s Rock Shox by som tiež moc nevyskakoval aj keď treba uznať znovu sa vracaju do starých dobrých kolají a to je dobré.Maruška poslednu dobu nejako pokulháva to je pravda.

teraz neviem ci to mam brat ako pochvalu, alebo hovoris o znacke :roll: :wink: :lol: :)
13.03.2007 - 19:44:57
00
Hm, ja som s nicim nevyskakoval.
13.03.2007 - 19:53:07
00
dijck ja som to nemyslel v zlom,len som chcel poukázať na to že v nejakých diskusiach si si dosť vychvaloval RS a tiež to čo sa týka kvality už nie je to čo to bývalo respektíve teraz sa to zdá sa mení k lepšiemu čo je dobre.Indián ide niekde do stratena.maruška už tiež nie je to čo bývala ono sa to nejako obracia možno tým že RS bol kupený Sramom a predsa len do toho vývoja može natiecť viacej peniažkou.Indián si držal takú stabilnu polohu tak do roku 2004 Maruška bola na tom fajn a RS pokulhával ale zdá sa že sa to obracia a RS naberá nový dych.Hlavne je to myslené v tej strednej cenovej hladine.
13.03.2007 - 20:26:32
00
Ja som zatial vzdy snazil hodnotit bez nejakej zaujatosti. Vzdy si pozriem vyber vidlic, co mi ponukaju, skusenosti s nimi a vlastne skusenosti. Preferencie k znacke nemam ziadne. Priznavam, ze mam miernu antipatiu istym modelom od M vdaka skusenostiam s nimi. Nie vsetkym. Nepausalizujem. Narazal som na to ze par clenov nevie uznat, ze su aj ine znacky ako M a Fox ktore momentalne ponukaju lepsi pomer cena /vykon/vydrz. Neskusali ich, nevedia ale tvrdit bludy budu stale. To je akoby si farboslepemu ukazal jednu farbu. Doteraz videl ciernobielo. Ma jednu farbu a povazuje ju za najlepsiu a najkrasiu, nema s cim porovnat. Ine farby uz ani nechce vidiet, ved predsa ta jeho prva musi byt najlepsia. : )))) Rad buram bludne predstavy. Niekedy sa to dari.

S tvojim konstatovanim suhlasim. Tiez si myslim ze prelomovy rok bol 2004/2005...
13.03.2007 - 20:49:45
00
ja sa snažím byť tiež vždy voči týmto veciam nezaujatý a ak má niekto pádne argumenty viem zmeniť názor na danú vec.Súhlasím s tým,že su ludia ktorí to viacej prežívaju.Ale otvorene u každej značka na najde horší a aj lepši model popripade aj kus.Ano stým že maruška to nejako kašle sa zhodneme nie je možná aby po roku vývoja pri zahájený predaj a prišli na takú závažnu chybu ako bola spomínaná vyššie.Ale toto bol poroblém aj RS ale už je to ok.Fox je troška niekde inde aj keď tam sa tiež najdu slabiky apoň u tých troška staršých modelov ročnik niekde 2004-2005.Kvalitatívne su na tom Foxky velice dobre ale vela ludí odrádza tá cena a ako si správne poznamenal dá sa nájsť aj ekvivalent od inej značky za rozumnejšiu cenu a možno aj funkčne lepšie ťažko povedať ale na rovnajek urovni určite. Ja sice beriem dve nove foxky ale nie z toho titulu že sa tým chcem chváliť a strúhať frajera ale z toho že ekvivalent toho čo požadujem ja neponuka nikto iný.Uvidíme čo spravia v reále
13.03.2007 - 21:01:17
00
pekna foto... to kde je este tolko snehu?
13.03.2007 - 21:19:41
00
Okres Sp. Nová Ves - za Novoveskou Hutou - pred sedlom Čertova hlava (1050,0), za Vojtechovou samotou
sme chceli ist na Dedinky, ale nedosli sme, kôli snehu
mapa:

Prílohy:

Komentár súboru: mapa SNV > Novoveska Huta > Čertova hlava (1051,0)
HPIM8452.JPG
HPIM8452.JPG 327.37 KiB thumb_up0thumb_down

13.03.2007 - 21:48:09
00
archer ...ano tak isto,vzduch prenika z PAR do hlavnej vzduchovej komory a ani nie po 2 hodinach jazdy stratila viac ako 30 psi...
a este okrem toho dve dalsie "malickosti"....ATA adjuster sa sam za jazdy dotahuje a TST 5 uz na 4 to je uplne locknute a nie je tam ziadny rozdiel citlivosti medzi 1,2,3....CRAP!
14.03.2007 - 00:08:53
00
Vidim, ze viaceri mame radost z velkeho M =)
Ale snad to reklamacia vyriesi..
14.03.2007 - 00:54:31
00
toť môj milášek.Viem tie pedále a blatníky tam nemajú čo hladať :lol:

blatnik je dobra vec,
ked som sem dal ja bike, tak ma upozornili na plastove kolecko za kazetou - uz ho tam nemam a je to fakt krajsie, na funkcnost to nema vplyv ani neviem, na co to tam davaju ...
14.03.2007 - 08:35:19
00
ked blatnik, tak radsej vpredu, oplieskany chrbat mi nevadi, ale blato v ociach a medzi zubami su neprijemne /to tie vyplestene oci a stastny usmev pri zjazdoch/

plastovy tanier za kazetou plni ochrannu funkciu pre spice pri zatiahnuti retaze medzi kazetu a spice, ale suhlasim plastovy tanier je ohavny, najlepsia ochrana pre spice je spravne nastaveny doraz na saltry /alebo saltri ?/
14.03.2007 - 08:51:04
00
archer ...ano tak isto,vzduch prenika z PAR do hlavnej vzduchovej komory a ani nie po 2 hodinach jazdy stratila viac ako 30 psi...
a este okrem toho dve dalsie "malickosti"....ATA adjuster sa sam za jazdy dotahuje a TST 5 uz na 4 to je uplne locknute a nie je tam ziadny rozdiel citlivosti medzi 1,2,3....CRAP!


To ze ATA adjuster meni polohu jsem vsiml taky, ale me to vzdy zastavilo po pul-otacke. TST5 me fungoval dobre, rozdil byl. Na "4" to bylo tuhe, na slapani vubec nereagovalo, ale na nerovnosti reagovalo tak ze udela "psssst", zpracuje, a potom se zase zamkne :) Jedina vec ktera mi na TST5 vadila, je blbe tvarovany ovladac.
14.03.2007 - 11:08:44
00
Velmi je sympaticky ten Scottik ... zakryl som si prstom na obrazovke ten blatnik :mrgreen: a vyzera fajne.
14.03.2007 - 11:22:35
00
a este pedaliky prec :twisted:
aj sa chystas na kotuce???
14.03.2007 - 17:10:52
00
ja ten plastovy tanier tam mam, ale ani nejak nevnimam, zeby tam bol, ved to je priesvitne, nespati to tam podla mna.
14.03.2007 - 18:38:35
00
keyboard_arrow_up