BBB Vlko - Hron MTB maratón

07.05.2011
3. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Vlkanová (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (34)
AK4477andrej25bikerka40BrudickbykiviCTM-koeliicemanivodrnojasopetokackajKockaLHHmagic7martin190martinantoni13MichalesmilsumimiMircelimiropesmysterynomadoborPipikovicrichardleRobert1robozvromanxRudy79stevolctigeragonvajco-to
Moja vdaka tiez patri AdrianeBB kedze doteraz som mal len 1 fotku ale uz mam 2 :D
Paci sa mi, ze fotite vsetkych a vsetko aj davate na web :y:

P.S. aj z minulych rocnikov pretekov v BB mam od vas pekne fotky :bow:
11.05.2011 - 18:28:12
00
Moja vdaka tiez patri AdrianeBB kedze doteraz som mal len 1 fotku ale uz mam 2 :D
Paci sa mi, ze fotite vsetkych a vsetko aj davate na web :y:

P.S. aj z minulych rocnikov pretekov v BB mam od vas pekne fotky :bow:



dakujem aj ja. aj nabuduce. :-)
11.05.2011 - 19:19:04
00
zopar foto

http://www.kamim.sk/mtb/vlkohron.php#2011
www.kamim.sk
11.05.2011 - 21:30:46
00
Tam to vzdy dlho trva. Asi nemaju cas.
16.05.2011 - 23:03:52
00
Bol to pekný pretek.Počasie vyšlo na jednotku. :sun: Značenie trate na jednotku. :y: Ani raz som neváhal kade ísť.Fáborky,vápenky a šípky na stromoch tak ako má byť.A nie ako na iných pretekoch kde akoby šetrili fáborkami a značia neprehľadnými šípkami ktoré splývajú s prírodou.A niektorý pretekári by sa mali naučiť zakričať pri predbiehaní v zjazdoch že idem sprava alebo zľava.Hlavne hobíci by sa to mali naučiť.Prezentačka bez menších problémov až na to že pýtali potvrdenie o zaplatení.Aké potvrdenie mám predložiť ked platím cez internet?Občerstvovačka v pohode len ked som išiel druhé kolo už pomaly odchádzali.Jedlo po pretekoch veľmi dobré.Tombola išla na prekvapenie rýchlo takže sa zbytočne nezdržiavalo.Celkovo sa mi veľmi páčilo a o rok ked mi bude zdravie slúžiť som vo Vlkanovej znova! :nod:
24.05.2011 - 21:29:33
00
Nazdar... buduci rok pripravujeme inovaciu Trate. dlha sa zmeni a polezie na Kozlinec, tak poziadavky na technickejsie useky budu naplnene:)..

Otazka co vravite na cipy? prinos ano/nie ???
26.05.2011 - 23:30:35
00
ci prinos neviem ale standard by to mal byt urcite.

ked uz su potesili by medzicasy nielen cez ciel ;)
26.05.2011 - 23:32:52
00
Ide o to akym su prinosom, moj nazor? v danej podobe len minimanlnym poradie aj cas sa da v pohode "chytať" aj bez nich..dalsie koberce na trati- dalsie nemale naklady v eurach..
26.05.2011 - 23:44:50
00
mne osobne cip tiez nechyba, je to dalsia prkotina, ktoru musim zakladat, ide v prvom rada o jazdenie, nejake stotiny sekund ma nezaujimaju
Kozlinec :y: , z ktorej strany sa pojde hore? (v poslednej dobe som skusal cestou z prace rozne varianty) chapem tak, ze budu aj na dlhej 2 kola, ale dlhe?
Urcite sa potom najdu osoby, ktore budu tvrdit, ze terjsi stav bol lepsi... :lol: , to tak, nikdy sa neda vsetkym vyhoviet
27.05.2011 - 07:55:59
00
stax, tebe dnes ide.. "ci prinos neviem ale standard by to mal byt urcite."

Preco by to mal byt standard, ked nevies ci to ma prinos? Len preto, ze to sofistikovanejsie vyzera? :D

Ak to organizatorovi zvysuje naklady (a pracnost), co sa nasledne prejavuje na vyske startovneho, tak podla mna vobec nemusia cipy byt. Asi aj tak riesia situaciu iba pri starte (cas sa pretekarovi nemeria od okamihu vystrelu, ale az od prejdenia kobercom). Chrti v prvej lajne si ziadny rozdiel nevsimnu a ostatni maju tych par sekund na haku. Hlavne ked si za to maju priplatit nejake to euro navyse...
27.05.2011 - 14:10:17
00
assouvi, to mas odkial to co si napisal o merani casu? Si si vymyslel? Cas sa meria od startoveho vystrelu vsetkym rovnako a nie podla toho, kedy prejdu kobercom. To by co bolo keby som prisiel do ciela o 5 sekund skor ako niekto iny na trati, ale vo vysledkoch by som bol za nim, lebo on presiel startovym kobercom o 10 sekund neskor ako ja?
27.05.2011 - 14:48:22
00
:) skus znovu

to ze to tam maju neznamena ze je to prinos presne pre to ze tie cipy realne nevyuzivaju.

standard - ano, mozno som prilis zhyckany ze za standard povazujem aj medzicasy ktore som spomenul ale su zjavne prilis drahe...
27.05.2011 - 14:56:16
00
Ano Jezus, je to len moja predstava fungovania tychto systemov. Ak mam na nohe cip a aj tak mi meraju cas od startoveho vystrelu, tak ho tam mam podla mojho nazoru na hovno.
Clovek stojaci v prvej lajne prejde cez startovaciu ciaru okamzite, ja stojaci niekde vzadu startoveho pola az o niekolko desiatok sekund. Prave v tych desiatkach sekund si ja predstavujem prinos cipov - kazdemu z pretekarov meraju cas od startovacej ciary, po cielovu pasku (cize CAS NA TRATI a nie +200 metrov k startovacej ciare na zaciatku a tie sekundy cakania na rozbeh).

Kludne ma opravte a poucte. Budem rad...
27.05.2011 - 15:47:23
00
Dobrý pohľad na vec, no aj nesprávny. Ide totiž najmä o to, aby prvý pretekár v cieli bol naozaj 1. ... Na popredných miestach by mohol byť problém, na "ostatných" je to úplne jedno. To by si favorit mohol prísť na štart aj 30 min po výstrele a vyhral by...

PS: Ako mne by sa to hodilo, to by som stíhal štarty ako nič.
27.05.2011 - 16:00:42
00
assouvi: preto startuju favoriti z prdnej lajny, preto niekto stepuje na starte pol hodku pred vystrelom....
27.05.2011 - 16:16:27
00
keyboard_arrow_up