tak moja skúsenosť s týmto e-shopom:

hned prvý nákup a problém:
9.5. 2011 objednával som si rezervoár na vodu BOLL, 10.5.2011 potvrdená notifikácia o platbe, že do 3 dní ho mám doma a možem sa nalievať vodou 8)....no nestalo sa tak.

Dnes 17.5. som tam volal:"že oni to objednavali až čiech, dnes to odišlo, vo štvrtok by to mal byť u nich"
No len ja to potrebujem najneskôr do piatku, kedže odchádzame do Lago di garda.
A chlapík z e-shopu,v ťažkej pohode, že to sa stihne, pošlú cez UPS....no uvidíme, ak sa to podarí, tak to bude "tesne o prsia činskej atlétky"......ináč mi bude musieť nejaký mladík z partie robiť nosiča vody 8).

Jednoznačne by som uvítal aspoň e-mail od e-shopu, že nastal takýto problém...
17.05.2011 - 14:04:31
00
Ja som s nimi mal tiez problem. Objednaval som nejake veci, ktore nakoniec nemali, ale ponukli ine, ktore som akceptoval. Tie druhe vsak boli lacnejsie, pricom rozdiel z ceny mi vratili az po niekolkych urgenciach o niekolko mesiacov. Nebola to vysoka suma (cca 3 Eura), ale uz len zo zasady, ked vidim, ze s tym maju problem, im to nenecham.
27.05.2011 - 09:26:29
00
plukovnik, ked sa to nestihne, preco by Ti niekto mal nosit vodu? Ked si ju vies dat do ruksaku na chrbat v nejakom sacku, vies si ju dat do ruksaku na chrbat aj v nejakej flasi. ;) A o tom, ze sa da flasa s vodou namontovat na bajk snad ani nema zmysel pisat...
27.05.2011 - 10:01:05
00
to bolo myslené s humorom, kedže sme mali v skupinke mladíkov 8) , rezervoar som si nejaký zohnal, inač by som to riešil ako si ty spomínal...
30.05.2011 - 12:05:52
00
A uz ti dosiel?
Ja som objednaval 17.5. hned 2 kusy a aj som uz zabudol, ze som nieco objednaval. Veru cudny pristup.
Tento mesiac uz druha smola. Objednaval som z USA nejaku drobnost za par dolacov a ked po mesiaci nic neprislo, tak som sa spytal predavajuceho, kedy to poslal a on sa ospravedlnil a odpisal, ze je dobre, ze som sa pripomenul, ze to sice prichystal, ale zabudol odoslat a tak to teraz posiela expresne. Uvidime.
30.05.2011 - 21:58:55
00
Pali, spomínam si ako sme sa rozprávali o tom na fóre, že ideš objednávať aj ty, ja som objednával 8.5. 2011, minulý týžden som sa vrátil z gardy a hned som volal, že či už poslali.. vraj áno, avšak nič neprišlo. Tak som dnes opäť volal, že kedy to posielali.
A?posielali iné hydrapaky,pomýlili sa, a rezervoáre BOLL nevedia zohnať od dodávateľa z čiech.Ak by som sa neozval, asi by ma ani nekontaktovali...
Takže som to hned stornoval a vracajú mi peniaze, kedže som to platil vopred.(uvidím kolko to bude trvať...)
Zatial mi z e-shopov chodia najrýchlejšie krmivá pre mojho psa? 8)

tak sportove.sk za komunikáciu :n:
06.06.2011 - 13:35:48
00
Mne volali 31.5. ze Boll uz nie je. Tak som zrusil objednavku (mal som dobierku).
Prave dnes rano som objednal Deuter na suncycle. Je to ten isty vodny vak (Source), len cena je 21E.
06.06.2011 - 15:23:39
00
keyboard_arrow_up