cawte, nevedeli by ste mi poradiť kde by sa dal kúpiť polar cs200cad za dobrú cenu ? alebo či ho niekde nemajú v zľave ? kľudne aj zahraničné e-shopy. Ak by bol nepoužívaní s papierami tak aj bazar.
Poprípade poraďte niečo podobné.
23.06.2011 - 20:20:40
00
z nemecka :
115 eur : http://www.bike-components.de/products/info/p22045_CS200cad-Fahrradcomputer-.html
111 eur : http://www.bike-discount.de/shop/a9904/cs200cad-radcomputer.html

osobne mám vynikajúce skúsenosti z bike-components, navyše ked im napises kde si nasiel lacnejsie, daju ti ho za tu cenu ktorú si našiel :)

osobne by som si ale doplatil 20 euro a kúpil CS400 /síce bez čidla kadencia/ ale máš výrazne lepší computer :) ak vśak netúžiš po analýze v PC, kludne zober tú CS200. CS200 navyše ani nemá tuśím "polar komfortný hrudný pás", ten komfortný je skvelý :P

cs400 : 132 eur : http://www.bike-components.de/products/info/p22060_CS400-Fahrradcomputer-.html
23.06.2011 - 20:33:56
00
ten cs400 vyzerá dosť slušne, mal si ho niekedy ? a nevidel si ho v dákom eshope aj s čidlom kadencie ? možno by to vyšlo lacnejšie než kebyže si mám čidlo dokupovať neskôr.
A ako je to s manualom a menu v pc ? návod papierový a cd by som chcel mať po slovensky ale v computery sa asi dočkám iba angličtiny. Ako je to s tímy jazykmi ?
A ešte som nekupoval nič zo zahraničia, a 150eur nie je pre mňa málo, ako je to zo zárukou a reklamáciou ? nepoznáš niečo takéto zo zastúpením na Slovensku.


Vopred vďaka za zodpovedané dotazy.
23.06.2011 - 22:10:22
00
ano mám CS400, aj oco má CS400 a známy má CS600 Edition.
s nákupom zo zahraničia nieje absolutne žiadny problém, posles penaize na ucet, a balik je doma skôr ako sa stihneš spamätať. S čidlom kadencie sa nepredáva. Treba dokúpiť samostatne. Pribalený program ProTrainer 5 je v češtine. Manuál vo viacerych jazykoch. ja mám ale aj český tak by som ti ho vedel potom prekopírovať. mám ho od drotára :) V computeri mám nastavenú anglictinu. vôbec sa nepamatam ci bol navyber jazyk ale urcite :) česky ale určite NIE :D

reklamáciu som nepotreboval /klop-klop/, ale čo som čítal tak bola komunikácia lepšia s obchodom bike-components. aj práve preto som objednával oba polary práve tu. výborný ćeský shop kde som tiez objednaval nejaké drobnosti je tento : http://polarshop.cz/ skvelý kontakt. akýkolvek problém aj ked som nekupoval u ních zariadenia hned riesia, poradia. velmi dobrý!
23.06.2011 - 22:42:59
00
Dávaš si treningy aj na polarpersonaltreiner.com, alebo si ich dávaš iba do pc ?.
A koľko už tie polary máte ?
Asi zoberiem ten cs200cad, kebyže mám väčšie finančné možnosti tak zoberiem aj lepší ale zatiaľ snáď stačiť bude.
24.06.2011 - 00:04:51
00
A este doplnim ze k CS 400 potrebujes kupit IRDA kvoli prenosu dat do PC. CS 400 pouzivam k spokojnosti treti rok, kupoval som v nemeckom eshope. Kedze ma nastavenia na dva biky vyuzivam ho aj na cestaku s druhym snimacom. Jedine minus ktore mu snad mozem vytknut je, ze sa v snimaci rychlosti neda vymenit baterka ale to budem riesit az ked nebude fungovat. Cesky Polar.cz ich meni za zvyhodnenu cenu kus za kus.
24.06.2011 - 06:17:32
00
A este doplnim ze k CS 400 potrebujes kupit IRDA kvoli prenosu dat do PC. CS 400 pouzivam k spokojnosti treti rok, kupoval som v nemeckom eshope. Kedze ma nastavenia na dva biky vyuzivam ho aj na cestaku s druhym snimacom. Jedine minus ktore mu snad mozem vytknut je, ze sa v snimaci rychlosti neda vymenit baterka ale to budem riesit az ked nebude fungovat. Cesky Polar.cz ich meni za zvyhodnenu cenu kus za kus.


Koľko eur stojí výmena baterií ???, v polarshop.cz, pretože polar.cz už nie je.
viem že v computery, hrudný pás ju vymeníš aj sám. A v čidlách rýchlosť, kadencia sa meniť nedá jedine to rozrezať žiletkou a potom zlepiť epoxidom (youtube.com) asi by som to riešil tak ak by ta výmena bola drahá.
24.06.2011 - 07:38:48
00
na to IRDA som úplne zabudol :) polar udáva životnosť snímačov 4-5 rokov údajne tak som zvedavý. Ja ho používam niečo vyše roka. Aj na cesťáku aj na horáku. v Páse som za tú dobu menil 2krát baterky. Výmena čidla, ked im pošleš tvoje staré stojí tuším okolo 400-500 českých
24.06.2011 - 07:41:45
00
tomco: a to čidlá ty zatiaľ držia ? pretože výrobca tuším uvádza životnosť baterie 2-3roky pri 1hod každý den, no a keď jazdíš každý deň 2-3hodiny tak sa vybijú skorej, a pravdu povedať nebavilo by ma dávať 1000kč (1/4ceny polara) každý rok dva za výmenu baterií. Skočím sa spýtať jedného známaho čo robí elektroniku v autách (riadiace jednotky...) on by mi to potom vedel vymeniť. Ale tuším sa dá dohodnúť aj na nižšej cene na polarshop.cz ak chceš repasovať čiže iba vymeniť batérie. A nechceš meniť starý za nový.
24.06.2011 - 07:52:14
00
áno drzia stále bez problemov.
24.06.2011 - 09:05:37
00
keyboard_arrow_up