taak to uz rovno do kosa:D
si s tym niekde nabural?alebo moc brzdil prednou :lol: :)
26.05.2011 - 13:59:08
00
mne praskol chucker podobne... akurat to nebolo take roztiahnute a presne po zvare... zvaril som to a s upozornenim, ze to bolo zvarane som to poslal do sveta :lol: ale jazdil som na tom nadalej a vyzera ze to drzi az do dnes
26.05.2011 - 14:56:34
00
nieje to moje, jazdi to 13 ročny lightweight :lol:
jak môže 40kg na biku spraviť toto... PS nikam nebural
lak to asi nebude.... bude to treba poslat kubicovi :D spet
a čo taká prasklinka ... videli ste uź toto ?
http://www.ivelo.cz/servis-tipy-rady/aktualne-zpravodajstvi/redakce/jak-ne-zachazet-s-karbonovym-ramem/
26.05.2011 - 15:22:15
00
To je aka parada. Ako niekto napisal v commentoch - "ošklbaná vrana". :rofl:
26.05.2011 - 15:27:23
00
tak tych 160mm je dost vela na ten ram a ked si zoberes este, ze duro fr2O je vysoke pri zdvihu 160mm ako domaina so 180mm tak staci par skokov na flat a prasklina je na svete
26.05.2011 - 15:28:24
00
vidlica tam je od vyroby nie?
26.05.2011 - 16:12:28
00


:rofl: tak toto ma dostalo.. a este k tomu praskovy lak... mali to v tej peci este dorazit :lol:
26.05.2011 - 16:28:43
00
Mal si na to dat hned octanovu mast za 3-4 dni by si to mal ok.

dodo


hm, pochybujem že za 3-4 dni by to mal ok. Ja som si pred 2.mesiacmi vyvrtol členok a ponatŕhal čo sa dalo (väz, sval) bolo to na hrane ale šiť to nebolo treba, ale teraz váham či sa zle nepozrel na snímok pretože mám v ňom stále takú tupú bolesť a behať na to ešte poriadne nemôžem :(. Takže ešte stále nie som ok.
Lenže neviem čo sa dotyčnému pri ,,podvrtnutí" presne stalo či si aj niečo natrhol, utrhol alebo si len ponaťahoval to by bol lepší prípad.
26.05.2011 - 17:01:35
00
vidlica tam je od vyroby nie?

ano, bude to asi chyba z výroby
inak viď môj prvy post... je to CTM Rockstar
26.05.2011 - 20:18:35
00
ja som len narazal na to ze niekto spominal aka je vidlica vysoka. ale ked ju tam "naprojektoval" vyrobca tak by mal vediet co robi...
26.05.2011 - 21:39:10
00
Ano, avšak neviem či sa to dá povedať aj o spomínanom Raptore. Raptor je pevný rám s vidlami bežne do 130mm avšak raptor pro má spomínanú vidlicu. Čo je aj podľa mňa nezmysel.
27.05.2011 - 06:24:03
00
má to štýl, ten havraní rám :)
27.05.2011 - 08:23:02
00
Stvrtkova demolacia clenka. Kvalitne som si ho podvrtol.


...asi uz je neskoro po tyzdni...kazdopadne aj do buducna...
...najma okamzite (cim skor sa da)...poriadne zaladovat a vylozit hore...po prvotnom schladeni (cca 1 hod) zaviazat...ale nie tak ako to mas...ale od prstov az pod koleno...nie silno, nie slabo...tak akurat...a ladovat dalej...kym opuch neprestava tak len previazovat, obcas natriet hocicim proti opuchom a zaviazat naspat (aj na noc)...ak vies vylozit aj pocas noci (napr. na vankus)...radsej nechodit hned k doktorovi ale len sediet a mat nejaku dobru vilu co ti nosi lad a jedlo a podava ovladac od TV (tymto velmi pekne dakujem manzelke)...na WC asi budes musiet ist sam :)...
...k doktorovi na druhy den...RTG spravit pre istotu...kazdopadne existuje zakladne vysetrenie ktore vie na cca 90 % urcit natrhnutie resp. vaznejsie zranenie clenka (kedze okamzitu MR asi vacsina z nas nema sancu absolvovat)...pripadne potvrdit ze sa slachy len ponatahovali...ci ho dany doktor ovlada to uz asi zalezi skor od nahody a kvality lekara...ak to nie je zlomene, alebo roztrhnute tak sa snazit chodit cim skor sa da...a snazit sa chodit co najnormalnejsie...t.j. pomaly ale robit "klasicky" pohyb nohy...a na bajk cim skor sa da...ak ma clovek moznost na stacionar uplne idealne...existuju taktiez velmi jednoduche a ucinne cviky s pomockami (ale to tu tazko popisem)...
...takto som si v nedelu pred 2 tyzdnami vyvrtol clenok...vobec nie malo...v utorok poobede som sedel na bajku...volne po hradzi...chodit som sice moc nevedel...ale vo stvrtok som uz zarezaval v lese takmer naplno...cez vikend 2x 80 km vyjazd...chodza ma boli este aj po skoro 2 tyzdnoch...behat nemozem...a opuchnute to mam stale...kazdopadne bajk absolutne bezproblemov...pravdaze zaklad je spravna diagnostika...ak ma clovek nieco roztrhnute alebo zlomene tak je to o nieco inom...a je mi jasne ze nie kazdy ma taku moznost ze ma doma brata ktory je v tomto studovany a zivi sa tym ako mam ja...ale tak aspon zaklad ked sa dodrzi vie to pomoct...
27.05.2011 - 08:55:02
00
Tejto teme este dlzim jednu demolaciu. Hadajte, koho "opravena" prasklina na rame to je? :) Ale bavim sa, ze su tam nalepene ochranne nalepky, aby sa nahodou neoskrela farba. :lol:

Prílohy:

100_6221.JPG
100_6221.JPG 248.61 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2011 - 18:18:39
00
ja ja ja viem...:D
to je urcite daka merida :^) miestneho pretekara :)
to je ta nezvecujuca sa praskalina na FELIXovi bajnom to stvoreni
28.05.2011 - 18:43:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up