im s tym "smalcom" vpohode skus nejake overene alchimie ako fastum, flector je velmi dobry!, kapustovy list :D

RTG ukaze len ci nemas nieco puknute alebo zlomene, ak je nieco nadtrhnute tak sa to za ten cas zrastie( preto tak dlho ta bandaz ci obvaz) ak je nieco roztrhnute uz na tom nic 2 tyzdne nezmenia...

co ale nexapem co si pysky utieral ze si mal prist od obvodnej... vymenne listky uz skoncili... :^)
22.05.2011 - 17:12:35
00
Je to CTM Raptor - ROCKSTAR!!! ... starši ten s FR20kou
čo si myslite? zda sa že ta prasklina sa rozširuje pomaly ale isto
/EDIT: do řite som sa pomylil to nieje raptor to je Rockstar
je to toto http://www.kubicasport.eu/produkt/1408/CTM-ROCKSTAR-09/ tlmič je uź natom vymeneny za nejaky fox, chlapec to v zime praskol :rofl:

Prílohy:

ctm_raptor.jpg
ctm_raptor.jpg 330.53 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Hosť dňa 26.05.2011 - 20:24:54, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2011 - 13:38:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up