Postupne som prišiel na to, že silno neprefúkavá vesta sa zíde nielen na dni / večery, keď sa ochladí, ale aj na ranné cesty do práce.
Videl som dva základné typy: 1) sieťovanie na chrbáte - napr. Endura, NW alebo 2) sieťovanie na bokoch - napr. Sensor.
Aké máte skúsenosti ? Sieťovanie na chrbáte mi pripadá účinnejšie, ale zase menej praktické na iné účely ako bajkovanie. Pri sieťovaní na bokoch neviem či sa predsa len nepotí chrbát, ale napr. na prechádzku so psom zase super, plus Sensor bundu mám na zimu a nedám na ňu dopustiť.
Základné zadanie je samozrejme vesta skladná, ľahká, ak sa dá aj lacná...
24.06.2011 - 22:42:32
00
sietka na chrbte je fajn. dá sa s nou tahat hodiny. mám od výrobcu NyNA v designe BIKEPRO a maximálna spokojnost. odporucam :) neprefúka absolutne.

ed. link: http://bikepro.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2379&category_id=57&option=com_virtuemart&Itemid=64
24.06.2011 - 23:14:25
00
Ak nosis batoh tak sietovana je v pohode. Konkretne mam skusenost s Endura Laser gilet, ma vysoky golier co je super a milion reflexnych prvkov. Kedze mi ale zacala byt velka posunula som ju kamosovi a ja som zakupila Gore Vento vest - tato je nejaka "teplejsia" :^) neviem ci to je preto ze ma Windstopper membranu alebo koli comu ale tiez ma sietku.
25.06.2011 - 23:02:44
00
keyboard_arrow_up