666biker: Vsimni si, ze tu tvoju "konspiracnu teoriu o dosticko-piestikovom hudobnom nastroji" nepodporil nikto z uzivatelov tohoto fora, a cim to asi tak bude ;-)
24.08.2011 - 22:36:27
00
neviem ako tebe, ale mne to piska pri najjemnejsom pribrzdeni a je mi to ukradnute pokial to brzdi ako ma ... podla mna riesis zbytocnosti...



...ako som uz pisal, idem menit platnicky, tak som to chcel len vyskusat, piska mi to uz vyse roka a neriesil som to, brzdi to poriadne, a piskanie je sem tam uzitocne na chodcov :) ..tu pastu som chcel len skusit, ak by som sa k nej dostal,ci to spravi nejaky efekt..
24.08.2011 - 23:03:17
00
666biker: Vsimni si, ze tu tvoju "konspiracnu teoriu o dosticko-piestikovom hudobnom nastroji" nepodporil nikto z uzivatelov tohoto fora, a cim to asi tak bude ;-)


..vlakno bolo len ci niekto ma taku pastu doma v mojom okoli..konspiracne teorie tu zacali rozoberat ostatni..ale nato som si uz na fore zvykol, ze vacsinou sa vo vlakne vela krat riesi nieco ine ako to co by sa malo..otazka bola ci niekto nieco take ma a nie omacky okolo toho,naco,preco..atd..nechavam to uz uzavrete
24.08.2011 - 23:07:18
00
uz len par info pre tych, ktori maju malo informacii a vela mudrych reci..

napr.:

- http://www.znackoveoleje.cz/znackoveoleje/eshop/14-1-Aditiva-naplne-a-tech-spreje/21-2-Technicke-spreje/5/232-3-IN-ONE-Cooper-grease-medene-mazivo

- alebo vytazok zo susedneho ceskeho fora: "Proti piskani mi pomohlo „podmazani“ desticek medenou pastou ve spreji, urcenou prave proti piskani desticek u aut. Koupil jsem ho v Auto Kelly za cca 100,–Kc. Nastrikat na desky (ze strany pistku), nechat trochu zaschnout. Piskani pry zpusobuje kontakt desky s pistkem – měď se pouziva proto, ze je to mazadlo, ktere snese velke teploty."
24.08.2011 - 23:12:44
00
Vhodné pro brzdové třmeny a vodítka nebo k odstranění pískání brzd. Nesmí být aplikováno na třecí plochy brzd!!!

Takže, kde to máš aplikovať ?
25.08.2011 - 09:08:01
00
trecia plocha brzd=kontakt dosticka(cast kde je brzdny material)/kotuc, tam by mazal len hlupak;kontakt piest/dosticka(vonkajsia strana) nie je brzdna trecia plocha, ale pri brzdeni sa tam prenasaju vibracie ktore mozu sposobovat piskanie..to je asi tak vsetko z mojho pohladu.
25.08.2011 - 09:22:14
00
tak to okoštuj a napíš či to funguje :-)
28.08.2011 - 08:37:28
00
keyboard_arrow_up