potrebujem si rychlo do piatku kupit cyklo baťoh lebo nedelu sa ide na Kralovu holu a Sliezsky dom :) nikdy som to nemal a povazoval som batoh za zbytocnost,vsetko potrebne nosim v drese vo vreckach ale teraz planujem celodenne vylety a to uz treba viac veci fotak, penazenka,jedlo, dalsie oblecenie,kluce a tak dalej a to uz sa vazne oplati ruksak ale neviem aku znacku, velkost, material nemam o tom paru, uplne drahe nie ale ani lacne, mam rad kvalitu. poradte a dajte linky dakujem.
22.08.2011 - 21:05:01
00
ja sa chystám tiež kúpiť nový batoh , uvažujem nad http://www.hej.sk/sport-outdoor/obchod/1510708/camelbak/batoh-s-vodnym-vakom-camelbak-blast-omega-cierny-biely/ :)
22.08.2011 - 21:11:53
00
Ja mam tento
http://cyklisticke-batohy.heureka.cz/a-b-cyclone/specifikace/#section
a som spokojny sedi v pohode odvetranie je slušne a ma dobre rozdeleny uložny priestor.Zatial som nemal problem sa zbaliť na cely den aj ked nie je prave najväčsí ale zakladne veci tam určite mestiš a navyše pomer cena/vykon je super ja som lepši nenašiel
22.08.2011 - 22:00:11
00
Ten authoracky cyclone mam aj ja a za tu cenu super kupa. Vojde do neho pomerne dost veci, ma dokonca aj pripravu na rezervoar. S batohom jazdim malo, ale tento som si oblubil.
http://www.author.sk/sk/dily-prislusenstvi/detail/&cid=3538&eid=616953
22.08.2011 - 22:40:58
00
http://www.horskamania.sk/?124,deuter-trans-alpine-25

Ja mám predĺženú verziu, 32 litrový. Dá sa stiahnuť do pomerne kompaktného tvaru a pri max. naplnení sa doň zas vôjde kopu vecí. Nosím ho aj na jednodňovú turistiku, na bike je vhodný na ozaj dlhé túry kde treba nejaké náhradné oblečenie, bundu a vodu.

Na krátke výjazdy nosím taký malý Salomon z interšportu, vypadá ako ten Author Cyclone, bol za nejakých 20€ - odporúčam, ak ho ešte majú...
V oboch nosím vak na vodu.
22.08.2011 - 22:49:03
00
aby som ti stazila rozhodovanie :)
ja mam tento
http://kellysbike.com/index.php?id=sk_accessories_detail&product_id=13893&countries_id=189&countries_name=sk&cat_id=58&subcat_id=undefined
a spokojnost velka. Ma samostatnu kapsu na drobnejsie veci-gely, tycinky a tak, s priehradkami na naradie, takze ti to tam nelieta. Vonkajsiu Sietovinu kde napchas napriklad vestu, mapu atd., v dlhych stupaniach sa da na neho aj pripnut prilba. A zmesti sa do neho dost-pouzivam ho aj v Alpach na jednodnove vyjazdy, a tam treba mat aj oblecenie naviac.
22.08.2011 - 22:56:04
00
potrebujem si rychlo do piatku kupit cyklo baťoh lebo nedelu sa ide na Kralovu holu a Sliezsky dom :) nikdy som to nemal a povazoval som batoh za zbytocnost,vsetko potrebne nosim v drese vo vreckach ale teraz planujem celodenne vylety a to uz treba viac veci fotak, penazenka,jedlo, dalsie oblecenie,kluce a tak dalej a to uz sa vazne oplati ruksak ale neviem aku znacku, velkost, material nemam o tom paru, uplne drahe nie ale ani lacne, mam rad kvalitu. poradte a dajte linky dakujem.

Moznosti je strasne vela. Zakladom tvojho rozhodovania by mala byt velkost, tz. aky uzitkovy objem potrebujes. 32 litrovy je zbytocne velky. Na jedno dnove tury vystacis s uzitkovym objemom cca 10 - 12 litrov. Prehlad o velkostiach si urob v predajni a potom sa rozhodni aku znacku a za kolko.
23.08.2011 - 07:36:16
00
daju sa kupit aj lacnejie batohy ako napr author co je fajn,len je problem zvolit velkost. neviem sa rozhodnut aky velky vlastne potrebujem. na treningy batoh vobec nepotrebujem, viac dnove vylety robit asi nebudem, takze na jednodnove tury mi postaci aj nieco mensie? ten krajsi author ma len 6 litrov, ten druhy odkaz author ma 9 litrov. ked narvem do takych malych ruksakov bundu to polovicku obsahu hned zaplnim :)
24.08.2011 - 13:45:46
00
Zaleži aku velku maš bundu :) ja v tom 9 l nosim pacliteovu 2 l rezervoar pumpu, dušu naradie občas foťak (kompakt) a ešte tam ostane miesto napr. na nejaku desiatu, ak si mimo civilizacie. Páči sa mi na nom že ma dosť menšich kaps napr. na doklady, kluče, naradie a jasne že samostatne delené miesto pre camel. Myslim, že na jednodnové vylety je to ideál batoh za super cenu. Tiež som pred kupou rozmýšlal nad tým 6 l ktorý sa mi tiež páčil viac, no na celodený vylet to nebude asi to prave. Tak snad som ti trochu pomohol. Ten cyclone odporúčam, za tu cenu asi lepši nenajdeš.
24.08.2011 - 16:10:08
00
Deuter ACT Trail 24 max. spokojnost :)
Je to batoh urceny priamo bikerom das na neho hocijaku prilbu ma miesto na hydrovak, plastenku plno uchytov napr. lyziarske palice, cepiny a pod.
24.08.2011 - 19:05:35
00
Deuter sa aj mne pozdava,ale mensi...Bud Race alebo Race X
24.08.2011 - 20:18:33
00
Batohy Osprey su non plus ultra. Na bajk vhodne modely: talon, raptor, manta
skusenosti aj recenzie na nete hovoria jasne
(ale su pomerne drahe)
27.08.2011 - 23:11:08
00
:y: batohy Deuter aj Ospray patria medzi špičku v svojom obore, majú dobrý vzhlad aj prevedenie (skusenosti s Deuterom-odvetranie, komfort a celkove prevedenie su super) tak asi jediným negativom ostáva vysoka cena. Všetko záleži na tom ako ma kto hlboko do vrecka a ako často chce batoh používať. Do pozornosti by som chcel dať aj značku Camelbak, ktorá tiež patrí medzi top značky a dosť svojich batohov predáva spolu s rezervoárom na vodu, takže cena je potom trochu výhodnejšia ako to kupovať zvlášť ;)
28.08.2011 - 09:50:12
00
Osprey raptor 6 testujem uz par mesiacov aj katko. pre mna super spokojnost.
28.08.2011 - 20:21:22
00
keyboard_arrow_up