INTERSPORT Stupava trophy

30.07.2011
4. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Stupava - Námestie svätej trojice (Slovensko)

Pozvánka, Propozície, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
_andrej_ander13bikerka40brano222bukocarolina3DANOzPKDURI76DusoMdynatomFlakynoftakopyskGabo93GreywolfhirwilsInstinctmorgenivodrnoizojamminjanoheftyjanovargaJojoJozinoXTjurajko1975kallioKaskajaKefrinKockakona369KristinaLLLouisLubos 74lubos73Marešekmartin190martin91maturmawosmiloš.h636MirceliMisqa12MSHnerinomadobororvaqPajoncekPavol.GrujbarPeto02R-u-d-erichardleRobert1robozvRockstarRebelromanxsaeta119superlight84vankes
Ja tomu naozaj nerozumiem. Citliví sme na všetky zákazy, príkazy ohľadne cyklistiky, rozhorčujeme sa nad prácou lesných pracovníkov a pod.
A keď príde k tomu, že "sme" v podstate za ten stav v parku tiež svojím spôsobom zodpovední, tak sa tu poniektorí tvária že ich sa to netýka a že sa v podstate nič nedeje. Veď čo na tom že je park roztrtkaný, veď ja tam predsa nechodím...
Namiesto toho aby sme sa tu doťahovali, tak malo byť v záujme organizátora dať trať do poriadku. Alebo chce organizátor čakať, kým všetko ztvrdne a potom tam nabehne s krompáčom...alebo vôbec.
A vôbec by som sa nedivil keby im na budúci rok starosta a zodpovední ľudia začali robiť problémy s usporiadaním. Všetci vieme ako dopadla minulý rok Cerová dráha po maratóne a to ako teraz vyzerá je len vďaka pár obetavým ľudom
04.08.2011 - 19:06:55
00
Ahojte, bývam v Stupave už pár rokov...a bol som aj na maratóne...

pravda je taká, že už v piatok pri registrácii bolo blato a vedel som, že to nedopadne dobre...
príde mi úplne nepochopiteľné, že sa ako bikeri hráme na ekológov, nadávame na lesné traktory a robošov lebo nám ničia traily a potom za dva dni dokážeme roztrtkať park na nepoznanie...

súhlasím, že počasie k tomu napomohlo asi najviac, ale kebyže som organizátor tak určite obmedzím prístup nákladných áut, dodávok a všetkých ostatných motorových vozidiel...

pre väčšinu ľudí v Stupave je tento park veľmi dôležitý, a pre mňa osobne bol aj jedným z dôvodov prečo som si tu kúpil bývanie...je preto normálne, že sú ľudia nad takýmto prístupom rozhorčení a nečudoval by som sa, keby stupavčania budúci rok poslali organizátora do čerta...

a ešte jedno video na záver, nech si každý utvorí predstavu...
http://www.youtube.com/watch?v=rS0Br7786Ec
04.08.2011 - 20:42:33
00
nechápem čo tu riešite, keď ešte neubehol ani týždeň, tak isto ako zorganizovať a pripraviť maratón netrvá jeden deň, tak isto ani poriadok po sa nedokáže urobiť za deň, alebo áno a verím tomu že sa na to organizátori nevykašlú tak chvílu vydržte, žiadna polievka sa neje taká horúca
04.08.2011 - 21:32:58
00
:tmi: obavam sa ,ze ti co schvalovali miesto dojazdu a startu asi moc nerozmyslali
04.08.2011 - 21:33:50
00
no to videjko sa mi mimoriadne páčilo.....
nabuduce by bolo asi dobre inštalovat ešte prenosnu ponorkovu zakladnu, keby sa nahodou v kaluži niekto topil,
prenosnu pristavaciu stanicu pre mimozemštanov, keby nahodou chceli štarovať
minimalne 2 pristávacie dráhy pre helikopotvory, veď jednu má dnes bárs kto ...
a prenosnu raketovu zakladňu, keby niekto chcel nebodaj ohroziť NAJ pretek
vivat reklama, vivat komercia vivat vivat a zbytok, kto ma náhodou iný názor na vec TICHO...
a zrušit celkom sprchy (aj tak boli asi na ....) a aj vapky, veď sa každý umyje pekne doma,
aby bolo viac miesta na "životné nutné veci"
a čo tam nejaký travnik v parku, do roka sa určite dá do poriadku a ked nie,
možno ho "hysterická" mamička bude chodiť vo voľnom case "okopávať",
určite je to nejaká "nihilistka", čo aj tak nema čo robiť ... len sa poflakovať s detmi po parku, prekážať s kočiarikom a pindať
načo chodi do parku ked môže po asfalte...
04.08.2011 - 21:37:10
00
Tadeas,Geroy rozumný pohľad na vec a nie ***** na to šak ten park není moj...

To ako dopadla cerova dráha vedia všetci.Ako dopadol tento rok zjazd na mariatálsku cestu viem osobne kedže som si tento slávny maratón prešiel keď už asi všetci boli doma....
Fakt by som sa nečudoval keby nás z lesov vykopali do riti.
tento org. má veľkú hubu kopec penazí a zanecháva po sebe len spúšť.Nech sa toho len chytia nejakí ochranári a pôjde do pič. celý tento váš pojazdný lunapark.


Naposledy upravil triki dňa 05.08.2011 - 11:06:20, celkovo upravené 1 krát.

04.08.2011 - 23:16:44
00
... a presiel si si ho aj ked boli este vsetci doma??? ja som si ho presla osobne pred, a zvolila som obchadzku :)
04.08.2011 - 23:42:05
00
Triki co vymyslas nejaka mamicka hystericky krici "znicili park" a ty ani si tam nebol a najviac tu mudrujes. Ten stupavsky park je veliky a "znicena" bola len mala cast pri dojazde do ciela.

Samozrejme ze to nie je spravne a organizator by sa mal poucit ale pocasie v nedelu tomu nepomohlo a ta trava sa spamata, kusok dalej je perfektna cesticka vysypana strkom kadial sa da ist dalej do parku a obist to ale mamicke bolo zrejme jednoduhsie polozit si decko do stredu toho blata a tam ho nafotit. ach tito blogeri...

To miesto je jednoznacne lepsie ako zazemie aj z hladiska bezpecnosti ako namestie pri kostole kusok od hlavnej cesty.
Tak ty tam isto nebývaš.Znicena davas do uvodzoviek,to si myslis si ze nebola alebo bola znicena malo?Cize ludia ktori maju cit k zivotnemu prostrediu a okoliu maju drzat hubu?Neviem ci si bol niekedy v rakuskych horach alebo krajine vseobecne,Mozno aj ano ale tam by si hikal ako to tu maju pekne a ako sa staraju a pod.Ale to nejde samo je to o mysleni ludi ako si vazia prirodu,seba a okolie v ktorom ziju.Toto by sa tam nemohlo stat.Konkretne nedavny Bad Goisern bol toho cistym prikladom.(Nielen tam,boli sme jazdit na viacerych miestach v Rak.alebo Taliansku a nikde v lese som nevidel ani jeden papierik,ci plast.flasu).Stanovalo sa na skvelom travniku ale nikde ziadne odpadky vsetci pekne po sebe upratali.Preco?Lebo by sa hanbili aby o nich nik nehovoril ako o narode bordelarov.A to v kempe neboli azda ziadni Rakusania.Po skonceni nabehli ludia a o chvilu bolo vsetko ciste.To iste aj v meste skoncil maraton a v pondelok by nik nepovedal ze sa tu nieco konalo.Na Slovenskuje to proste tak,kazdy ma kopu vyhovoriek.A ako povedal niekto s mikrofonom-sebeckost a nanazranost tu vladne.Ale nie som az taky skeptik su aj dobre priklady.
05.08.2011 - 08:53:56
00
to aby mali predstavu aj ty ktori tam neboli...

Prílohy:

stupavsky park.jpg
stupavsky park.jpg 415.09 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2011 - 09:08:13
00
to aby mali predstavu aj ty ktori tam neboli...


dodo radsej povedz ako sa ti slo v sobotu, kreslenie ti nejde :lol:
05.08.2011 - 09:15:04
00
ako som uz povedal - standardny vykon :)
05.08.2011 - 09:17:44
00
načo chodi do parku ked môže po asfalte...


[sarcasm] jj nech praska do polusu, je tam elvis tyzden [/sarcasm]
05.08.2011 - 09:34:26
00
Tak, a vo videu uz ide zvuk. Dufam, ze to tak aj zostane. :)
Prosim: http://www.youtube.com/watch?v=mJO8_hhz8Bc&feature=channel_video_title
07.08.2011 - 01:25:37
00
Minuly tyzden v piatok bolo pod Kolibou znacenie trate stale na mieste .. vcera (skoro 2 tyzdne po) rovnako, aj ked uz rozkradnute a polamane. Sa divim, ze organizatorom nechybali min. 4 plastove tabulky .. no, pisem to aj preto,ze minuly rok sa tu poniektori busili do hrude, ze odstranuju znacenie po maratone hned.
12.08.2011 - 09:25:20
00
Potvrdzujem,včera pod kolibou na stromoch rozlámané značenie.Táto akcia svojou aroganciou ma začína čoraz viac nasierať.Klasické slovenské,prachy sme zarobili a bordel zostal.
12.08.2011 - 09:35:37
00
keyboard_arrow_up