Nechapem. Dnes sa nepise rok 199x, ked sa DH jazdilo na XC geometriach. Svet, discipliny a trening jazdcov sa posunuli inde. Pozrite si majstrak vo 4x v Leogangu z min. vikendu ako sa jazdi. Na FR biku im tam mozes robit fotografa zo zadu, po prvu tocku. IMO. :beer:
16.06.2011 - 22:54:49
00
4x a FR je ako XC a FR...viem v oboch pripadoch sa skace,ale vo 4x treba riadne dupat...takze potrebujes byt prvy a to znamena to iste co u XC aj DH--->co najlahsi.Takze na nejaky Bighit zabudni,ten je sice do bikeparku fajn,ale ak chces zavodit tak vaha je rozhodujuca a detto zdvih,pri
dopadoch na dvojakoch a fr skokoch ti sice 180mm zdvihu dost odpusti,ale pri pedalovani ti moc nepomozu a tam je to rozhodujuce...Co poznam chalanov jazdiacich FR/4x tak maju dva biky-na FR nieco v style SX Trail a 4x HTcka...
17.06.2011 - 00:18:34
00
a mi povedzte kde chce ten 4X jazdiť?

Fluider:ak si narážal na mňa,tak ja vravím o zdvihoch plusmínus 100/100 ale v inom podani ako XC hehe

viem ako sa jazdí dnešný fourcross,viem čo na to treba...ale načo mu bude 10kg superpevňák ktorý aj tak nebude mať kde využiť,a ani nemá nato ho využiť...

a vlastne celý čas riešime kraviny, sp3dy sa nejak nevyjadruje...
tak :handshake: ;)
17.06.2011 - 09:22:20
00
epo nikdy nevieš možno že má takú dráhu na záhrade :)
17.06.2011 - 13:00:24
00
a mi povedzte kde chce ten 4X jazdiť?

veď sa to aj na slovensku pomaly rozbieha, o TOMTO asi vieš, takisto sa chystá dual slalom v kálnici, príp. trať vo valčianskej.. ak sa máli, bikrosky sú pomaly všade, a napr. v čechách jazdiť 4x neni problém, ak by to stým myslel naozaj vážne..
...ale načo mu bude 10kg superpevňák..

súhlasím, ale predsa nie je problém poskladať 11-12 kg pevňák za smiešne peniaze, ktorý bude na to o čom sa tu bavíme 1268-krát lepší ako nejaký staručký bighit..
17.06.2011 - 13:31:42
00
áno,viem aj o tom,aj o kálnici,valči atď...
ale chalan je z Prešova :lol:
bikrosky hej,ale to je bikros nie 4X a ja neviem či chce jazdiť v CZ 4X alebo na SK BX kat. cruiser alebo čo vlastne...

ja vlastne neviem nič a to čo píšem sú len moje domnienky,keďže tu riešime niečo o čom/kom nič nevieme,lebo nám nič nenapísal...

to s tým 11kg HTčkom máš pravdu
17.06.2011 - 13:47:16
00
ale ved chalan asi nechce jazdit zavodne ten 4X... skor by som mu poradil bike co mu nieco odpusti na tej 4Xke a bude to mat fajn zdvihy na FR... a toto: http://www.dh-zone.sk/fotka/test/ tam nie je problem zajazdit ci na 200mm zdvihoch alebo na HT (odskusane ;) ) da sa vyblaznit na hocicom


/a akonahle sa to dostava tak vsetci hybaj na otvaracku :P
17.06.2011 - 21:02:14
00
keyboard_arrow_up