Okolobratislavy

26.06.2011
MTB maratón
Bratislava - Dlhé diely (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže
Zúčastnených bikerov (5)
uff 17€ sa mi teda platit dako nechce ..takze tmax asi pojdem len zavadzat na trat a robit ti priestor :D
23.06.2011 - 19:56:26
00
Akcia sa konala, organizácia bola zvládnutá bezchybne, počasie prialo. Najviac ma pobavilo označenie niektorých pasáží ako "těžký sjezd". Tých, ktorí to tu nepoznali, museli tabuľky riadne vyplašiť a zbytočne žili v túžobnom očakávaní. :lol: O rok snáď za vyššej účasti, chcelo by to propagáciu aj u nás.

A našiel som si jedného :bug: , tak sa doma skontrolujte!

Pomóóóc, strieka mi tmel po izbe! :D
26.06.2011 - 16:52:52
00
Taktiez za mna - bezchybne ! Aj niektore maratony na Slovensku by si mohli brat priklad, trat super, nevedel som, ze v BA je nieco fakt tazke.

Tie tabulky tazky zjazd .. no ked som videl bratrov Cechov ako idu .. tak tam boli opravnene a mozno ich bolo aj malo.
Do buducna by som dal aj tabulky : Tazke stupanie :)
26.06.2011 - 17:34:42
00
To áno, na pomery českých maratónov (Cyklomaratontour, KPŽ) to bola ťažká trať. Vždy mi navrela minimálne jedna žilka, keď komentátor hlásil, aká je tá trať ťažká a technická. Ale však každý sme nejaký. Jediné miesto, ktoré zle označili, bolo v klesaní do Mokrého jarku (zjazd v 2. údolí) - bola tam ostrá zákruta vpravo. Pred ňou akurát obligátne "pozor sjezd", no ja by som tam dal radšej prudká vpravo. Nepoznať to, letím na Devínsku cestu.
26.06.2011 - 17:38:49
00
Pokial je to to iste miesto, ktore myslim, tak tam bola krizom cez cestu paska, ja osobne som nemal problem ani raz s oznacenim.
26.06.2011 - 18:26:56
00
takze nakoniec sa z toho vyklula celkom zaujimava akcia, co? Skoda, ze som nemohol, bol by to podla popisov pekny bikovy vikend. ;( Pesaci nerobili problemy?
Len zatial nevidno vysledky na ich stranke.


Naposledy upravil romanx dňa 26.06.2011 - 18:57:53, celkovo upravené 1 krát.

26.06.2011 - 18:53:28
00
Ja som si teda riadne zamakal, hobik je hobik...

Pekna akcia
26.06.2011 - 18:54:58
00
Nejde o značenie, ale o prudkú zákrutu, kde bol aj trochu šmykľavý povrch a do toho burina. Lepšie by sa šlo, keby si bol na ňu upozornený. Rovnako ako prvá prudká pravotočivá do lesa (po zjazde z dvoj-stopej panelky). Ale to už zachádzam do detailov...
Osobne som sa s nespratnými pešiakmi nestretol, no štart bol posunutý o 15 min z dôvodu záškodnickej činnosti so značením. A aj čelo niekde zablúdilo, zašli si. Preznačovanie sa teda konalo. Ale myslím, že nič vážne. Výsledky im vždy trvajú, aj 2 dni.
26.06.2011 - 18:56:13
00
no to s tym preznacenim trate som aj ocakaval. Niektori ludia su divni...zvlast v okoli Kobyle
26.06.2011 - 19:03:39
00
A organizatori mali povolenie ? Ci partizancina ?
26.06.2011 - 19:09:46
00
niekolkokrat prisli mestski policajti a aj statni, no a vzdy aj spokojne odisli :) asi dochodcovia z bytoviek mali nervy, tak zavolali policajtov, ze pod oknom maju nejaky bordel
26.06.2011 - 19:15:17
00
tak zavolali policajtov, ze pod oknom maju nejaky bordel

:D :D ... cize akcia super, len malo prezentovana a vyzeralo to cele divne, tajomne, ako hrad v Karpatoch :D
26.06.2011 - 19:39:31
00
nestalo by za to oznackovat trat c-ckami ako napr greenbike ci stupavsky maraton? neviem co to obnasa takto oznacit trasu, ale rad by som sa pridal ak by bolo treba pomoct...
26.06.2011 - 20:38:23
00
A organizatori mali povolenie ? Ci partizancina ?


Prečo zrovna partizánčina? Je dnes možné takúto veľkú akciu spraviť načierno? Obdivujem Vašu prácu s aparátom, fotografie, rád sa k ním vraciam ... ale takýto negatívny postoj som zrovna od Vás nečakal.

Všetky potrebné povolenia mali organizátori vybavené.


niekolkokrat prisli mestski policajti a aj statni, no a vzdy aj spokojne odisli :) asi dochodcovia z bytoviek mali nervy, tak zavolali policajtov, ze pod oknom maju nejaky bordel


Policajti neriešili sťažnosti dôchodcov, ale v prvom km štartu bolo potrebné zabezpečiť bezpečnosť trate, keďže bola súčasťou cestnej komunikácie.

cize akcia super, len malo prezentovana a vyzeralo to cele divne, tajomne, ako hrad v Karpatoch :D


Reklamu robili Česi - aj na Slovensku. (bolo by dobré povedať, že o túto akciu sa pokúšali už pred 2 rokmi). Slováci o tom vedeli, ale prišli bez bicyklov lebo neverili, že táto akcia môže byť uskutočnená a úspešná. S niektorými negatívami (označenie trate, jedlo, wapka,....) sme sa stretli aj na väčších podujatiach, ktoré robia Slováci.

Mimochodom - ako je možné, že Kostelničák o tom vedel a nehanbil sa prísť?
26.06.2011 - 21:03:04
00
Paix, myslím si, že si trochu nespravodlivý.
Bolo tam viac slovákov okrem Kostela: tmax, doubek .. (deň predtým boli v Kuchyni)
Asi by som tiež prišiel, keby som mohol (zlomené rameno na 1KBM v sobotu)
Problém bol v komunikácii. Odkedy som zistil, kto to zastrešuje na Slovensku, tak som sa začal na akciu dívať ináč.
26.06.2011 - 21:10:50
00
keyboard_arrow_up