base: velmi sa mi paci ta fotka, kde ste pri jazere. nemohol by si mi ju poslat vo vacsom rozliseni? dakujem


8) Pre misoR, ale aj ostatných, ktorí by si chceli stiahnuť túto fotografiu, posielam ju vo väčšom rozlíšení. A to keby ste vedeli, akým jednoduchým foťakom to bolo robené, :y: mal som šťastie.

Prílohy:

IMAG0744.JPG
IMAG0744.JPG 261.68 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2009 - 20:27:11
00
s tým stúpaním je to presne tak. Občas je krátky zjazd, kde zas veľmi rýchlo stratíš to, čo si dlho dlho musel nastúpať...
http://picasaweb.google.com/mtbikerhh/DOBITIERAJA2009SedloGEISELJOCH2292MNMRakusko#5389561068281317490
Podla toho čo nám vypočítalo GPS, sme za 4 dni nastúpali takmer 9000 výškových metrov :muscle:



8) Tá oblasť je skutočný raj pre bikerov, krásne výhľady a neskutočná infraštruktúra singletrackov a ďalších trackov vybudovaných pre bikerov. A navyše bikeri sú tam vítaní a nevyháňajú ich zo svojich hôr.
Je to oblasť, ktorú treba navštíviť dva krát. Prvý krát tam ísť obdivovať krajinu a prírodu, Druhý krát si tam ísť vyhutnať jazdu po šotolinových cestiškách a krásnych singláčoch.
:muscle: No pre mňa sú výzvou tie nekonečné stúpania, čím technickejšie - tým si to viac užívam. ;) Nie sme žiadni špičkoví pretekári, ale tí čo nás poznajú vedia, že jazda hore kopcom bola vždy pre nás zábavou.
17.10.2009 - 20:52:54
00
BASE - tých singláčov tam zas tolko nebolo, tak nepreháňj. Väčšinou to boli tie šotoliny, kadiaľ sa normálne preháňajú ako osobné, tak j nákladné autá. Preto treba jazdiť s rozumom - keď si fičíte 50km/h a zrazu a vynorí ničo na 4 kolesách, tak pán Boh pomahaj :handshake: aj keď to zvádza k tomu pustiť si to "ČO TO DÁ" :-D
A potvrdzujem že BASE je blázon resp. si to vie vychutnať - našli sme dobrý singláč keď sme druhý deň išli okolo, tak si Jano urobil obchádzku a dal si ho znovu :rock:
18.10.2009 - 08:45:39
00
Tak dnes som aj ja zakotvil v Zillertal Arene, byvame v Gerlose. Dokonca na ceste smer Gerlos, spoplatnena Alpenstrasse, sme sa obchadzali s autom dalsich SK vyletnikov, neviem ci to nahodou nebola Dana s priatelom ... Tak dufam, ze zajtra pocasie bude priat :rock:
29.08.2011 - 19:20:22
00
Tak dnes som aj ja zakotvil v Zillertal Arene, byvame v Gerlose. Dokonca na ceste smer Gerlos, spoplatnena Alpenstrasse, sme sa obchadzali s autom dalsich SK vyletnikov, neviem ci to nahodou nebola Dana s priatelom ... Tak dufam, ze zajtra pocasie bude priat :rock:



Želám krásne počasie a zážitky. Do Gerlosu sme zjazdovali myslím tretí deň nášho bikového výletu a v tej dedine mali akurát nejaké oslavy ako u nás dožinky a podobne. Úžasný zážitok a krásne babenky v ľudových krojoch. Preto sme ten deň pomenovali GERLOS, MIESTO HRIECHU.

Úprimne závidím....
29.08.2011 - 22:54:53
00
keyboard_arrow_up