INTERSPORT Stupava trophy

30.07.2011
4. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Stupava - Námestie svätej trojice (Slovensko)

Pozvánka, Propozície, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
_andrej_ander13bikerka40brano222bukocarolina3DANOzPKDURI76DusoMdynatomFlakynoftakopyskGabo93GreywolfhirwilsInstinctmorgenivodrnoizojamminjanoheftyjanovargaJojoJozinoXTjurajko1975kallioKaskajaKefrinKockakona369KristinaLLLouisLubos 74lubos73Marešekmartin190martin91maturmawosmiloš.h636MirceliMisqa12MSHnerinomadobororvaqPajoncekPavol.GrujbarPeto02R-u-d-erichardleRobert1robozvRockstarRebelromanxsaeta119superlight84vankes
Velka skoda, ze chalan na DLHEJ co isiel na "furtslape" :rock: na koniec zlomil prednu pilu pri cervenom domceku a nepodarilo sa mu prist do ciela velmi som mu drzala palce lebo nesiel vobec zle !!!
Za mna to bolo vsetko super az na par nespratnikov co velmi arogantne a neohladuplne predbiehali v useku zjazdu na "mariansku dialnicu" kde doslova odstrelovali ludi mimo trat :fubar: . Chapem ze su rychlejsi, uhybam sa vsetkym za mnou ked ma dobiehaju vzdy ked sa da ale ked som v blatovokorenovom zjazde a mam co robit aby som nenabrala pomalsich predomnou tak sa proste NEMAM KAM UHNUT a moze na mna kricat zlava aj cez megafon, som rada ze drzim rovnovahu.
31.07.2011 - 11:30:08
00
Moj prvy Stupavsky a vnimam to asi takto:
minusy:
- spominane parkovanie po celom meste a slabo (ak vobec) vyznaceny smer na registraciu/start
- miestami trochu slabsie znacenie - v Borinke bol sice regulovcik na asfaltke kde sa odbocovalo dolava ale mne osobne prisiel kapanek spomaleny a zatocil som tam len tak naverim boha a on sa az potom zobudil - pre borcov, ktorym ide o bednu by takato navigacia ozaj moc nepomohla. Ale inak nic strasne, skor len doladit regulovcikov a sem tam pridat praporky a je to 100%
- sprchy - toto bolo zo vsetkeho najhorsie - uprimne podla mna cisty fekal. Na takto zabezpecenom a propagovanom maratone by som cakal nieco na urovni Sulovskeho alebo Stranav. Stacili by palety a bolo by to o 50% lepsie s minimalnou investiciou...aj ked mne osobne to az tak nevadilo, necudoval by som sa inym, ze neboli oddelene panske a damske sprchy.
plusy:
- NADHERNA trat. Naozaj som necakal take uspesne vyhybanie sa asfaltu, krasne singlace, technicke useky a cele perfektne vybalansovane, ze sa dalo dobre predychat po zahule. Vynikajuco jazditelne aj po tychto nedavnych dazdoch - naozaj som sa obaval blataku ale toto bolo subjektivne skor taky "hranicne vlhky" povrch :D A tie zaverecne stupania na dlhej - fuuu, tak tie uz riadne preverili (z Rosinky to uz tahalo za nohy a z Borinky som za tym polom ako sa prislo na sotolinu vzdal hrdost a poslusne 200m potlacil). Trocha neprijemny bol spolocny zaver s kratkou a obiehanie pomalsich jazdcov v tom rozjazdenom rygole kde nebolo miesta a ti ktorych som tam stretal boli uz ozaj dost pomali a chcelo to kus strpenia a opatrnosti tam obiehat.
- o rok ak nebude horsie pocasie ako teraz tak idem isto znovu - nadherne pojazdenie. Diky! :]
31.07.2011 - 12:56:36
00
Za mna:
tak zase mam za sebou dalsi polmaraton ktoreho trat sa mi fakt pacila nebola moc kopcovita takze sa mi islo fantasticky v poodicke a dokonca som aj ja predbiehal co sa mi noc casto nestava a umiestnil som sa na pre mna krasnom mieste. Trat bola z kazdeho rosku trosku takze este raz fajn. S parkovanim to bolo take ako to bolo prvu tabulku ktora oznacovala ze sa v Stupave kona VELKY maraton som videl v parku na strome omohanu takou super hnedou paskou a myslim ze bola jedina. Jedlo bolo dobre. Na trati regulovcici boli skoro na kazdom rohu. Do ciela som prisiel ked este nebola tlacenica na umyvanie bikov takze moje +.
Pre organizatorov: Ja by som vas vsetkych nahnal do tych sprch aby ste si to vyskusali osobne a na com zapracovat. /helikopotvora, v tombole karbon bike, telka a tie sprchy???/ uz tie bicykle mali lepsiu kulturu sprchovania.
Inak OK o rok som tam znova.
PS: na kratkej mi tachometer ukazal v cieli 44,71km
31.07.2011 - 13:21:37
00
Inak ten zjazd na mariatálsku cestu už vyššie spomínaný je po včerajšku v katastrofálnom stave.
Doslova rozjbaný.Bolo by dobre keby tento turistický chodník niekto upratal aspoň do čiastočne predošlého stavu.(org.)
Potom sa nečudujem keď turisti na cyklistov stále nadávajú.
31.07.2011 - 13:56:20
00
tak toto potom vysvetluje preco nas pustili po ceste :rofl:
31.07.2011 - 14:31:41
00
... a nie len turisti nadavaju. Ten chodnik sa systematicky nici uz niekolko rokov, ale to asi nikoho nezaujima.
31.07.2011 - 15:08:06
00
Par fotiek:
http://www.kamim.sk/mtb/stupava.php#2011
31.07.2011 - 17:11:49
00
Myslel som si, ze dostaneme DVDcko z pretekov. Nevie nahodou niekto kde si ho mozno vyzdvihnut? :geek:
31.07.2011 - 21:25:12
00
fuu, ty si nejaký rýchly... ;)
31.07.2011 - 21:27:52
00
Tak pridam aj ja nieco:
-toto bol moj druhy maraton v Stupave, takze parkovanie ma vobec nezaskocilo, ale to neznamena, ze by nebolo dobre to poriesit, i ked naozaj neviem, ako :( . Myslim, ze toto bude neriesitelny problem. A kedze Stupavu trochu poznam, tak mi bohato stacili info, ktore som vycital na nete, a dejisko maratonu s bezproblemovou registraciou som nasiel lahko ;) .
Co sa samotneho "preteku" tyka (ja nezavodim, ale bikujem :rock: ), nemam co vytykat. Trat super :y: :y: :y: \o/ , skoro ziadny asfalt, obcerstvovacka zo Zeleznej studienky premiestnena na Kamzik :y: (presne toto som pripomienkoval minuly rok) mi omnoho lepsie sadla ;) . Znacenie pre mna dostacujuce, mozno aj preto, ze v kritickych usekoch (Borinka) som uz trat poznal, ale ked som isiel ja, aj tak tam bol regulovcik.
Obcerstvovacky tiez lepsie ako minuly rok :y: , pribudlo ovocie a nasiel som aj kolace :* , podla mna uplne stacili :y: .
Wapkovanie v pohode :y: , ale velke minus pre tento rok za sprchy :n: :n: :n: . Akcia tohto rozmeru by si zasluzila aspon palety do stanu (nech nestojime v blate :puke: ), ked uz nie aj teplu vodu. Ja sa na maratonoch bezne umyvam aj v potoku, takze ta tepla voda az tak nechybala, no tie palety by boli dost vhodne, nakolko byt po clenky v blate a obliekat si ciste veci, tiez nie prijemne :envy: :@ .
Jedlo po zavode a moderator ako vzdy dobre a na urovni :y: .
Syn bude asi smutny, ze ma na novom dvd neuvidi, lebo kamera si ma ani jedenkrat nenasla, resp. ja som si to nevsimol ;( . A to sa mi podarilo vytiahnut vyjazd za malym potokom :clap: , kde sa prevazne tlacilo (aspon podla dvd z minuleho roku), dokonca na strednej pile :muscle: , lebo malu som cely zavod nemohol pouzivat (namotavanie retaze) :whew: .
Sumar:
Super akcia :bow: , perfektna bikovacka :y: :y: :y: , do buduceho roku vylepsit sprchy a objednat lepsie pocasie :sun: :sun: :sun: 8) , a urcite sa vidime znova o rok :o: :beer:
31.07.2011 - 22:10:41
00
Myslel som si, ze dostaneme DVDcko z pretekov. Nevie nahodou niekto kde si ho mozno vyzdvihnut? :geek:


Sleduj forum, urcite sa tu casom spomenie informacia, kedy si ho mozes vyzdvihnut v hociktorom Intersporte... ak teda narazas na dvd z tohoto maratonu
Minulorocne uz asi nie su.
31.07.2011 - 22:15:00
00
johhny nabuduce nezabudni pouzit par smajlikov nech tvoj prispevok vyzera normalnejsie :rofl: (sorry nedalo mi)
31.07.2011 - 23:25:46
00
johhny nabuduce nezabudni pouzit par smajlikov nech tvoj prispevok vyzera normalnejsie :rofl: (sorry nedalo mi)


:rofl:
to vsetko len na vykreslenie mojich pocitov...
01.08.2011 - 00:25:45
00
..co ste vsetci fajnovy na tie sprchy..trosku studenej vody nikomu nezaskodi :-).Minuly rok boli predsa take iste,akurat z nich voda odtekala..
wapiek bolo pozehnane,gulas chutil.. akurat nechapem ako sa to rozdelovalo do vln, predbiehat z 2.vlny prakticky este pred zjazdom na Zeleznu ludi s cislami do cca 200 bolo aspon pre mna dost prekvapujuce..
super maraton. Len jeden apel na organizatora,ak si to bude citat-detsky maratonik dajte bud.rok urcite v rovnaky den ako dospelacky..
01.08.2011 - 10:07:28
00
Myslel som si, ze dostaneme DVDcko z pretekov. Nevie nahodou niekto kde si ho mozno vyzdvihnut? :geek:


Ja som DVD leto 2011 dostala v taske pri prezentacii ty nie? :o
01.08.2011 - 12:14:58
00
keyboard_arrow_up