tiež som za nejaké obmedzenie podpisov.. biky už sú v profile takže "potreba" linkov inde (napr na BF) odpadá.. tých 60-70-100 znakov na väčšinu vecí stačí (link niekam, citácia ultra výroku z fóra atď.)
jezus to dohnal do extrému ale 3-4 riadkové podpisy tu existujú a zväčšujú umelo príspevky..
15.08.2011 - 13:19:51
00
cervo: Jasne, je to o ludoch. Niektori, ktori sa stazuju na tie velke prazdne miesta, ich totiz sami vytvaraju tymi zbytocne velkymi podpismi, ale u seba chybu nevidia, ze triki? ;)

Prílohy:

triki.jpg
triki.jpg 41.91 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2011 - 13:21:19
00
cervo obdivujem ze mas nervy na vsetky tie pripomienky a das na nazory foristov :bow: ...ine fora tolko demokracie neposkytuju...zo dna na den sa zmenia a ked sa to niekomu nepaci tak ma smolu a nezostava mu nic ine len si zvyknut alebo sa odhlasit... :rock:
15.08.2011 - 13:30:36
00
zobrazovat 3 riadky + show/hide button. inak suhlas s bizkitom - sral by som na nas!!!
15.08.2011 - 13:36:56
00
Veru,neviem presne kolko dni je od tej zmeny,ale zda sa mi,ze sa Cervo odvtedy nezastavil:-)

A este jeden moj navrh co sa tyka vizualnej stranky.Pripada mi ,ze tych tienov pod oknami je prilis,ja som naratal styri vrstvy,nebolo by krajsie to trochu zjednodusit,ubrat aspon oramovanie okolo avataru?

Príloha:
plain.jpg
plain.jpg 93.49 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2011 - 13:40:12
00
Možno to len neviem nájsť, ale chýba mi možnosť "Prejsť na" iný zoznam tém.

Inak pochvala.
15.08.2011 - 14:50:32
00
bizkit - ja by som to nazval dolaďovanie :) veď ktoré kroky boli k horšiemu?

ešte jedna vec, keď si dám zobraziť konkrétny príspevok úžívatela linkom, prípadne "posledný neprečítaný príspevok" tak ho tesne oreže, vrchná hrana velkých písmen je na doraz (asi) ale smile sková.. o 5px posunúť a bude OK
alebo príspevok zobraziť od čiary, nie od textu..
Príloha:
or.JPG
or.JPG 42.96 KiB thumb_up0thumb_down


rovnaký výsledok vo FF aj IE
15.08.2011 - 14:53:57
00
AHA novy design ja som sa najprv zlakol ze mi blbne prehliadac, dobre sa to.....!
:D
15.08.2011 - 17:51:12
00
tak 1. upozornenie na novú správu je super, červený velký štvorček sa neprehliadne tak lahko!
a 2. pri písaní správy je zbytočne malé textové okno, pravdepodobne pozostatok po smile-och ktoré sú teraz skované pod tlačítkom.. a vlastne kukám že rovnaký volný priestor je aj pri odoslaní klasickej odpovede "odpovedať v téme"..

Prílohy:

ss.JPG
ss.JPG 88.1 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2011 - 17:57:34
00
Tak teda me trvalo hodne dlho ked som nasiel kde je link na novu spravu. Najprv len vyskocilo blokovanie popup okna. Celkovo je teraz priestor pre prispevky hodne maly a zahlavie s profilom uzivatela zbytocne velke.
15.08.2011 - 18:09:04
00
Aj doma som skúsil IE8, v ňom sa zobrazia príspevky vo fórach, ale na stránek sa zobrazí aj error ikonka, po kliknutí na ňu sa zobrazí hlásenie o chybe, ktorého detail je v prílohe. Možno to adminovi pomôže a možno pomôžete Vy a zistí sa že je chyba u mňa.

Ale klobúk dole, takýto korektný prístup administrátora fóra som už dlho nevidel. Chodím hlavne na fotofóra ale toto je oproti nim "nebe a dudy".

Prílohy:

chyba.jpg
chyba.jpg 456.27 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2011 - 20:28:43
00
:y:
Príloha:
images.jpeg
images.jpeg 13.43 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2011 - 21:34:52
00
hlavne ten tvoj podpis je super
15.08.2011 - 21:52:30
00
Prečo sa ešte stále tolerujú linky na galériu bikov na bike-fórum? Mtbiker má predsa vlastnú. Malo by sa to mazať aby to užívateľa donútilo vložiť bike sem...
15.08.2011 - 21:59:05
00
cervo obdivujem ze mas nervy na vsetky tie pripomienky a das na nazory foristov ...ine fora tolko demokracie neposkytuju...zo dna na den sa zmenia a ked sa to niekomu nepaci tak ma smolu a nezostava mu nic ine len si zvyknut alebo sa odhlasit...

Ja si cenim kritiku - samozrejme konstruktivna je ovela hodnotnejsia. Je lepsie ak ma skritizujete, ako by ste mali odist. Forum je pre vas - samozrejme nie vsetko sa da implementovat a su veci, na ktore mam pevny nazor, ale rad sa prisposobim navrhom, ak davaju zmysel a reprezentuju vacsinu

zobrazovat 3 riadky + show/hide button. inak suhlas s bizkitom - sral by som na nas!!!

To uz sa komplikuje. Nechame to na ludi - ak ma niekto stupidne dlhy podpis, tak mu to dajte najavo...

A este jeden moj navrh co sa tyka vizualnej stranky.Pripada mi ,ze tych tienov pod oknami je prilis,ja som naratal styri vrstvy,nebolo by krajsie to trochu zjednodusit,ubrat aspon oramovanie okolo avataru?

Mas pravdu, bolo to excesivne. Lepsie?

Možno to len neviem nájsť, ale chýba mi možnosť "Prejsť na" iný zoznam tém.

Neviem presne co tym myslis. To tu bolo a uz nie je, alebo je to nieco, co by si chcel? Kde presne?

ešte jedna vec, keď si dám zobraziť konkrétny príspevok úžívatela linkom, prípadne "posledný neprečítaný príspevok" tak ho tesne oreže, vrchná hrana velkých písmen je na doraz (asi) ale smile sková.. o 5px posunúť a bude OK

Lepsie?

tak 1. upozornenie na novú správu je super, červený velký štvorček sa neprehliadne tak lahko!
a 2. pri písaní správy je zbytočne malé textové okno, pravdepodobne pozostatok po smile-och ktoré sú teraz skované pod tlačítkom.. a vlastne kukám že rovnaký volný priestor je aj pri odoslaní klasickej odpovede "odpovedať v téme"..

1. OK, som rad, ze sa paci.
2. Troska som to posunul dolava. Ale nie som zastancom nazoru, ze treba do kazdeho volneho priestoru nacapat daco.

Tak teda me trvalo hodne dlho ked som nasiel kde je link na novu spravu. Najprv len vyskocilo blokovanie popup okna. Celkovo je teraz priestor pre prispevky hodne maly a zahlavie s profilom uzivatela zbytocne velke.

Spravy su v hlavicke a budu tam po celej stranke, nielen fore. To je idea. Blokovanie popupu vyskocilo kedy? Ta druha veta sa uz preberala dostatocne.

Aj doma som skúsil IE8, v ňom sa zobrazia príspevky vo fórach, ale na stránek sa zobrazí aj error ikonka, po kliknutí na ňu sa zobrazí hlásenie o chybe, ktorého detail je v prílohe. Možno to adminovi pomôže a možno pomôžete Vy a zistí sa že je chyba u mňa.

Skus prosim parkrat refreshnut stranku, ci to zmizne. Zda sa, ze to bol bug v javascripte highslide (skript pre zobrazenie obrazkov 'nad strankou')

Prečo sa ešte stále tolerujú linky na galériu bikov na bike-fórum? Mtbiker má predsa vlastnú. Malo by sa to mazať aby to užívateľa donútilo vložiť bike sem...

Mazat to nebudeme, ale potesilo by...
16.08.2011 - 00:53:31
00
keyboard_arrow_up