Prosim o pomoc, v srvise bajkov sa moc nevyznam, mam Kellys Beast asi dva roky, zatial bolo vsetko bez problemov ,iba vymena duse inac nic ine, spokojnost, ale dne som si vsimol, ze ked sliapem do pedalov tak nieco mi vrzga a neviem co to presne je. Od kolies to nejde, nie su to podla mna ani pedale, asi nieco v tej hlavnej oske, proste neviem ten termin.. Vrzga a zaroven citim aj mierne ze sa nieco akoby zadiera. Rozobrat a premazat? Zvladnes to uplny amater? alebo dat do servisu- kolko by to asi stalo?-pozeral som Zanzo a nic take v servise na stranke nevidel.
ďakujem :)
09.07.2011 - 11:49:56
00
rozobrat stred premazat zložit.....alebo vitahaná suchá reťaz. :) môj názor.
09.07.2011 - 18:16:17
00
môžu to byť pedále, závit kluka-pedále, závit kluka-stredové zloženie, stred, reťaz, zadný náboj, orech. :) postupne všetko očistiť, odmastiť a namastiť. ;)
10.07.2011 - 08:39:36
00
A co mam robit v pripade ze mi pri brzdení vrzgajú hydraulicke brzdy. Je to odvtedy co som bol v terene ked bolo blato, doma som bicykel umyl a retaz som naolejoval, ale nie som si isty ci sa nedostal olej aj na brzdy ked som daval na retaz. Odvtedy mi vrzgaju, piskaju a aj trochu slabsie brzdia.
za rady vopred Ďakujem
10.07.2011 - 10:58:37
00
to isté. pravdepodobne tam máš piesok, alebo zaschnuté blato. daj dole koleso, dole brzdové platničky, vyčistiť, premazať závity, poskladať. ;)
10.07.2011 - 12:33:17
00
keyboard_arrow_up