Dubnický Maratón

25.08.2012
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
200931kubo10Adik0_0AdrianKaJoNandyapobimjeamBlsnycatcherxxdivoHazardhopsalicemanjamajkajanci30jey_svkjoziCCjozino83Kefrinkirikocnerekopecky.iKTM-145MagicMamutkomartin91maxxspMcDuromickelson99michelinomirecpdoboroliver99ovepetobikerado.tilandyrasto.bredfileRoboKRockstarRebelromixSimonSvksir Pallospeedracer1sportman11swordiksyskaTomino115tomPytomy89tripeteunigenavulpeculawaldoWladixyoggiZetorWRCzuzula
neviete preco mi pri registracii stale vyhlasuje -
Prihlásenie s nepodarilo
Chybne zadané heslo družstva !!!???
v online systeme som prihlaseny...
to iste mi robi na prihlaske horala
08.08.2011 - 19:08:17
00
neviete preco mi pri registracii stale vyhlasuje -
Prihlásenie s nepodarilo
Chybne zadané heslo družstva !!!???
v online systeme som prihlaseny...
to iste mi robi na prihlaske horala


skus sa ozvat tu: martin@maraton.sk
08.08.2011 - 23:17:06
00
chcem sa spytat taku vec, neplanujem sa zucastnit maratonu lebo vobec nejazdim tak by som asi nedosiel do ciela :) mozem po starte povedzme hodinu ked pockam jazdit po vyznacenej trati akoze si dam len trening? by som si to vyskusal na neostro lebo o rok uz planujem chodit na maratony tak by som vedel co znamena maraton, este nikdy som nebol na maratone.

otazka teda znie: mozem bez registracie ist nezavodne po trati povedzme hodinku po starte aby som nikomu nezavadzal?? to som zvedavy kolko ludi ma tu ohovori :)
11.08.2011 - 23:46:07
00
my sme tak chodili po trati fotit.. ak nezavadzas neni problema
ale tusim ze si chcel zacat uz tento rok z maratonmi :lol:
12.08.2011 - 08:19:59
00
mas pravdu chcel som zacat, hlavne na tento dubnicky maraton som planoval len udiali sa veci a ja som uplne skoncil s jazdenim. naposledy som bol na bike 12.6. co je dlha doba. forma nebola ani predtym ale predsa je tam strata kondicky :) od dnes zacinam zasa jazdit idem sa teraz rozjazdit 5O km po ceste ale o rok brazdim s tebou zihadlo maratony :)
12.08.2011 - 10:21:28
00
chcem sa spytat taku vec, neplanujem sa zucastnit maratonu lebo vobec nejazdim tak by som asi nedosiel do ciela :) mozem po starte povedzme hodinu ked pockam jazdit po vyznacenej trati akoze si dam len trening? by som si to vyskusal na neostro lebo o rok uz planujem chodit na maratony tak by som vedel co znamena maraton, este nikdy som nebol na maratone.

otazka teda znie: mozem bez registracie ist nezavodne po trati povedzme hodinku po starte aby som nikomu nezavadzal?? to som zvedavy kolko ludi ma tu ohovori :)



Pokial nevyjete ucastnikom obcerstvovacky, tak s tym ako organizatori nemame ziadny problem ;)
12.08.2011 - 20:13:57
00
Pokial nevyjete ucastnikom obcerstvovacky, tak s tym ako organizatori nemame ziadny problem ;)

Tak to je fajn, neplanujem nikomu nic pojedat :) a pochybujem ze by som stiahol stratu hodiny na posledneho v cieli. to pojedanie ale vyznelo ako keby sa mozem primotat k jazdcom len im nemozem jest pridel a ani ziadno obmedzovat v jazde.tak predsa nemusim cakat az hodinu po starte ale mozem skor? dajte odstup v minutach kedy najskor mozem vyrazit lebo cim skor tym lepsie pre mna a keby este mozem "bezpecne" obiehat poslednych pretekarov lebo taky mi budu mozno zavadzat ci to uz nesmiem?
musim uzatvarat startove pole ci nie? musim sa pytat lebo nechcem robit organizatorom problemy.
p.s.: o rok si riadne zaplatim startovne :)
12.08.2011 - 21:57:20
00
Tak to je fajn, neplanujem nikomu nic pojedat :) a pochybujem ze by som stiahol stratu hodiny na posledneho v cieli. to pojedanie ale vyznelo ako keby sa mozem primotat k jazdcom len im nemozem jest pridel a ani ziadno obmedzovat v jazde.tak predsa nemusim cakat az hodinu po starte ale mozem skor? dajte odstup v minutach kedy najskor mozem vyrazit lebo cim skor tym lepsie pre mna a keby este mozem "bezpecne" obiehat poslednych pretekarov lebo taky mi budu mozno zavadzat ci to uz nesmiem?
musim uzatvarat startove pole ci nie? musim sa pytat lebo nechcem robit organizatorom problemy.
p.s.: o rok si riadne zaplatim startovne :)

Normalne sa zarad na koniec startovneho pola a vyraz s ostatnymi a pri priedbehani nezostreluj z trate platiacich ;-) a bufet samozrejme v svojom ruksaku.
14.08.2011 - 22:53:35
00
Normalne sa zarad na koniec startovneho pola a vyraz s ostatnymi a pri priedbehani nezostreluj z trate platiacich ;-) a bufet samozrejme v svojom ruksaku.


suhlas
15.08.2011 - 08:06:40
00
Na vyjazde som isiel aj po trati maratonu,modra znacka na hrebeni z Baske,je tam jeden zjazd,podla mapy pri Cesanej hore,zdal sa mi riadne o hubu,to sa da normalne zist aj na bicykli?Lebo ja som to po 10 metroch s odrenou nohou radsej zisiel pesi :whew:
17.08.2011 - 22:14:19
00
v pohode, teda aspom podla mna :) , ale ak si si neni isty tak neriskuj
17.08.2011 - 22:36:18
00
tak je to pekne zjazdne, len opatrne a sprehladom....podobny bol teraz na horalovi, zaver..len tam boli este 20cm schody z korenov :whew:
18.08.2011 - 08:39:16
00
myslíš ten "padák" zo zrázoveho vrchu???pred dvoma rokmi ho dievčinka prešla v šlapkách na liberte s košikom vzadu 8) ...je tu niekde na fóre aj fotka.

Ináč vyzerá to tak, že konečne po dvoch rokoch sa bude prášiť,..nechajme sa prekvapiť.

Pozeral som do prehľadu prihlasených na HARD, ..a nikto tam nie je taký známy, kto som mnou uzatvarál koniec štartového pola :lol: ....no uvidíme, hádam až také trápenie to nebude.
18.08.2011 - 11:04:19
00
Hej,asi myslis tu dievcinku,co vyzerala ako keby sa vracala z pola,to bolo na ktoromsi videu zo starsich rocnikov,len ona brzdila aj nohami:-)Ja som mal nohy zacvaknute v SPD a kedze s nimi este nemam vela najazdene,tak mi chyba istota...Ale asi to chce ucit sa,ucit sa,ucit sa,v reci bikerov JAZDIT.
Pardon za OT.
18.08.2011 - 13:11:29
00
To je taký úsek, za sucha zlé, za mokra zléé :D

to Plukovník: Môžeš sa pridať ku bráchovi, najazdené má až až, ale inak žiadne ambície a snaha :lol:
20.08.2011 - 16:31:41
00
keyboard_arrow_up