INTERSPORT Stupava trophy

30.07.2011
4. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Stupava - Námestie svätej trojice (Slovensko)

Pozvánka, Propozície, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
_andrej_ander13bikerka40brano222bukocarolina3DANOzPKDURI76DusoMdynatomFlakynoftakopyskGabo93GreywolfhirwilsInstinctmorgenivodrnoizojamminjanoheftyjanovargaJojoJozinoXTjurajko1975kallioKaskajaKefrinKockakona369KristinaLLLouisLubos 74lubos73Marešekmartin190martin91maturmawosmiloš.h636MirceliMisqa12MSHnerinomadobororvaqPajoncekPavol.GrujbarPeto02R-u-d-erichardleRobert1robozvRockstarRebelromanxsaeta119superlight84vankes
Ako napriklad vrtulnik :lol:


Ako napriklad ceny v tombole a pre vitazov v celkovej hodnote 22.000,- EUR; v tombole z dlhej trasy su pripravene dve platobne karty s 250,- EUR kreditom; nadstandartne zabezpecene obcerstvovacky; bohaty kulturny a animacny program na sobotu a nedelu; najlepsi kaskaderi VSA Xtreme od JANA VALENTU CZ; THE Beatles Revival Band z Ciech; SABROSURA zo Slovenska; detska cykloskolka z Ciech pocas soboty a nedele + detsky kutik; strazene parkovisko pre 500 bajkov dovezene z Ciech; nadstandartne zdravotne zabezpecenie 40 zachranarov so specialnou rescue technikou (vratane kamionovej nemocnice s JIS-kou + dalsi zachranarsky vrtulnik v zalohe); CYKLOSTAR & KARCHER umývacia stanica bicyklov 10x WAP-ka; v mieste akcie profesionalne festivalove podium; vyrabame vlastny DVD dokument ktory dostane kazdy bajker mesiac po akcii ZDARMA; v spolupraci s STV vyrabame aj TV dokument; cateringovy stan pre 800 bajkerov; velka LED obrazovka; vsetkym bajkerom a navstevnikom podujatia vsestrane posluzi 200 clenny organizacny team ktory treba nakrmit a zaplatit; a uplne na zaver..... GORAL tanecnice na road show pick-upe ;) to ma byt prekvapko :D

Toto vsetko ma u nas kazdy bajker v cene startovneho!!!!

Hej, ano. Mame pripraveny aj vyhliadkovy vrtulnik, lto :lol:


Naposledy upravil Pavol.Grujbar dňa 22.07.2011 - 23:42:47, celkovo upravené 1 krát.

22.07.2011 - 23:27:45
00
Až do POLNOCI - Strážené parkovisko bajkov na INTERSPORT Stupava Trophy

Pre účastníkov našej tohtoročnej INTERSPORT Stupava Trophy máme ďalšiu pozitívnu informáciu. Po úspechu z minulého roku budeme mať opäť k dispozícii strážené parkovisko pre bajky až do POLNOCI - do 24:00 hod.!!!

Keďže sa každý človek bojí o svoj bajk, bajkeri, ktorí nás prídu tento rok navštíviť na Stupava Trophy 2011, budú môcť počas celého dňa využívať luxus, ktorý sa osvedčil, v podobe stráženého parkoviska bicyklov.

Okrem rizika krádeže hrozí majiteľom bajkov aj nechcené poškodenie bajkov. Na slovenských maratónoch sa bežne po pretekoch zvyknú „povaľovať“ bajky kade-tade. Okrem toho môžu zavadzať a prekážať okoloidúcim. Preto ďalšou výhodou stráženého parkoviska bajkov v Stupave bude aj to, že sa Vám bicykel v našom stráženom parkovisku nepoškodí, respektíve neoderie.

Strážené parkovisko sa bude nachádzať, hneď na pravo od cieľovej rovinky, v blízkosti kamiónovej nemocnice IRS s Jednotkou Intenzívnej Starostlivosti a vedľa špeciálnej CYKLOSTAR & KARCHER umývacej stanice bicyklov a spŕch. Parkovisko bude tvoriť bezpečnostná ohrada vysoká 2 metre (po celom obvode), stojany na bajky minimálne pre 500 kusov a registračné miesto na príjem a výdaj bajkov. Celé toto stredisko zastrešia traja ľudia, ktorí budú mať celý deň toto parkovisko pod kontrolou. Zodpovednosť za uschovanie a stráženie bajkov v plnej miere preberá náš zmluvný partner a jeho zamestnanci, ktorí zabezpečujú priestor stráženého parkoviska.

Registrácia na parkovisku prebehne veľmi jednoducho a rýchlo. Pred uložením bajku na stojan si od vás obsluha vypýta občiansky preukaz. Následne sa údaje spolu s informáciami o bajku zaevidujú. Na záver Vám obsluha pridelí lístok, na základe ktorého si budete môcť bajk kedy-koľvek vyzdvihnúť.

Na Stupavskom MTB maratóne si v prípade potreby môžete v pohode po príchode do cieľa a po následnom umytí bajku jednoducho odložiť bicykel do „chládku“ :-). Hneď potom si s úplne pokojným svedomím môžete odskočiť na našu veľkú lúku do centra diania, kde už bude práve možno v tom čase ľudí zabávať kapela PANGEA - THE BEATLES Revival Band, alebo FUERA FONDO /SKA/ a kde budete spolu so stovkami ľudí svedkami vyhodnocovania výsledkov našej Stupava Trophy. Na námestí si budete takto môcť až do večera vychutnávať dobrú náladu, orosené nealkoholické a alkoholické nápoje a chutné jedlo, ktoré pripraví náš hlavný gastropartner RONA s.r.o..

Zjednoduší sa Vám tým aj možnosť zalietať si na našom INTERSPORT vyhliadkovom vrtuľníku, prípadne teplovzdušnom balóne!!! Celý čas sa budete zabávať s priateľmi a jednoducho si vychutnávať jedinečnú atmosféru na našej tohtoročnej Stupava Trophy 2011 do posledných polnočných chvíľ.

Registracia
Momentálne sa ešte môžete zaregistrovať do 26.7.(do 24:00) on-line na
našej stránke za 20,- EUR, od 27.7.(od 00:01) a na záver na mieste za 25,-
EUR.

Tu sa môžeš zaregistrovať on-line na naše preteky INTERSPORT Stupava
Trophy 2011:
http://www.stupavskymaraton.sk/#letny-prihlasenie
viac info: http://www.stupavskymaraton.sk/#842
---------------------------------------------------------------------------


Nemusíte sa báť ;-), naše občianske združenie Maratón a INTERSPORT sa o vás všestranne postarajú. Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť do Stupavy. V dňoch 29. až 31.7. 2011 sa Vás už nevie dočkať celý veľký realizačný tím INTERSPORT Stupava Trophy 2011.


V prílohe prikladám od partnera ilustračné fotografie stráženého parkoviska bajkov.

S pozdravom...

Pavol Grujbar
marketing, projekt, sponzori
obcianske zdruzenie Maraton, Slovensko
Mobile: +421904769101
FACEBOOK: http://www.facebook.com/mtbmaraton
FB EVENT: http://www.facebook.com/event.php?eid=213815901982289
TWITTER: http://www.twitter.com/mtbmaraton
SKYPE: pali.g007
ICQ: 487171599
palo@stupavskymaraton.sk
http://www.stupavskymaraton.sk
keep bikiing
clen medzinarodnej skupiny maratonov - IMS
Inter Mountain Series
http://www.inter-mountain-series.eu/

Prílohy:

Strazene parkovisko bajkov - priestor pred parkviskom.jpg
Strazene parkovisko bajkov - priestor pred parkviskom.jpg 156.48 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - dalsi priestor vo vnutri parkoviska.jpg
Strazene parkovisko bajkov - dalsi priestor vo vnutri parkoviska.jpg 179.05 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - priestor vo vnutri parkoviska.jpg
Strazene parkovisko bajkov - priestor vo vnutri parkoviska.jpg 148.69 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - REGISTRACIA.jpg
Strazene parkovisko bajkov - REGISTRACIA.jpg 137.8 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2011 - 23:39:43
00
Niekto musí ale aj ten vrtuľník zabeuzpečiť, že si platíš, to je druhá vec, neviem si predstaviť, ako by si sa šiel len tak povoziť (polietať) vrtuľníkom :)
23.07.2011 - 22:32:38
00
Mám otázku na organizátorov:

Dá sa nejako vybojovať štart v prvej vlne na maratóne mám ambície sa umiestniť v junioroch.(nechcem aby to vyznelo, tak, že si verím, do 3 miesta, samozrejme vždy sa uvidí počas preteku a nemyslím si, že som tak dobrý, že kde dojdem, tam budem do 3, ale bodaj by :D )
24.07.2011 - 21:49:29
00
aj mna zaujima, podla coho sa budu radit pretekari do jednotlivych startovnych vln. predbiehania som si uzil dosti minuly rok, ked som si zabudol tretry, cakal som na bratove, startoval 10 min po vsetkych a potom obiehal 250 ludi :tmi:
24.07.2011 - 23:13:03
00
Tak si ich tento rok nezabudni a nemusíš riešiť somariny :lol:
25.07.2011 - 18:16:22
00
uncalled for...

celkom valid otazka, na stranke zodpovedana az prilis vagne...


Naposledy upravil stax dňa 25.07.2011 - 20:54:35, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2011 - 20:51:55
00
chlapi organizatori jedna otazocka...ako tak pozeram von...budu aspon 4 poriadne funkcne wapky alebo budeme stat pol hodinku v rade ???
25.07.2011 - 20:54:33
00
...CYKLOSTAR & KARCHER umývacia stanica bicyklov 10x WAP-ka;
25.07.2011 - 20:55:35
00
dik :$
25.07.2011 - 21:00:31
00
Tak ako je to s tými vlnami? :^)
25.07.2011 - 21:22:17
00
Vidím, že sú tu aj nejaký "ochotní" čo nepriamo povedia "najdi si", tak som to pozrel:
1.vlna: pretekari s pridelenym startovym cislom 1-299
2.vlna: 300-599
3.vlna: 600 a vyssie
Našiel som to vo fóre, stupavského
25.07.2011 - 22:02:17
00
no a sme pri rovnakom "probleme" ako sa (som) riesil kedysi pri Sulove...aj tam som tvrdil ze bajkeri su rozumni ludia a treba nechat radenie do vln na nich...a nie podla pridelenych cisiel...kazdopadne staci zacat jazdit dlhe a tento problem odpada :P
25.07.2011 - 22:24:23
00
;)
Pripad Pruzinskeho KEC maratonu minuly vikend (3 na starte dlhej) :lol:


Naposledy upravil romanx dňa 26.07.2011 - 08:02:43, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2011 - 22:31:02
00
radenie do vln na nich...kazdopadne staci zacat jazdit dlhe a tento problem odpada :P

citujem:
Štart
•09:30 dlhá trať, 1.vlna
•09:40 dlhá trať, 2.vlna
:lol:
26.07.2011 - 08:01:07
00
keyboard_arrow_up