Zdravím chcem sa opýtať či neviete kde by som zohnal šrobky na zadnú stavbu, rovnaké sa používajú aj na upevnenie prevodníka na klukách, len sú dlhšie a ich dlžka je ccá 16mm a majú hrubšiu vnútornú stenu, do šrobku pasuje imbus o veľkosti 5. V linku dole sú fotky šrobku... Ak ktosi čosi také má doma môže byť aj dlhší... a aj kratší o neaké 2mm tak sa mi ozvite :) moc mi pomôžu....na neakej rozumnej cene sa dohodneme...ďakujem.

http://img4.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=wp000180t.jpg
05.06.2011 - 18:34:15
00
fakt neviete kde by som ich zohnal? prípadne neviete poradiť neakú stranku z US alebo Veľkej Británie z ktorej by som to môhol obiednať? alebo proste neakú stránku kde ich majú?
07.06.2011 - 17:19:12
00
Ak je to skrutka na uchytenie pätky prehadzovačky, tak by som na tvojom mieste skúsil obchod, kde predávajú značku tvojho bicykla. Ak neuspeješ tam, mohol by ti pomôcť šikovný zámočník, ktorý, by ti ju vysústružil. Ak to budeš objednávať zo zahraničia, tak si myslím, že poštovné bude drahšie ako samotná skrutka.
07.06.2011 - 18:31:46
00
Skus obchod so spojovacim materialom, asi presne takuto mat nebudu, ale mozno ano, alebo nieco, co bude pasovat dobre tiez.
07.06.2011 - 21:22:46
00
dnes som bol v servise... pýtal som sa že či nemajú... nemajú ani obchode čo som bol ani vo vedlajšom meste... pozerali po eschopoch a nenašli... ani podobnú.... ono by taký problém hocijaký šróbik z imbusovou hlavičkou problém nebol zohnať... ale ten šróbik má jednotkové stúpanie závitu..... tak keby to chcem napasovať na rám musím vyťiahnúť tú matku čo tam je strčená dať neak dozadu matku... teraz to mám vyriešené dočastne tak že tam mám šróbky ktoré sa používajú na upnutne prevodníka o kluku len tam je taký problém že je o čosi kratší... a má tenšie steny.... tak sa bojím že ho kdesi utrhnem alebo že ohnem tú matku ktorá je vsunutá v ráme....(ten šróbik sa namontúva do nej a sa to sťahuje....
07.06.2011 - 21:47:24
00
Ak je to skrutka na uchytenie pätky prehadzovačky, tak by som na tvojom mieste skúsil obchod, kde predávajú značku tvojho bicykla. Ak neuspeješ tam, mohol by ti pomôcť šikovný zámočník, ktorý, by ti ju vysústružil. Ak to budeš objednávať zo zahraničia, tak si myslím, že poštovné bude drahšie ako samotná skrutka.

obiednal by so mto aj zo zahraničia... hneď by som zobral aj pätku keby nájdem a podobne... na slovensku to zháňam zaťial neuspešne... skusím tie spojovacie materialy...
07.06.2011 - 21:54:52
00
Ak je to skrutka na uchytenie pätky prehadzovačky, tak by som na tvojom mieste skúsil obchod, kde predávajú značku tvojho bicykla. Ak neuspeješ tam, mohol by ti pomôcť šikovný zámočník, ktorý, by ti ju vysústružil. Ak to budeš objednávať zo zahraničia, tak si myslím, že poštovné bude drahšie ako samotná skrutka.

obiednal by so mto aj zo zahraničia... hneď by som zobral aj pätku keby nájdem a podobne... na slovensku to zháňam zaťial neuspešne... skusím tie spojovacie materialy...
07.06.2011 - 21:55:32
00
prave kvoli stupaniu to nezozenies. preco nenapises vyrobcovi bajku? co je to vlastne zac? bud nech ti posle oznacenie (ak je to nieco standardizovane co pochybujem) ale rovno nech ti posle cenu...
07.06.2011 - 22:00:18
00
prave kvoli stupaniu to nezozenies. preco nenapises vyrobcovi bajku? co je to vlastne zac? bud nech ti posle oznacenie (ak je to nieco standardizovane co pochybujem) ale rovno nech ti posle cenu...

Bike je to Haro 357 nine... Ide o šrobky na zadnú stavbu na uchytenie pätky.....
07.06.2011 - 22:05:36
00
Stupanie je metricke .. 1mm je klasika, vyrobit by sa mal dat :^)
07.06.2011 - 22:12:41
00
vyrobit sa da ale v obchodoch podobne veci nedrzia. tak napis vyrobcovi...
07.06.2011 - 22:14:44
00
je tu jeden taký problém.. v angličtine som neni zas moc tak zdatný... neboli by ste tak ochotný a neskusili by ste sa opýtať? :) prípadne mi dať kontakt komu písať... niekto z kamarátov mi snáď poradí a pomôže.... moc by som bol vďačný.... skusím ešte kdesi to zohnať... ale v servise to nemali... a si myslím že ešte keď pobehám ďalšie na okolí ani mať nebudú... :(
07.06.2011 - 22:17:44
00
Jj, vyrobca by hadam nieco mohol mat :?: Hadam nebudu chciet poslat cely ram :lol:
07.06.2011 - 22:20:23
00
dnes skusím napísať mail výrobcovi.... dúfam budem mať to šťastie že to bude mať... :) však uvidím... ale ak by ste boli taký dobrý a keď budete vo vašom okolí v schope z bajkom skúste sa opýtať na šrobky na Haro 357 na zadnú stavbu na uchytenie pätky... možno by mali a moc by ste mi pomôhli... :)
08.06.2011 - 18:54:27
00
Stupanie je metricke .. 1mm je klasika, vyrobit by sa mal dat :^)

Veru ... buď na sústruhu,alebo kúpiť (požičiať) závitové očko.
A aký to je priemer M8x1 ? Potom skús toto:
http://www.bikeservis.com/stred-skrutka-m8x120-imbus-fsapar-p-3919.html
08.06.2011 - 19:14:48
00
keyboard_arrow_up