Ahojte,

potrebovala by som co najrychlejsie poradit, ktory kros kupit:

1. Merida Crossway TFS 300-D za 599,- s hydraulickymi kotucami

http://www.merida.sk/prodej/Crossway-TFS-300-D

2. Kellys Exqusite za 500,- s veckami

http://kellysbike.com/index.php?id=sk_product&product_id=24623&countries_id=189&countries_name=sk&cat_id=269&subcat_id=274

Dakujem velmi pekne za akukolvek rychlu odpoved. Zajtra mi ho chce otec kupit k statniciam, ale nie som si stale ista ktory.
21.07.2011 - 14:37:03
00
trufam si tvrdit ze tebe kotucove brzdy nebudu na nic ine iba na vyhodenie penazi.. a vyber is to co sa ti paci viac .. ja by som si vybral Exquisite

//inak pekna cena za ten exquisite.. ostane ti aj na :d:
21.07.2011 - 14:53:06
00
Chystam sa jazdit skor po ceste a max prasnej cesticke. Presla som cca 10 obchodov v BA a v BB a v kazdej mi tvrdili uuplne nieco ine. Raz sa priklanali ku kotucom, raz nie... Uz som maximalne zmatena. Ale co som citala ludia viac odporucaju meridu ako kellys... chcem hlavne bike, kt vydrzi aj viac rokov..
21.07.2011 - 15:01:32
00
Chystam sa jazdit skor po ceste a max prasnej cesticke. Presla som cca 10 obchodov v BA a v BB a v kazdej mi tvrdili uuplne nieco ine. Raz sa priklanali ku kotucom, raz nie... Uz som maximalne zmatena. Ale co som citala ludia viac odporucaju meridu ako kellys... chcem hlavne bike, kt vydrzi aj viac rokov..

Petike prepac, ale ked "ludia viac odporucaju meridu ako kellys" tak si kup meridu a nepis sem.

z tychto dvoch je podla mna lepsi a pre teba vhodnejsi exquisite, dokonca si trufam povedat ze je aj daleko krajsi (co je vec nazoru) a este ho mas aj lacnejsi. a co sa brzd tyka, skutocny potencial vbreakov ty snad ani nevyuzijes.. a ked silnejsie zabrzdis tak sa prevalis cez korman ale bicykel zastavi.. cize obavu ze by ti nebrzdili mat nemusis..

a kup si co chces.. ked ludia hovoria ze je "merida lepsia ako kellys" :)

ja si myslim ze je lepsi topvar 12tka ako akekolvek ine slovenske pivo :)
21.07.2011 - 19:40:58
00
Ak chceš spolahlivejsie tak by som bral tie kotúčové pretože sa pri brzdení neopotrebúvava ráfik iba kotúč a ten s ;) a lahšie a lacnejšie mení a aj ked sa pritrafí nejaká osmička tak ju nebudeš musiet hneď dávať centrovať. Viem podľa nicku vyzerám zaujato voči meride :) kúp si ktorý ti bude lepšie sedieť
21.07.2011 - 20:09:15
00
Na cestu Ti uplne stacia V-brake. Pisat o opotrebovani rafika brzdami pri biku, co najazdi 1-2 tisic km rocne je blbost. Ten Kellys (ak sa da verit vyrobcom) je skoro o 1kg lahsi, co je dost podstatna vec (u zien duplom).
21.07.2011 - 20:35:32
00
Ak chceš spolahlivejsie tak by som bral tie kotúčové pretože sa pri brzdení neopotrebúvava ráfik iba kotúč a ten s ;) a lahšie a lacnejšie mení


no to si jej mal co povedat teda.. :) uz len rekreacna cyklistka s musou vahou (compliment alert :) ) moze riesit zodranie rafika brzdenim.. ani tak za milion rokov sa jej taka vec nestane..

dobry postreh s vahou
21.07.2011 - 22:10:39
00
keyboard_arrow_up