Ahojte.

Jazdite niekto Vredestein Tiger Claw XC-G? Stale sa mi nepodarilo vidiet ich nazivo na niekoho biku. Na stranke dovozcu SKprofibike.sk su nejake informacie o tom, ze Vredestein aj ked udava sirku 2,1 je v skutocnosti porovnatelna so sirsimi pneumatikami od inych vyrobcov. Mate to niekto overene? Da sa napr. porovnat so Schwalbe RR 2,25? Co som nasiel tu na fore, tak na tieto Vredesteiny boli len kladne reakcie. Chcel by som ich kocke na bike, dostala IRC Mythos II a nie je s nimi spokojna, vraj jej to na kazdom koreni a vacsom kameni podklzuje. A Tiger Clawy XC-G mi pridu lahucke a ideal na to co a ako jazdi.
23.05.2011 - 15:39:10
00
no mam vredestein tiger claw ale klasicke dusove a kevlary a co ja viem, ked su moc nahustene tak jedine asfalt ked ich das na 2,5 atm vydrzia volaco aj v lese ale nie su moc na volne kamienky skor na lucny povrch este poda v lese by mohla byt ale nie moc mokra .....
23.05.2011 - 15:58:17
00
Ja ich mam na bajku a su podla mna uplne super. Jazdim cca 80% mimo asfalt, aj korene, aj kamene, aj blato, kadeco a drzia velmi dobre. Je to aj o technike jazdenia a zvyku na tie gumy. Ja moc nemam rad siroke vzory, preto som siel do 2.0 a mam skusenost, ze ked su viac nahustene, tak idu tak o 50% lepsie ako maksie.
10.09.2012 - 10:54:06
00
keyboard_arrow_up