Cyklopozitív 24 hodinovka

09.07.2011 - 10.07.2011
3. kolo - Československý seriál 24 hodín MTB
24-hodinovka
Rajecká Lesná - Ski park (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (53)
_andrej_alena zdravotackaandrej25bataganBERCObykiviCraObsdrotarfalko32fero79freeskierSKgebulagekonkoGriffinGwendolynhajtmanchamiicemanjanci30KidakkiriKockakrtko333magic7marekrigmartinantoni13maxxspmibajkmijatmilos21Mircelimisenomisko_hraskomisobikermlhoshnalinipeet-mtpeter.kPoloRaBaRaverrichardlesir Palloskicoolsmido20TerrytrinedyTurboSlimákTureQyombayzyombayz.styoyomizihadlo 5
Jak se bude vyhodnocovat celé mistrovství, tak se vyhodnotí pouze první místo nebo první tři v každé kategorii?A pokud na tom bude více závodníků bodově stejně tak se o to umístění podělí?
28.06.2011 - 16:54:52
00
Ak si dobre spomínam, tak pri rovnosti bodov rozhoduje umiestnenie na Valašskej 24h.
28.06.2011 - 17:04:42
00
Zdravim vsetkych. I napriek odporucaniam, ze pocas 24 hodin budem mat dost casu na zoznamenie s tratou som neodolal. Vcera som zbalil bike a hodil tri okruhy ako test. Dojem? 6,5km hore kopcom po sotoline 5 km dole po sotoline a kamenoch. Profil neriesim kto ma namakane da viac okruhov kto menej trenoval bude mat adekvatny pocet najazdenych kol. Moj osobny dojem je velke zklamanie. Neviem co povedat. Ked si spomeniem na krasne zabery z videa minuleho rocnika, nechapem koho tato lokalita mohla napadnut.Co ma bikera zaujat? Natiska sa mi len myslienka, ze tu zase chcel niekto usetrit! Sky centrum poskytne siete a a priestor a na oplatku ziska lacnu reklamu. Fakt ma to do...

PS: spolu so mnou v danej lokalite kruzili este dve trojice hobikov! Hadajte co robili prve styri km mimo asfaltoveho useku. Ich komentare sa nedaju moc zverejnovat.

Prosim vsetkych, ktori uz trat prejazdili o naozaj korektne a objektivne zhodnotenie pocitov z nej.
29.06.2011 - 18:46:18
00
Organizátori majú svoje dôvody, prečo zmenili trať, no nejdem ich obhajovať.. Minuloročné Turie bolo proste luxusné a plné superlatívov. Tá trať nemala chybu a aj keď som ju jazdil rok predtým a rok po 24ke, stále sa mi páči(la). Tam si proste každý musel nájsť to svoje. No mali sme obrovské šťastie, že nepršalo...
Od tejto trasy som čakal viac. Nie, že by bola nejaká náročná (považujem sa tiež za hobíka, no nenadával som cestou), ale je tak trochu dosť jednotvárna. Kvôli tej monotónnosti bude v prvom rade náročná na psychiku. Teda aspoň pre mňa. Veľmi ma nezaujala, to je fakt. Zaujímavejšie to bude ak bude :rain: alebo ak stretneme :hug: . Ale spolieham sa na to, že Cyklopozitív zas nesklame a bude to parádna akcia na ktorú budeme všetci dlho spomínať :clap: NEMÔŽE sklamať!!! Kvôli 24ke nejdem s Kopkom fotiť 2. časť 1000miles... :swear:
29.06.2011 - 19:16:40
00
Trať je pre každého rovnaká. Niekomu môže vyhovovať, niekomu nie. Ja osobne mám radšej také jazdivejšie, zaujímavejšie trate, ako bola napr. trať v Bystřičke, ale verím, že sa zabavím aj v Rajeckej Lesnej. A z môjho pohľadu na 24ku nie je trať ani z ďaleka na prvom mieste :)
29.06.2011 - 19:21:58
00
Zdravim vsetkych. I napriek odporucaniam, ze pocas 24 hodin budem mat dost casu na zoznamenie s tratou som neodolal. Vcera som zbalil bike a hodil tri okruhy ako test. Dojem? 6,5km hore kopcom po sotoline 5 km dole po sotoline a kamenoch. Profil neriesim kto ma namakane da viac okruhov kto menej trenoval bude mat adekvatny pocet najazdenych kol. Moj osobny dojem je velke zklamanie. Neviem co povedat. Ked si spomeniem na krasne zabery z videa minuleho rocnika, nechapem koho tato lokalita mohla napadnut.Co ma bikera zaujat? Natiska sa mi len myslienka, ze tu zase chcel niekto usetrit! Sky centrum poskytne siete a a priestor a na oplatku ziska lacnu reklamu. Fakt ma to do...

PS: spolu so mnou v danej lokalite kruzili este dve trojice hobikov! Hadajte co robili prve styri km mimo asfaltoveho useku. Ich komentare sa nedaju moc zverejnovat.

Prosim vsetkych, ktori uz trat prejazdili o naozaj korektne a objektivne zhodnotenie pocitov z nej.


Povedzme že som to vymyslel ja a celkom jednoducho ti odpoviem. Ak najdeš adekvátne zázemie v našom regione a hlavne získaš povolenia na takuto akciu kludne to budem akceptovať a v 2012 sa presúvame. Nikto ťa nenúti zúčastniť sa. Teším sa na tvoje rozumné a konštruktívne návrhy. Určite ich bude dosť.... Ja by som tiež bol rád keby sa dala trať zatraktivniť, ale jednoducho tento rok je to tak. Turie nebolo možne kvôli komasacii a z tohoto dôvodu sme prišli o možnosť urobiť camp. Na druhej strane šťastie stálo pri nás s počasím...Ale to je na dlhši dialog...

Tých čo kritizuju je naozaj dosť. Tých čo niečo robia je trošku pomenej....
Nikto ti nebráni urobiť za rok 24 na inom možno atraktivnejšom mieste...V Čechách je takýchto akcii 5 u nás iba jedna...takže to vyskúšaj a potom mi daj vedieť ako sa ti darilo

Ďakujem za názor
29.06.2011 - 19:29:19
00
No prepacte ale 24 beriem ako super kultovu akciu MTB a vôbec nechapem co tu riesite.Podla mna stale sa najdu ludia co nic nerobia len .................ju. Akemukoélvek cloveku co venuje cas mtb KLOBUK DOLE :rock: PS.-Nech sa kazdy pozrie na seba kým sem napise nejaku hlupost.
29.06.2011 - 19:56:07
00
Terry ten klobuk dole je pre teba tvoj kolektiv a spol. :y:
29.06.2011 - 20:02:20
00
Terry ten klobuk dole je pre teba tvoj kolektiv a spol. :y:

Dík za podporu....Naozaj 24-ka je aj o niečom inom ako o trati...
29.06.2011 - 20:21:26
00
ladový mužíček má pravdu hlavne ide o tu atmošku čo nemáš nikde inde jazdiť budeš čo sa ti bude dať a chcieť a v tom je ta krása každých čo ja viem 40 min budeš obiehať okolo cilela niečo dzobneš, vypiješ dáš si fajku a ideš dalej :D toto nemáš nikde inde akcia bude určite super ako aj minulý rok. Som zevady čo by si hovori na minuloročný Liberec to bola iná ***** :P
a to možeme byť naozaj radi že minulý rok nepršalo bo Bystrička by bola oproti tomu cez tie luky Mauricius :rofl:
Terry :bow: za to že ste sa na to znovu podujali
29.06.2011 - 20:22:56
00
Dovolím si nesúhlasiť že trať nie je podstatná. Iste že je, ale rozhodne nie je na prvom mieste. Terry jasne vysvetlil prečo budeme jazdiť tam kde budeme jazdiť. Je jasné že keby bola iná možnosť určite by sme boli tam.
Proste na Slovensku každý kto má v riti dieru a 5m kus pozemku potrebuje byť dôležitý alebo na tom chce aspoň zarobiť (keď už sa niečo robí). Bohužiaľ, 24h je jedno z podujatí kde ste hlboko v mínuse ešte pred prvým prihláseným bikerom a tento stav sa nezmení ani pri 100 či 200 účastníkoch.
Každopádne sa teším práve na tú atmosféru ktorú inde nezažijem. Že si k tomu trochu zajazdím je len bonus navyše (a je mi jedno na akej trati) :-P
29.06.2011 - 20:57:32
00
Presne tak, na Cyklopozitívnu 24ku by som šiel aj keby sa jazdila v ZA na vodnom diele po hrádzi :)
29.06.2011 - 21:26:32
00
uz sa tolko nevadte.. piatok vecer si tam dame vsetci :beer: :d: a budeme sa tesit na skvely bikersky zazitok :rock: :party:
29.06.2011 - 21:32:42
00
Terry: mas aj moju velku podporu a velmi sa tesim nielen ja, ale aj zvysok mancaftu :y:

BTW - CYKLOPOZITÍVNYCH 24 HODÍN MTB 2010 bola pre mna najlepsia 24ka, na ktorej som kedy bol :bow:
29.06.2011 - 21:40:54
00
Organizátorom želám pevné nervy a nech sa nenechajú odradiť pár večne nespokojnými jedincami. Kvôli takýmto "škodarečiichnejaknazývať" možno my bikeri budúci rok prídeme o inú podarenú akciu na Slovensku.. Ako iceman povedal, na cyklopozitívnu 24ku by som šiel, nech by bola kdekoľvek - veď to je ako mať druhé Vianoce! ;)
30.06.2011 - 08:28:12
00
keyboard_arrow_up