Inak klobúk dolu, že vôbec prišiel do ciela. Ja si neviem predstaviť, že by som sa vôbec posadil na bajk. Som zvedavý akú to bude mať dohru, pretože toto mohlo kľudne skončiť niečím oveľa vážnejším - na tie ostne sa mohol napichnúť kľudne aj ksichtom alebo krkom a Flecha mohol skončit aj pod kolesami...
10.07.2011 - 22:14:25
00
tu sa ukazala natura vodicov, s tymto sa stretavam na cestach velmi casto , keby bol pred nim pomaly nakladiak tak proste ubere plyn , ked boli iba cyklisti tak isiel tak ako predtym len kyval volantom a v tomto pripade to zle dopadlo , ani netrubil keby tak spravil asi by sa uhli .....
10.07.2011 - 22:24:26
00
K vodicovi sa skoda vyjadrovat. Hoogerland skoncil zda sa len s tymi skrabancami, co je velke stastie ak moze pokracovat (a to je hlavne). Vino dopadol sakra horsie. Flecha je OK?

Btw. http://www.mtbiker.sk/clanky/vysledky/4822/velits-opat-piaty-v-nedelu-mal-tazsie-nohy.html:
Prehľad jazdcov, ktorí doteraz pre zranenie odstúpili z Tour de France 2011:
Jurgen Van de Walle (Belg.) Omega Pharma-Lotto - štvrtá etapa (zranené slabiny)
Ivan Velasco (Šp.) Euskaltel-Euskadi - piata etapa (zlomenina kľúčnej kosti)
Janez Brajkovič (Slov.) RadioShack - piata etapa (zlomenina kľúčnej kosti)
Bradley Wiggins (V.Brit.) Sky - siedma etapa (zlomenina kľúčnej kosti)
Tom Boonen (Belg.) Quick Step - siedma etapa (otras mozgu)
Rémi Pauriol (Fr.) FDJ - siedma etapa (zlomenina kľúčnej kosti)
Chris Horner (USA) RadioShack - siedma etapa (zlomenina nosa, otras mozgu, zranenie nohy)
Benat Intxausti (Šp.) Movistar - ôsma etapa (zranené zápästie)
Jurgen van den Broeck (Belg.) Omega Pharma-Lotto - deviata etapa (problémy s ramenom)
Alexandre Vinokourov (Kaz.) Astana - deviata etapa (zranenie stehna)
David Zabriskie (USA) Garmin-Cervélo - deviata etapa (zranené zápästie)
Frederik Willems (Belg.) Omega Pharma-Lotto - deviata etapa (zlomenina kľúčnej kosti)
Amets Txurruka (Šp.) Euskaltel-Euskadi - deviata etapa (doteraz neznámy dôvod)
Pavel Brutt (Rus.) Kaťuša - deviata etapa (doteraz neznámy dôvod)

Trojnásobného víťaza cyklistických pretekov Tour de France Alberta Contadora naďalej trápi bolesť v pravom kolene, ktorá sa ozvala aj počas nedeľňajšej deviatej etapy dobrodružstva na francúzskych cestách. Španielsky jazdec spadol v prvej tretine nedeľňajších 208 kilometrov dlhých pretekov, už štvrtýkrát počas ostatných 8 dní. Jazdec tímu Saxo Bank síce dokázal držať krok s najvážnejšími kandidátmi na žlté tričko pre víťaza prestížnych pretekov, neskôr však prezradil, že bolesť sa opäť ozvala. "Dnes som mal mierne problémy a čo sa bolesti v kolene týka, som už zúfalý," uviedol 6- násobný víťaz pretekov v rámci tzv. Grand Tours a pokračoval: "Po páde som opäť začal cítiť moje koleno. Dúfam však, že ľad a odpočinok mi pomôžu a budem sa cítiť lepšie."
10.07.2011 - 22:41:04
00
Urcite sa budu musiet prijat nejake pravidla pohybu aut a motoriek v pelotone. Nestaci, ze jazda v baliku je sama o sebe dost nebezpecna a este tomu pridavaju ti motorizovani.
11.07.2011 - 06:49:47
00
Tiež si myslím, že by sa malo niečo robiť s pohybom vozidiel v pelotone. No ja mám divný pocit okolo žalúdka ked vidím "tolerované" doťahovanie jazdcov po defekte za sprievodnými vozmi. Galuska 5cm od zadného nárazníku rutiac sa 70km/h... :tmi: :headbang:
11.07.2011 - 08:44:55
00
silne pochybujem,ze by pokračoval veď to ho budú musieť celého pozošívať.
Inak Voeckler si ten žlťák plne zaslúži,preto jazdí tak ako sa jazdiť má.Žiadne špekulácie a vymýšľanie.Prial by som mu to až do konca,ale realita bude iná...
11.07.2011 - 08:46:47
00
...a stastie, ze tie droty nechytil tvarou, ale este nohami chudak.
11.07.2011 - 09:48:53
00
...a stastie, ze tie droty nechytil tvarou, ale este nohami chudak.

čo tvárou, ale vajcami
11.07.2011 - 11:26:35
00
obávam sa, že ak ich aj vajcami nechytil, ďaleko od toho rozhodne nebol.. :tmi:
11.07.2011 - 11:33:38
00
Teraz ma Peto zivotnu sancu urobyt vysledok
11.07.2011 - 11:55:12
00
silne pochybujem,ze by pokračoval veď to ho budú musieť celého pozošívať.
Inak Voeckler si ten žlťák plne zaslúži,preto jazdí tak ako sa jazdiť má.Žiadne špekulácie a vymýšľanie.Prial by som mu to až do konca,ale realita bude iná...



Presne tak - aktívnou jazdou si vybojoval žlté tričko. Makal v tej skupine takmer stále sám, ťahal to až do konca. Už v piatej (?) etape sa posledných 30 km odtrhol, ale mal smolu na partnera v úniku, ktorý ho nevládal ťahať. Neviem aký je v kopcoch, ale prajem mu ešte dobré etapy...

No Peťo Velits super!!!
11.07.2011 - 16:08:26
00
už tu máme prvého sypača :x
http://sport.sme.sk/c/5974096/prvy-dopingovy-pripad-na-tour-pozitivny-test-mal-kolobnev.html
11.07.2011 - 21:18:20
00
je niekde video z Vinokurovho pádu? čo som našiel ja tak všetky už len ako sú na zemi, resp. v priekope
12.07.2011 - 08:02:04
00
astro:Ja som to tiež hľadal, ale nenašiel som nič. Vtedy ich práve kamera nesnímala, takže pochybujem, že bude nejaký "live" záznam pádu. Ale muselo to byť pekne kruté...
12.07.2011 - 08:55:21
00


Všetci sú sypači!! Len tento bol tak nešikovný, že mu na to prišli :lol:
12.07.2011 - 09:02:12
00
keyboard_arrow_up