nenajazdil si tam na tvoje pomery nejako málo? :o
27.06.2011 - 12:29:27
00
No to hej. O 4 po obede som to zabalil z priebežného 2. miesta kvôli dažďu a blatu na neurčito. Aj tak by som nemal šancu vydržať jazdiť so Svaťom a Rasťom 24 hodín. Vydržal by som maximálne tak 12. Keďže na bedňu som nemal, tak som nemal žiadnu motiváciu jazdiť v tých sračkách. Ale trať sa do rána vyjazdila a obschla, tak som od pol 6 pridal k sobotným 8 kolám ešte ďalších 11. Takže celkovo som jazdil cca. 10 hodín, odjazdil som 19 okruhov, čo je niečo medzi 171-209 km (nikto nevie presne, aký dlhý bol ten okruh a s tachometrom som nejazdil).
27.06.2011 - 13:10:34
00
To keby si povedali vsetci ktori nemaju sancu drzat Rastove a Svatove tempo, tak by jazdili asi len oni dvaja a Granat. Ved aj o piate/desiate miesto sa da krasne bojovat...
27.06.2011 - 13:38:30
00
za cenu rozbitia biku aj seba a poprípade nejakej tej chrípočky? :shake:
27.06.2011 - 13:47:42
00
Kto tam nebol ťažko pochopí to dobrovoľné ničenie seba, materiálu, a morálky.... Ice-a plne chápem, na druhú stranu by som povedal že práve tieto podmienky ho priam predurčovali na veľkú šancu dostať sa opäť na bedňu k Svaťovi a Rasťovi.

Priemerná teplota podľa mojich záznamov bola 12°C (a to som jazdil tie teplejšie časti dňa - keď bolo aj 15°C). Kolo mi vyšlo na 8,5km a 210m výškových.
Inak ako vždy na Morave super, trať, bufet, ľudia, atmosféra, moderátori ... nebyť toho počasia a časomiery tak je to úplne perfektné. Osobne sa mi táto trať páči najviac, a pridaný singel na začiatku jej ešte pridal.
A keby som sa trochu viacej spučil mohli sme mať aj pekné "majstrovské" dresy. Možno nabudúce, keď mi bude fungovať aj malá placka, takto som občas natrápil.

Inak keď kukám na tie fotky, tak Slováci sa nadobro usadili v 24hodinových závodoch. Skoro v každej kategórii sa nejakí Slováci našli, a nie len v tých kde sú 3 pretekári či tímy.

P.S. Scylla podľa očakávaní v blatku "nesklamala", i keď si myslím že v tých podmienkach by mi nepomohol absolútne žiaden dezén.

Prílohy:

bystricka2011.jpg
bystricka2011.jpg 142.66 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2011 - 15:35:27
00
To keby si povedali vsetci ktori nemaju sancu drzat Rastove a Svatove tempo, tak by jazdili asi len oni dvaja a Granat. Ved aj o piate/desiate miesto sa da krasne bojovat...

Maťo, ja sa na bajku potrebujem v prvom rade baviť, výsledky sú pre mňa druhoradé. Tých 11 hodín čo som sa tam povozil som sa bavil na 100% (výborne som sa zabavil aj v piatok v noci :P ). A čo sa týka mojej motivácie na túto 24ku, tak tou bolo zlepšenie môjho maxima (306 km) zo žilinskej 24ky a to mi bolo hneď jasné, že v tom blate to nemám šancu dať. A po skúsenostiach z Dubničáku 2010 som rezignoval na ďalšie ničenie seba a bajku. Celkovo pre mňa super víkend, zajazdil som si dosýtosti a bez trápenia :)
27.06.2011 - 17:09:43
00
Kto tam nebol ťažko pochopí to dobrovoľné ničenie seba, materiálu, a morálky.... Ice-a plne chápem, na druhú stranu by som povedal že práve tieto podmienky ho priam predurčovali na veľkú šancu dostať sa opäť na bedňu k Svaťovi a Rasťovi.

Priemerná teplota podľa mojich záznamov bola 12°C (a to som jazdil tie teplejšie časti dňa - keď bolo aj 15°C). Kolo mi vyšlo na 8,5km a 210m výškových.
Inak ako vždy na Morave super, trať, bufet, ľudia, atmosféra, moderátori ... nebyť toho počasia a časomiery tak je to úplne perfektné. Osobne sa mi táto trať páči najviac, a pridaný singel na začiatku jej ešte pridal.
A keby som sa trochu viacej spučil mohli sme mať aj pekné "majstrovské" dresy. Možno nabudúce, keď mi bude fungovať aj malá placka, takto som občas natrápil.

Inak keď kukám na tie fotky, tak Slováci sa nadobro usadili v 24hodinových závodoch. Skoro v každej kategórii sa nejakí Slováci našli, a nie len v tých kde sú 3 pretekári či tímy.

P.S. Scylla podľa očakávaní v blatku "nesklamala", i keď si myslím že v tých podmienkach by mi nepomohol absolútne žiaden dezén.

do toho blatka jedine meduzy, mud alebo irc..obdivujem vase odhodlanie :y: .. mna uz do takeho mordoru po dubnicaku nik nedostane... :shake: :P
27.06.2011 - 19:37:44
00
Veru Dubničák zanechal aj vo mne určité psychické stopy a teraz si už 2x rozmyslím, či má zmysel rochniť sa v blate niekoľko hodín a ničiť materiál a seba.
27.06.2011 - 21:33:33
00
DEMA Raveo ako hlavna cena v tombole pre pretekarov, ktori sa zucastnili vsetkych 3 kol serialu (Jihlava-Bystricka-Rajecka Lesna) bude vylosovana po poslednom preteku v Rajeckej Lesnej ;-)

Prílohy:

IMG_7533_web.jpg
IMG_7533_web.jpg 200.31 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2011 - 10:42:40
00
keyboard_arrow_up