Prečo sa ešte stále tolerujú linky na galériu bikov na bike-fórum? Mtbiker má predsa vlastnú. Malo by sa to mazať aby to užívateľa donútilo vložiť bike sem...

upravím to a teba cervo poteším ;)
16.08.2011 - 04:56:19
00
ja už len ... a čo keby fajočka bola disable by default ? prípadne ... ak to nie je problém ... človek by si to nastavoval v profile
16.08.2011 - 06:28:35
00
@cervo: :y:
16.08.2011 - 07:46:57
00
Lapaloma: Ovladaci panel -> Nastavenia fóra -> Upraviť predvoľby odosielania príspevkov -> Štandardne ma upozorňovať na odpovede

Bude to odskrtnute, ak mas nastavene standardne neupozornovat na odpovede A nesledujes danu temu.
16.08.2011 - 08:38:16
00
výborne, ďakujem
16.08.2011 - 08:45:02
00
Neviem presne co tym myslis. To tu bolo a uz nie je, alebo je to nieco, co by si chcel? Kde presne?

Bolo to vpravo dole, ukážka z iného fóra v prílohe.

Prílohy:

list.jpg
list.jpg 62.14 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2011 - 10:14:04
00
Podla mna to zbytocne duplikuje navigaciu a nie je to potrebne.
16.08.2011 - 10:18:49
00
5 takych nepodstatnych veci ked sa budes cervo nudit. :)

1. rootov profil si pozrie clovek tadeto http://root.mtbiker.sk/ dost tazko. :lol:

2. www stranka vyplnena v profile sa nikde nezobrazuje (ani v prispevkoch ako kedysi, ani v profile viditelnom pre ostatnych userov)

3. Dnes mi prisli dve PM, ale pop-up ma neupozornil, tak som si ich vsimol len nahodou. Teraz neviem ci v Chrome mi pop-upy nikdy nevyskakovali abo je nieco s forom.

4. Notifikacie na komentare pod bajkami mi stale nechodia...

5. Vsimol som si, ze si upravil poziciu moznosti pre zasielanie odpovedi pri rychlej odpovedi - zarovnanie dolava namiesto doprava (to je good, lebo je to viac na ociach), tak len taky tip ako by to vyzeralo krajsie (prehodenie nadpisu hore a odsadenie checkboxu od textu o jednu medzeru):

Prílohy:

uprava.jpg
uprava.jpg 12.38 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2011 - 13:02:18
00
Forum vyzera fajn az na ten obrovsky font ktory je pouzity na nazvy tem a topikov. Inak pochvala.

EDIT: Prvy nie moc prijemny poznatok a to ze forum strasne dlho nacitava ked vstupujem do fora alebo temy alebo sa vraviam spat na obsah... :( Idem spat surfovat do tapatalku :)

dodo
16.08.2011 - 13:53:23
00
Novy dizajn je velmi pekny, ale ten oranzovy tien okolo novych prispevkov sa mi nejako nikde neobjavuje...mam Firefox 5 a Win 7
16.08.2011 - 14:28:55
00
Navrhujem písmo príspevkov trochu zväčšiť ale najmä: Dátum príspevku uviesť na jeho začiatok (a nie na koniec)!!
16.08.2011 - 22:20:07
00
nezvacsovat font prispevkov, dakujem
16.08.2011 - 23:03:26
00
5 takych nepodstatnych veci ked sa budes cervo nudit.

1. Root mal separe subdomenu pre svoje veci, ale nevidim, ze by tam nieco mal, tak mu bola zrusena :)
2. Dobry postreh, pridane do profilu
3. Neviem, tam sa nic nemenilo. Niekto iny ma podobny problem? Moze to byt popup blocker?
4. Mne chodia. Chodia ti hocijake notifikacie o novych komentaroch (pod clankami napr.)? Niekomu inemu to robi? Niekomu inemu chodia?
5. Takto je to podla mna logickejsie - ides odosielat, rozhodujes sa ci chces notifikaciu, tak je to dobre mat blizko tlacitka

Forum vyzera fajn az na ten obrovsky font ktory je pouzity na nazvy tem a topikov. Inak pochvala.

EDIT: Prvy nie moc prijemny poznatok a to ze forum strasne dlho nacitava ked vstupujem do fora alebo temy alebo sa vraviam spat na obsah... Idem spat surfovat do tapatalku

Obrovsky font je nadpis, musi byt vyrazny.

Predpokladam, ze na mobile. Layout nie je optimalizovany pre mobil, mobilna verzia sa chysta.

Novy dizajn je velmi pekny, ale ten oranzovy tien okolo novych prispevkov sa mi nejako nikde neobjavuje...mam Firefox 5 a Win 7

Urcite? Mozes mi poslat screenshot, kde je ta ikonka pri datume oranzova a nemas tien pod prispevkom? Niekto iny rovnaky problem?

Navrhujem písmo príspevkov trochu zväčšiť ale najmä: Dátum príspevku uviesť na jeho začiatok (a nie na koniec)!!

Myslim, ze toto sa preberalo dostatocne a toto je konsenzus.

Poprosim vsetkych diskuterov: ak mate navrhy alebo pripomienky, poprosim vzdy uviest preco ten navrh predkladate. A ked kritizujete; aka je alternativa. Diky
16.08.2011 - 23:30:49
00
Na mobile pouzivam Tapatalk tam mi to je fuk aky je font :) Ale ked idem na forum cez prehliadac tak to velke pismo bije do oci a je take neprirodzene :) Podla mna by sa o 1-2 velkosti mohlo zmensit. Mozno som iba sam neviem :)

Inac rychlost sa nejako upravila a vsetko nacitava uz dobre.

dodo
17.08.2011 - 05:57:24
00
uff, chvíľu nie som pri nete a zrazu toto tu :whew: nám starším sa už ťažšie zvyká na takéto veci :lol:
17.08.2011 - 07:42:41
00
keyboard_arrow_up