Dubnický Maratón

25.08.2012
MTB maratón
Nová Dubnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (60)
200931kubo10Adik0_0AdrianKaJoNandyapobimjeamBlsnycatcherxxdivoHazardhopsalicemanjamajkajanci30jey_svkjoziCCjozino83Kefrinkirikocnerekopecky.iKTM-145MagicMamutkomartin91maxxspMcDuromickelson99michelinomirecpdoboroliver99ovepetobikerado.tilandyrasto.bredfileRoboKRockstarRebelromixSimonSvksir Pallospeedracer1sportman11swordiksyskaTomino115tomPytomy89tripeteunigenavulpeculawaldoWladixyoggiZetorWRCzuzula
bud rad ze sa nejde po modrej dole opacnym smerom cez serpentiny to by este len bola sranda.
20.08.2011 - 17:45:10
00
To je taký úsek, za sucha zlé, za mokra zléé :D

to Plukovník: Môžeš sa pridať ku bráchovi, najazdené má až až, ale inak žiadne ambície a snaha :lol:


ok, tak zavesím za dres CK Bike sportu NDCA 8)

Ropak, ešte to, ...vieš že ja mám rád také diétne zjazdy....
20.08.2011 - 21:24:52
00
Dnes som si presiel trasu BASIC a je to v pohode az na tu blatovu pohromu za Iliavkou.
Neviete niekto aku farbu maju moje topanky? Bike je cierny, tam este farba trosku presvita :D

Tak rozmyslam ci su moje jazdecke schopnosti take biedne alebo to je uz fakt miestami nejazditelne.
Mam teraz dilemu ci sa zucastnit a ci mi to za to stoji.

Mozno by nebolo od veci v buducich rokoch pouvazovat nad zmenou trasy v tomto useku, pretoze vidno, ze pani lesnici sa s tym neseru a priroda im v poslednych rokoch zdatne pomaha.
21.08.2011 - 18:24:54
00
planuje niekto cez tyzden trat klasik? nepoznam trat, sa mi hodi do soboty ju spoznat
21.08.2011 - 21:25:14
00
no ak sa nam nezmeni predpoved tak ked minuly rok bol katastrofa lebo :rain: tak teraz to skor vyzera na utrpenie vdaka :sun:
21.08.2011 - 21:41:00
00
Pozeral som do prehľadu prihlasených na HARD, ..a nikto tam nie je taký známy, kto som mnou uzatvarál koniec štartového pola :lol: ....no uvidíme, hádam až také trápenie to nebude.

Som prihlaseny na Hard, len este neviem, ci vobec nastupim na start. Ale pokial ano, tak budem velmi rad ak stihnem trasu v limite.
21.08.2011 - 22:08:13
00
planuje niekto cez tyzden trat klasik? nepoznam trat, sa mi hodi do soboty ju spoznat

planujem si to dat aspon cez baske na homolku a dolu.. po praci to hadam stiham
asi zajtra alebo stredu...
sprchlo alen v piatok vecer , odvtedy pecak, tak sa bude urcite prasit ]:)
22.08.2011 - 12:33:42
00
Dnes som si presiel trasu BASIC a je to v pohode az na tu blatovu pohromu za Iliavkou.

Chcem sa spytat ako je to so znacenim z Iliavky do N.Dca,myslim stare znacenie,z minulych rocnikov,videl si tam znacky?.Tiez som si prechadzal trat,ale kedze nemam GPS tak som sa riadil len mapou trate a znackami na stromoch.Po Hornu Porubu to mam zmaknute,ale z Iliavky je to dost dlhy usek,tak aby som sa tam nestratil :D
22.08.2011 - 17:39:20
00
Ja mam take stastie, raz za rok som chory a ked sa zrazu zacnem chystat a zbrojit na svoj prvy dubnicak, tak ochoriem na hnisavu anginu. Dufam, ze sa mi podari dat sa dokopy, aby som sa prisiel kuknut na prezentaciu a zhrabol ten startovny balicek, inak z Dubnicaku budem mat zasa prd :sweat: .

2 Ropa: ked som bol pred 2 rokmi hlupak ako hrom, tak som sa tymi serpentinami trepal hore: Bolo to tesne po tej vichrici co bola na Baske, takze popadane a povyvracane stromy v ceste. Nadaval som ako pohan, ale potom od Baske k Homolke nadhera :)
22.08.2011 - 18:20:09
00
planujem si to dat aspon cez baske na homolku a dolu.. po praci to hadam stiham
asi zajtra alebo stredu...


bal som sa ze sa mi ozve zrovna zihadlo :) zas budes utrhnuty ako z retaze :)
ake das tempicko tvrdo ci lait? ale asi to beries ako generalku tak uvidim ako dlho sa ta udrzim, mozem ist zajtra aj stredu tak daj presne vediet kedy cas a miesto a skusim sa ti nejaky cas divat na zadne koleso :)
22.08.2011 - 20:51:38
00
Ahojte chcem ist prvyk rat na maraton hadam nebude vadit ked nebudem mat tretry a cyklo oblecenei dal som si BASIC ze ci budem sam amater neviem DAKUJEM pekne
22.08.2011 - 21:13:34
00
planujem si to dat aspon cez baske na homolku a dolu.. po praci to hadam stiham
asi zajtra alebo stredu...
sprchlo alen v piatok vecer , odvtedy pecak, tak sa bude urcite prasit ]:)


hm ja až tak po 15:30 by som mohol....
22.08.2011 - 21:28:57
00
Chcem sa spytat ako je to so znacenim z Iliavky do N.Dca,myslim stare znacenie,z minulych rocnikov,videl si tam znacky?.Tiez som si prechadzal trat,ale kedze nemam GPS tak som sa riadil len mapou trate a znackami na stromoch.Po Hornu Porubu to mam zmaknute,ale z Iliavky je to dost dlhy usek,tak aby som sa tam nestratil :D


Tych znaciek som moc nevidel, skor boli pozatierane. Ale ani som ich nehladal. Nesiel som tadial prvy krat a mal som trasu v navigacii.
22.08.2011 - 22:34:53
00
Zdravin vsetkych Bystricanov a Zvolencanov alebo vsetkych, ktori budu cestovat cez tieto mesta. Chcem sa opytat, ci ma niekto volne miesto smerom do BB alebo ZV v aute pre mna (a mozno bike) po skonceni maratonu. Rad by som sa totiz dostat cim skor po skonceni do BB, preto sa pytam, nech nemusim cestovat domov a z tade na tento smer. Samozrejmostou je, ze na PHM prispejem.
22.08.2011 - 22:41:04
00
bal som sa ze sa mi ozve zrovna zihadlo :) zas budes utrhnuty ako z retaze :)
ake das tempicko tvrdo ci lait? ale asi to beries ako generalku tak uvidim ako dlho sa ta udrzim, mozem ist zajtra aj stredu tak daj presne vediet kedy cas a miesto a skusim sa ti nejaky cas divat na zadne koleso :)

streda so sikmom prejazd basica, 15:00 od zastavky pri evpu nova dubnica, bude na to 5h, tak sa pojde sviznejsie
23.08.2011 - 06:39:22
00
keyboard_arrow_up