Ahojte,
kamarát objavil toto a celkom nás to zaujalo. :o
Chcem vás preto poprosiť, ak máte niekto trasy, či už priamo zo spomenutého výjazdu, alebo aj nejaké vlastné - odskúšané, a myslíte si, že sú lepšie (vhodnejšie ;) , menej náročné :P , od 2009 sa v lesoch na Slovensku toho dosť zmenilo :( ), vo formáte uploadovateľnom do Garmina/u, pošlite mi ich prosím! Buď priamo sem, alebo cez PM, alebo na cicamica@zoznam.sk . 8)

Všetkým čo niečo pošlú vopred ďakujem :bow: , tým čo budú len rýpať a naháňať počty príspevkov, už nikdy nepotiahnem špicu na hrádzi! :lol: (áno JoKo, myslel som teba :rofl: )

Nemusíte posielať celú trasu BA-KE (to asi má len málokto), stačí časť z Vášho regiónu, my si to už potom nejako vyskladáme. ;)

Ešte raz ďakujem.

cicamica
01.06.2011 - 21:43:28
00
Úplne náhodou k tomu nič nemám - akurát to, že pár ľudí, a pochválili sa tým aj na internete, išlo Bratislava-Dukla alebo naopak - po červenej. Aj peši, aj na bicykloch. Ale bolo to hodne dávno, niekedy v začiatkoch internetu na Slovensku, takže reportky už asi dávno zanikli.

A tú špicu si už strááášne dávno nepotiahol.
01.06.2011 - 22:53:10
00
A tú špicu si už strááášne dávno nepotiahol.

Nooo, mohol som to napísať aj takto: "...a ak bude niekto len rýpať a naháňať počty príspevkov, tak dostane po tej fúzatej papuli!" :rofl: :rofl: :rofl: , ale to by zase niektorí nepochopili, že to myslím len zo srandy, a už by som bol zase za najväčšieho hulváta na fóre! 8)
No a v zápätí by vzniklo hneď niekoľko tém, v ktorých, za predpokladu, že prispievajúci budú dodržiavať stanovené pravidlá, nikto nikomu "po fúzatej papuli" dávať nebude! :P

Takže ja ti radšej nepotiahnem špicu! :lol:
02.06.2011 - 00:52:43
00
Hladaj tymto smerom:

UTFG :P : Karol Mizla alebo Karpatiatour

http://www.cyklomag.sk/sitest/casopis/clanok/2010-11/1617/karpatiatour-2010-z-bratislavy-do-kosic-karpatskym-oblukom

http://www.treking.cz/casopis/mizla.htm
02.06.2011 - 07:55:09
00
Ahoj Cicamica
Nestačia tie gps súbory, ktoré sú priamo v tom článku?
Sú tam gdb. Cez Mapsource si ich prekonvertuj na gpx.
02.06.2011 - 09:23:49
00
pista: mne ide skôr o to, či niekto nemá už konkrétne trasy spracované v gpx alebo tcx formáte ;)

milsu: áno, stačia aj tie, ale možno niekto má nejaké vhodnejšie, menej náročné, zjazdnejši atď. Nikdy som tam nejazdil, tak neviem, či nejaké také vôbec sú. :$

V každom prípade vám ďakujem za váš čas a snahu. :bow:


Naposledy upravil cicamica dňa 04.06.2011 - 15:54:31, celkovo upravené 1 krát.

02.06.2011 - 15:16:24
00
pred par rokmi som siel klasicky prejazd Dukla - Bratislava, samzozrejme v terene, co mozno najviac po cervenej magistrale, trvalo to 12 dni. okrem toho skoro kazdy rok si davam taku kratsiu variantu zhruba po trase Kosice - B. Bystrica - Zilina, tak ak to myslis vazne mozem posluzit nejakou radou
03.06.2011 - 13:30:18
00
keyboard_arrow_up