Zdravim,

Chcel by som sa spytat, ci je mozne kombinovat mazanie na retaz, alebo radsej pouzit to, co tam aj bolo a "nemiesat" ? Lebo som mal retaz namazanu niecim priesvitnym (ozubene kolieska boli pekne leskle, ale boli namazane), to neviem co bolo, ale viem, ze doma mame len naky stary olej. Tak ci si mam radsej kupit to, co tam bolo, alebo staci aj ten olej. Pripadne co tam povodne mohlo byt?

Dakujem
30.07.2011 - 14:12:56
00
Zdravim,

Chcel by som sa spytat, ci je mozne kombinovat mazanie na retaz, alebo radsej pouzit to, co tam aj bolo a "nemiesat" ? Lebo som mal retaz namazanu niecim priesvitnym (ozubene kolieska boli pekne leskle, ale boli namazane), to neviem co bolo, ale viem, ze doma mame len naky stary olej. Tak ci si mam radsej kupit to, co tam bolo, alebo staci aj ten olej. Pripadne co tam povodne mohlo byt?

Dakujem


motorovy olej 5W40 preliaty do olejnicky je best..
30.07.2011 - 20:02:08
00
Ja tiez pouzivam dlhe roky motorovy olej, samozrejme novy cisty. Myslim ze vyborna vec.

Sice pred nedavnom som presiel na Finish Line XC, nevravim ze je zly, ale myslim ze chyta viac bordelu na seba, aj ked je retaz vyutierana do sucha. Asi sa vratim k motorovemu ;)
30.07.2011 - 21:28:30
00
a jak je to s tym miesanim...treba najprv zotret co sa da zo stareho mazadla alebo to nevadi a staci to proste pretret?
30.07.2011 - 22:08:14
00
Samozrejme ze to nevadi. Retaz namaz, pekne aby to zatieklo dovnutra a nasledne poutieraj handrou do sucha. Olej ostane tam kde je potrebny a z vonku nebude zbytocne chytat tolko spiny na seba.
30.07.2011 - 22:16:23
00
keyboard_arrow_up