tiez by som bol rad keby sa vyjadril niekto kto tam uz nakupil.
24.07.2011 - 02:19:13
00
osobne jazdim dresy mnohych znaciek, medzi inymi craft, castelli, nalini, agu, nyna..
pretekarov naspeedovanych na znackove oblecenie jazdiacich znacne objemy cca 2000 km rocne (vyskytujucich sa tu v hojnom pocte) mozem ubezpecit ze ak si nechate usit v nyna dresy z toho najlepsieho co maju tak sa im nevyrovna ziadna zo spominanych znaciek..
specialne si dovolim spomenut ich zimnu vystroj, gate a bundu...
24.07.2011 - 10:00:24
01
Tak teraz si ma pobavil...
...pretekarov ... jazdiacich znacne objemy cca 2000 km rocne (vyskytujucich sa tu v hojnom pocte)
Najazdím ročne 4-5 tis. km, tento rok ak sa nič nestane (zdravie, rodina, robota), tak to bude možno až 6 tis. A vôbec si nemyslím, že som pretekár, ani že jazdím značné objemy!
24.07.2011 - 20:56:40
00
no, vidim ze mozgova atletika nie je tvoja oblubena disciplina ;)
davam ti teda do pozornosti stranku:

http://sk.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia
24.07.2011 - 21:47:13
00
osobne jazdim dresy mnohych znaciek, medzi inymi craft, castelli, nalini, agu, nyna..
pretekarov naspeedovanych na znackove oblecenie jazdiacich znacne objemy cca 2000 km rocne (vyskytujucich sa tu v hojnom pocte) mozem ubezpecit ze ak si nechate usit v nyna dresy z toho najlepsieho co maju tak sa im nevyrovna ziadna zo spominanych znaciek.

Rozumiem tomu správne, že mi v nyna dresy ušijú taký dres, že sa mu ani dres od nyna nevyrovná?

Pre koho je cyklistika šport, nech rieši najazdené kilometre. Pre mňa je cyklistika koníček, a preto riešim "podružnosti" ako vzhľad dresu.
V určitej cenovej relácii sa dajú zohnať dresy od kvalitných značiek (slabý výber, tuctový až nudný vzhľad) alebo Pro Team dresy (neznáma kvalita). Ak by bola kvalita rovnaká, vyberiem si skôr z tých druhých. Preto sa pýtam, aký je rozdiel v kvalite.

Dať si ušiť dres podľa vlastného návrhu v kvalite vyššej strednej triedy vychádza rádovo na dvojnásobok.
25.07.2011 - 15:45:11
00
Pre koho je cyklistika šport, nech rieši najazdené kilometre. Pre mňa je cyklistika koníček, a preto riešim "podružnosti" ako vzhľad dresu.


Potom treba ist kuknut Ferkovi Mikloskovi, nech ti usije podsedlovu brasnicku s takymi tymi peknymi flitrami :*
25.07.2011 - 16:55:14
00
ja asi tiež patrím medzi tých "profíkov" a ver mi, že som videl a mal na sebe kadečo, ale NyNa ma nikdy neoslovila :)
25.07.2011 - 17:17:20
00
Kilometre, nekilometre, je mi to jedno.. Pytam, ci niekto nevie, ci su dresy profiteams z obchodu cyklodersy.sk site z materialov a na urovni, ktore ma rada Nalini PRO. To je vsetko, viac ma nezaujima a ak niekto vie, nech napise. Mne to nevedel povedat sam predajca z cyklodresov, preto som ostal na vazkach a pytal sa niekoho dalej.. Zatial to vyzera tak, ze si kupim nieco z beznej kolekcie Nalini Pro..
25.07.2011 - 17:53:31
00
ja nakupujem z bobshopu.Inak dobré veci na zákazku šije kalaš...aj kvalitne.
25.07.2011 - 17:57:32
00
Kilometre, nekilometre, je mi to jedno.. Pytam, ci niekto nevie, ci su dresy profiteams z obchodu cyklodersy.sk site z materialov a na urovni, ktore ma rada Nalini PRO. To je vsetko, viac ma nezaujima a ak niekto vie, nech napise. Mne to nevedel povedat sam predajca z cyklodresov, preto som ostal na vazkach a pytal sa niekoho dalej.. Zatial to vyzera tak, ze si kupim nieco z beznej kolekcie Nalini Pro..


Ak ti to nevedel povedat uz predajca, potom by som bol na pochybach ci vie co predava.
25.07.2011 - 18:51:38
00
Ak ti to nevedel povedat uz predajca, potom by som bol na pochybach ci vie co predava.



Vravel mi len, ze je to kvalitne, ze je to od Nalini z Talianska a ze je to neporovnatelne lepsie spracovane ako ma v ponuke hobby sety po 89€. Vraj to predava denne a este sa mu na to nikto nestazoval.. Slubil mi aj, ze to mozem vratit, ak sa mi nebude pacit, no nemam chut sa s nikym natahovat..
25.07.2011 - 19:02:36
00
aký set vlastne chceš? myslím, že tie čo robí Nalini (FDJ, HTC, Euskaltel...) budú v podobnej kvalite ako PRO...BASE je naozaj low cost... :)
25.07.2011 - 19:11:56
00
ja asi tiež patrím medzi tých "profíkov" a ver mi, že som videl a mal na sebe kadečo, ale NyNa ma nikdy neoslovila :)


zalezi co si od NyNa videl, resp. nosil..
aby bolo jasne, ja som si NyNu nevyberal ani im nerobim reklamu, ked sa to objednavalo (cely tim) bol som rovnako skepticky ako vy..
o to viac som bol prekvapkany ked to prislo domov.. slusny material, uzky strih, na telo, zimna bunda tepla ale nepotim sa v nej, no a zimne gate som fakt lepsie nemal
treba mat na pamati ze NyNa usije aj o dost lepsie veci ako sama ponuka v beznej konfekcii ktoru predava. kukni na stranku, maju tam vymenovane vsetky materialy z ktorych ti usiju co povies..

inak objednavalo si to viac ludi z toho timu, ja som sa k nim len priplietol takze ich moc nepoznam, mozno sem tiez prispievaju a povedia svoje skusenosti
tim sa vola ck bikesport nova dubnica a ti co chodia po maratonoch tie dresy urcite videli - oranzovo modra kombinacia
25.07.2011 - 19:54:43
01
Za peníze v Praze dům :rofl:
25.07.2011 - 22:18:05
00
NYNA.sk....... zvláštnu cenovú politiku tam majú.... krátke gate s vložkou 55,- €, dlhé gate s vložkou 54,- €. :-D
28.07.2011 - 01:30:35
00
keyboard_arrow_up