...ahoj... som zo spišského podhradia....na biku sedím asik po 5 rokoch....vlastním AUTHOR INSTINCT-2010...kúpený toho roku v zime....cez zimu som najazdil nejakých 300km....len tak sem tam som išiel na vychádzku...nemohol som sa dočkať tepla už...teraz mám najazdených nejakých 2300km....asik druhý mesiac pravidelne každý deň chodím do práce na biku, t.j. do levoče.....ak teda neprší čo sa mi celkom doteraz darilo...a mimo toho rád jazdím po prírode.....mám rád horskú ciklistiku, rovinu nejak nemusím.....no dám si aj to, príklad: minulá sobota-bol som pri dobšinskej jaskyni, dal som si taký 170km okruh cez vlachy, krompachy, margecany, gelnicu, prakovce, mníšek nad hnilcom, švedlár, nálepkovo, hnilec, mlynky, stratenú, hrabušice, spišský štvrtok, levoča, spišské podhradie...čo po hrabušice bola skoro stále len rovina.....bicyklujem sám...preto píšem túto správu, prostredníctvom ktorej by som rád spoznal nejakého kolegu z východu , presnejšie z okolia spišského podhradia, napr.: z levoče , spišskej novej vsi a podobne, s ktorým alebo s ktorými by som chodil na nejaké tie cyklotúri.....samého to človeka nie vždy baví...no baví ale kolega je kolega..... :D :D
12.06.2011 - 21:19:59
00
Nazdar Vladik,
skus sa prihlasit na nejaky cyklomaraton (napr. Kosicky, alebo Kralovsky u vas v Spisskom Podhradi) a isto najdes nejakeho partaka. S takymi 100km turami mas celkom dobru sancu na dobry vysledok ;)
17.06.2011 - 14:42:19
00
Nazdar Vladik,
skus sa prihlasit na nejaky cyklomaraton (napr. Kosicky, alebo Kralovsky u vas v Spisskom Podhradi) a isto najdes nejakeho partaka. S takymi 100km turami mas celkom dobru sancu na dobry vysledok ;)



....tak na kraľovský sa chystám... :D :D
17.06.2011 - 17:59:37
00
par tém pod touto máš bicyklovanie na Spiši ;)
17.06.2011 - 18:00:35
00
par tém pod touto máš bicyklovanie na Spiši ;)


...už som si to všimol...ale dikes za radu....
17.06.2011 - 18:05:10
00
a posledny prispevok sa necituje ;)
17.06.2011 - 19:41:18
00
Ahoj Vladik. Akurat som sa zaregistroval na tuto stranku a hned som nasiel na fore ze hladas partaka na cykloturi. Ja som z Baldoviec, cize par kilometrov od teba, tak ak to stale plati, tak by sme sa mohli niekedy stretnut. Ja som si kupil v maji novy bike a nedavno som sa vratil z jednej cyklotury po Slovensku, tak by som v tom chcel pokracovat, ale v okoli nikoho nepoznam, kto chodi na cyklotury.
02.08.2011 - 14:20:32
00
...no ahoj peťo z baldoviec.....hihihiihihihi...vieš že aj ja som bývalí baldovčan.....hihihihihi...býval som tam do svojich asik 12 rokov......a áno ponuka stále platí.....ak máš teda záujem.....hehehehe...
02.08.2011 - 20:13:17
00
...no ahoj peťo z baldoviec.....hihihiihihihi...vieš že aj ja som bývalí baldovčan.....hihihihihi...býval som tam do svojich asik 12 rokov......a áno ponuka stále platí.....ak máš teda záujem.....hehehehe...

No jasne ze plati....mozme si popisat....si ta pridam na Facebooku???alebo kde????
02.08.2011 - 20:19:19
00
...tak mne je to jedno....povec ty kde ti to viac vyhovuje...ci na pokeci abo na facebooku abo na skype abo na icq....hehehehehehhee......
02.08.2011 - 20:24:03
00
keyboard_arrow_up