Ty si rozobral SPD system ? :o :tmi: .. tak to by som sa neodvazil :shake: .. to staci nastriekat WDcko, to nepuka ani nema ako :shake:
13.07.2011 - 22:15:55
00
Sak nie je to nic zlozite, len to ide dost tazko...asi to budem musiet urobit aj s nejakym druhym clovekom, aby som to dokazal dat na spravne miesto...a prave tam by som tipoval pukanie, kedze pruzinky sa tru o taku dlhu skrutku a takisto aj ten pliesok o pedal...ja som tam striekal silikon, ale pomohol len docasne

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
13.07.2011 - 22:47:51
00
Rozobrat hej, ale poskladat :rofl: .. pukanie predsa pri slapani nemoze byt v SPD systeme, lebo ked slapes, kufor tlaci na 2 miesta priamo na telo pedala, nic s pruzinkou to nema. Mozu ti klepat, ked sa vracia pedal, ale pukat nie :o .. ak teda myslime rovnaky zvuk :^) . To pukanie pedalu je vzdy zvnutra, z loziska, ked sa tam dostane prach a zmiesa sa s vazelinou. No taketo veci sa fakt zle riesia na fore :D
13.07.2011 - 23:25:37
00
vela stastia pri skladani:) rozobrat to bolo uplne zbytocne ale poznam ten pocit ked clovek ma chut nieco rozoberat. stiahni si datasheet k pedalom aby si to nezlozil zle
14.07.2011 - 10:14:27
00
zlozil som to podla videa z youtube...neslo to lahko, ale dalo sa...druhy pedal som len vycistil s kefkou a namazal, ale zatial som neskusal ci puka...skusal som rozobrat aj osku, ale neslo mi to a aj ked som s kliestami tocil cez handru, tak sa mi jeden zubok na tej matici trochu poskodil a nechcel som to doriadit viac...ked bude pukat dalej, tak si mozno kupim ten kluc a rozoberiem pedale...na kazdy diel bicykla treba mat specielny nastroj qua... :-/
14.07.2011 - 13:01:07
00
Fuha, poskladal si to ? :o Tak :handshake: .. mne by sa to urcite nepodarilo :D
Inak neviem, ci ten kluc dnes nestoji viac ako nove pedale :D
14.07.2011 - 13:09:32
00
ale kazdy rok kupovat nove pedale kvoli pukaniu...no neviem :D to uz radsej totalne dodrbem tu maticu, dam ju prec a dam tam nieco normalne, na co netreba specialny kluc...alebo kupim 540ky, na ktorych uz je normalna matica a je vymalovane
btw, ked som to skladal, tak mi uz dochadzala trpezlivost, lebo stale nie a nie to poriadne roztiahnut
14.07.2011 - 13:14:07
00
Fuha, poskladal si to ? :o Tak :handshake: .. mne by sa to urcite nepodarilo :D
Inak neviem, ci ten kluc dnes nestoji viac ako nove pedale :D

Šak to neni ťažké složiť... Tiež som to mal rozobraté :lol: :tmi: hlavné je povoliť tú pružinku na minimum, a potom to tam ide už relatívne v pohode ten "pliešok".
14.07.2011 - 13:26:32
00
Ja som si to vzdycky predstavoval tak, ze ked to rozoberiem, pruzina vyskoci a uz sa nebude dat natlacit :D
14.07.2011 - 14:51:47
00
Nevyskočí, len sa (tuším, už to bolo dávnejšie) "vytlačí" hore a ten pliešok sa tam potom fakt blbo dáva.. Ale ide to bez vážnejších problémov :)
14.07.2011 - 17:33:23
00
tak dnes pri 80km vyjazde mi to zacalo potichu od cca 15-20 km pukat samozrejme opet a pekne sa to stupnovalo, az mi to zacalo od polcesty tak zrat nervy :@ :punch: .. pockam kym dojde kluc a rozoberem ten stred, precistim, namazem a budem dufat ze sa to tym vyriesi..
by clovek ani neveril ako to vie zneprijemnit vyjadz(teda aspon mne)..
14.07.2011 - 19:20:05
00
by clovek ani neveril ako to vie zneprijemnit vyjadz(teda aspon mne)..

Ja to viem .. je to :@ .. najlepsie ako zistit co tomu je, je postupna eliminacia.Najprv treba vediet nasimulovat problem. Ak ho vies lahko nasimulovat, potom vies postupnou eliminaciou zistit, kde je problem. Inak napriklad mne na Garde zacala pukotat kazeta :lol: .. nikde inde, len tam mi to robieva .. totiz na vyjazd/zjazd z Rivy(do Rivy) hore cez tie tuneliky je neskutocny prach :tmi:
Inak ak si na stred nesiahol, tak to bude pedal .. tipujem.
14.07.2011 - 19:35:16
00
Vazeni, pedale pekne pukaju dalej...a nie je to tiche pukanie, pocut to na pol ulice. Cize ako cestu vidim rozobratie osky.
06.08.2011 - 21:18:41
00
Ja som nahodil druhe pedale, lebo mi zacal pukat lavy. Hmm, na tychto mi pukoce pravy, asi to cele zahodim do Dunaja :fubar: .. mam 3 sady pedalov, pukoce kazda .. 4te s ohradkou klepocu. Asi zacnem pedale riesit ako retaze , sak aj tolko stoja .. odjazdim nez zacne pukotat a sup do kosa.

Ale silne pukanie to uz nevyzera na pedal :^) .. nevies to vylucit, ze je to nimi ?
06.08.2011 - 22:58:37
00
no kamosovy tiez pukali ale uz nepukaju sa nasral ,natiahol teflonovu pasku na zavity pedalov a div sa svete uz nepukaju ....
07.08.2011 - 01:40:07
00
keyboard_arrow_up