aké máte skúsenosti s kolesami v ktorích je náboj s priemiselnými ložiskami. čo je lepšie, klasické guličky - konusi, alebo priemyselné ložiská.
vďaka
01.03.2007 - 14:31:17
00
mne to je jedno, doposiaľ som to nikdy neriešil, vždy som vsadil na značku a bolo mi jedno čo tam je.
01.03.2007 - 14:45:33
00
no ja mam v predu aj v zadu naboje deore a je to na zozname s poradovim cislom 2.vidlica je 1va..teraz pojdem jednoznacne do priamyslakov...
01.03.2007 - 21:08:11
00
tak o tom je cela veda, pozri si napr. ktoresi cislo minulorocneho Vela.
ja mam dva pary kolies, jedny s nabojomi Sh. XT a druhe s nabojmi DT Swiss Onyx /zatial asi 150km/, pri jazde necitim ziadny rozdiel, akurat Onyx s priem. loziskami sa o cosi lahsie tocia
02.03.2007 - 07:09:54
00
tak o tom je cela veda, pozri si napr. ktoresi cislo minulorocneho Vela.
ja mam dva pary kolies, jedny s nabojomi Sh. XT a druhe s nabojmi DT Swiss Onyx /zatial asi 150km/, pri jazde necitim ziadny rozdiel, akurat Onyx s priem. loziskami sa o cosi lahsie tocia

a oto tu ide o to lahsie tocenie tie deore naboje su leniveee a to uz som im robil par krat komplet servis ze som pomenil loziska premazal...a tak ..ja osobne pojdem do priemyslakov..
02.03.2007 - 10:40:53
00
tak o tom je cela veda, pozri si napr. ktoresi cislo minulorocneho Vela.
ja mam dva pary kolies, jedny s nabojomi Sh. XT a druhe s nabojmi DT Swiss Onyx /zatial asi 150km/, pri jazde necitim ziadny rozdiel, akurat Onyx s priem. loziskami sa o cosi lahsie tocia

a oto tu ide o to lahsie tocenie tie deore naboje su leniveee a to uz som im robil par krat komplet servis ze som pomenil loziska premazal...a tak ..ja osobne pojdem do priemyslakov..



V deore nábojoch si asi ťažko pomenil ložiská, nanajvýš guličky a vazelinu.
02.03.2007 - 10:52:16
00
Ja nemám problem s kónusmi, doteraz som mal LX náboje a teraz mám opäť Deore, len som ich ako nové hned premazal inou vazelinou, to je všetko.
02.03.2007 - 10:53:51
00
tak o tom je cela veda, pozri si napr. ktoresi cislo minulorocneho Vela.
ja mam dva pary kolies, jedny s nabojomi Sh. XT a druhe s nabojmi DT Swiss Onyx /zatial asi 150km/, pri jazde necitim ziadny rozdiel, akurat Onyx s priem. loziskami sa o cosi lahsie tocia

a oto tu ide o to lahsie tocenie tie deore naboje su leniveee a to uz som im robil par krat komplet servis ze som pomenil loziska premazal...a tak ..ja osobne pojdem do priemyslakov..



V deore nábojoch si asi ťažko pomenil ložiská, nanajvýš guličky a vazelinu.

no jasne ale ja som myslel ze tie gulicky sluzia vlasne ako gulickove lozisko tak som napisal jednoducho lozisko...oni su tam len tak naukladane to je jasne nie su v tom prstenci co ich drzi pokope....lol sry za moje vyjardovanie
02.03.2007 - 10:56:49
00
keyboard_arrow_up