DJ, shimano robilo šaltre aj predtým než vymyslelo shadow...;)


nechápem čo si tým chcel povedať
30.08.2011 - 13:13:55
00
A to je prave to - nechapes, ale aj tak sa vyjadrujes k problematike, s ktorou nemas skusenosti a nevies objektivne porovnat a ani rozumne poradit... Niekedy je lepsie nic nepisat a radsej len citat a ucit sa.
30.08.2011 - 13:28:50
00
A to je prave to - nechapes, ale aj tak sa vyjadrujes k problematike, s ktorou nemas skusenosti a nevies objektivne porovnat a ani rozumne poradit... Niekedy je lepsie nic nepisat a radsej len citat a ucit sa.


neprekrúcaj situáciu. ja som na shimane už 15 rokov, tak nechápem o čom sú tie pubertiacke narážky, len za to že som vyjadril svoj názor - karbónové ramienko SRAMU?

Martinux má čistú právdu, a chalan dá na neho.
30.08.2011 - 13:34:08
00
Ja nic neprekrucam. Stacilo Tvoje vyjadrenie na predchadzajucej strane a kazdy si hned spravi nazor o Tvojej "odbornosti". Drz sa svojho Shimana aj dalsich 25 rokov a nerad v teme, ked si v zivote SRAM nejazdil. A dost OT.
30.08.2011 - 13:38:30
00
DJ: rišo chcel tým povedať toto - http://www.youtube.com/watch?v=06mM1KX1MM0

;) a potom prišiel shadow...

ale je mi divné, že si si to za tých 15 rokov nevšimol....
30.08.2011 - 13:47:36
00
Jezus:

Ja nikomu nedávam rady (nepozorne čítaš), ja len prejavujem môj slobodný názor, celé fórum je predsa o tom, tak nechápem o čo ti stále ide. Ak pocituješ potreby, aby tu ľudia poukazovali na svoju odbornosť, respektíve chodili len odborníci, tak prepáč že ja ako laik som sa zapojil do témy...

To s tou reťazou mal byť žart, ktorý bol ale nepochopený, nakoľko to bolo offtopic od toho čo som splietal ja.

Katko:

už chápem ale keď sa tu diskutuje o troch veciach naraz a každý si melie svoje, tak mi hneď nedošlo čo tým chcel autor povedať :lol:
30.08.2011 - 14:03:53
00
keyboard_arrow_up