Craft 1000 Miles Adventure

29.06.2014
Bikepackingové preteky
Nová Sedlica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Par ludi som dneska nad Podhorim a pred Ovciarskom stretol.

Prílohy:

Hricovske podh.jpg
Hricovske podh.jpg 440.32 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2011 - 22:13:19
00
Ja som vcera u kamarata v BY v servise natrafil na dvoch. Celkovo tam mal za ten den asi 6 jazdcov. Klasika menili sa platnicky, opravovali sa kolesa atd. Najvacsia kuriozita bola jedneho ceskeho pretekara. Nocoval v okoli Martina a pocas noci mu medved zozral tretri. A to si nerobim srandu!!!! Hovorili mu to pred obedom cesky ucastnici, ked som tam dosiel ja tak tak po case dosiel aj dany biker a ten nam to cele rozpraval. No des. Drzim panom a damam pevne nervi a stastlivy dojazd do ciela. Hlavne v zdravy.
08.07.2011 - 12:23:25
00
Čtvrtek, 07 Červenec 2011 01:43

76 Paloncy (01:11, Nolčovo): Zdravim, hlasim incident s medvedem. Jsem zivej a ok, nicmene v kopci nad Lubochnou jsem potkal medveda a ten mi snedl cyklotretry. Dojel jsem bos do Nolcova ale dal uz to neslo. Tak jsem zaseklej v Nolcove a zvazuju svou situaci. Pavel Paloncy, c.76


Ja som to včera rozprával borcom, čo som ich stretol v RK, normálne nechápali :D
08.07.2011 - 12:30:54
00
asi boli riadne prepotene ked tak medvedovy chutili :lol:
08.07.2011 - 13:23:15
00
S tým medveďom sa to rieši už na viacerých fórach. Médiá, hocijaké, majú obrovskú silu. Ľudia uveria hocijakej blbosti, ktorá je náležite podaná a dobre zapadne do kontextu. Však kto by už dnes rozmýšľal.

... a pred voľbami je to podobne. Rozdiel je len v tom, že v prípade toho medveďa sa jedná o vtipnú mystifikáciu a vo voľbách ..., však viete.
08.07.2011 - 13:56:19
00
Toto je oficialne vysvetlenie tej prihody z medvedom, priamo z oficialnej stranky :

Například Pavel Paloncy vylíčil své setkání s medvědem, které ho stálo boty. Chtěl si ve Veľké Fatře chvilku odpočinout. Posadil se vedle cesty, sundal boty a nabíral síly. Vyrušilo ho čmuchání medvěda v jeho těsné blízkosti, kterého nejspíš přilákala vůně svačiny. Pavel vyskočil, popadl kolo a upaloval bos do nejbližší civilizace. Tam mu jeden solidární cyklista věnoval svoje použité a o číslo menší boty. Jak sám napsal ve sms: K novým botám přišel stejně šťastně, jako o ně nešťastně přišel. Ale lepší tohle, než jízda v ponožkách.
10.07.2011 - 12:29:51
00
už len, aby ten :hug: "ulúpil" nejaký bajk, to sa potom bude tažko v lese utekať pred mackom v SPD-čkach
;)
10.07.2011 - 12:36:13
00
Prví dvaja mimozemšťania sú v cieli :y: ,
ktovie za koľko to dokáže prejsť človek.
12.07.2011 - 08:32:11
00
12.7.2011
87 M. Lauko (617. km, 20:39): Pucin roztrhla sa mi retaz cely den som tlacil bike servis budem riesit vo Francovej Lhote rano

13.7.2011
87 M. Lauko (11:25): Musim ukoncit zavod Francova Lhota bez retaze nemozem pokracovat Dakujem Janke :-) a vsetkym za podporu pocas celeho zavodu a tesim sa na buduci rok

Viem, že tu za PC sa mi dobre machruje, ale nezobrať nitovačku na takéto podujatie .....
13.07.2011 - 15:19:30
00
Ešte máš šancu:

Středa, 13 Červenec 2011 14:56

Ahoj Martine, doufám, že se k tobě zpráva dostane včas, ve Francově Lhotě rozhodně nekonči, ve Francově Lhotě se znovu začíná, je tam noblesní cykloservis a noblesním mechanikem panem panem Kamlerem, shodou okolností letošní Loudání Českou krajinou aneb Great Divide Race po Česku, vedlo rovněž poblíž Francové Lhoty a pan Kamler udělal zázraky v podobě vyřezání brzdových desek ap. Tak se za ním rozhodně zastav. Ať se ti daří

Pepe

od
Pepe Janča
13.07.2011 - 15:20:57
00
Prví dvaja mimozemšťania sú v cieli :y: ,
ktovie za koľko to dokáže prejsť človek.


Popravde tento pretek je pre mňa osobne minimálne rovnako napínavý ako napr. Letour2011. A výkony tých borcov dávam nad úroveň profi pelotónu. Osobne si myslím, že priemernému hobíkovi to môže trvať cca 2-3 týždne, záleží od počasia. Ja osobne sa radím niekde ku pánovi Laukovi. Všetka úcta hobby účastníkom aj mimozemšťanom. 8)
13.07.2011 - 18:06:18
00
Ak je to naozaj tak, ze ten Lauko nema take zakladne naradie ako nitovac, tak si dokoncit ani nezasluzi. Ako sa vravi, stastie praje pripravenym... Snad je to uplne inak, lebo ak je ohrozene dokoncenie fakt kvoli nitovacu, tak to nikdy nepochopim.
13.07.2011 - 18:17:42
00
Vidite to čierno bielo a veci sa môžu mať úplne ináč a v mnoho veciach aj ináč sú. Mam na trati kamarata a pravidelne ma informuje čo a ako s čim prichádzaju do styku v živote by si sa na to nevedel pripraviť ok jemu chýba nitovač a ak by ho aj mal a minul už x spojek tak čo zase by bol ***** že nemá spojky? A čo ak by mu odišli brzdove dosštičky tak by ste tiež hovorili že si mal zobrať celý batoh náhradných?Troška reality chlapci všetko sa niesť nedá.Jezus môžeme o tom pokecať osobne a budeš velice prekvapaný.Všetci čo sa na to podujali a nech ich osobný pretek trval čo i len 3 dni majú môj rešpakt a velkú :bow:
13.07.2011 - 21:29:25
00
Vsak som pisal, ze snad je to inak. Ale ak nie, tak si za tym stojim. A samozrejme, ze ma mat aspon jedny nahradne dosticky. Dalsie si moze kupit cestou. Ale tak ci tak su dosticky nepodstatne v porovnani s nitovacom. Divim sa, ze obhajujes niekoho zakladnu nepripravenost. Teda ak mu nahodou nitovac nezozral ten medved. :lol:
13.07.2011 - 22:05:16
00
Roman nikoho neobhajujem len sa na to pozeram realisticky.Kamoš minul 3 dosštičiek za 3 dni a aký je rozdiel ked nekupiš nikde dostičiy a že nemáš nitovač?Žiaden.Ty máš nitovač a nemáš dostičky a potrebuješ dostičky dojazdi si on má dostičky a nemá nitovač nemá nitovač dojazdil presne to isté ako pišem nie je to také čierno bile ako sa to javi.
13.07.2011 - 22:18:21
00
keyboard_arrow_up