To si nenapísala prepúšťaciu správu z Ružomberka, ale nález o pár rokov neskôr...
Patríš do Prešova, tam poznám len ekonómku - ak tam ešte je. Ale skôr by to patrilo do Martina, pretože Ružomberok spadá pod martinskú pobočku. Tam som poznal viac ľudí, niekto z nich snáď ešte ostal. Ak by si išla niekedy do Martina, tak sa tam zastav a predtým mi pošli správu, dám ti nejaké kontakty. Prípadne skús svoje peripetie spísať a poslať to poštou, potom mi pošli správu a skúsim zistiť, ako to vyzerá.

Triki - Ružomberok nepatrí pente, takže možno niečo nájdu... To pred dvomi-tromi rokmi by v Ružomberku celkom určite nič nenašli...
27.08.2011 - 20:55:39
00
no v sprave sa spomina robena artroscopia,plastica LCA hamstring,titan,Bio,R drean ,orteza..Po operacii vsetko v poriadku koleno bez naplne odporucanie -tabletky proti bolesti elasticky obvaz,chodza o barliach a potom len o vybratie stehov a nic viac.Tak jak tam citam je tam titan a bio skrutka a na MR ukazalo ze je tam kovova skrutka ...no idem to konzultovat s popradskym byvalzm primarom a ked uz on nemoze tak budem musiet oslovit asi niaku sukromnu kliniku aj ked nemam ponatia a cene takeho zariadenia.Uvidim co dalej...ale ak by si niekoho odporucil budem rada.
29.08.2011 - 22:55:58
00
V Poprade len primára patológie - dr. Gavela...
29.08.2011 - 23:23:21
00
toho nepotrebujem zaťial ale dik :lol:
neviem skusim ten Martin alebo žeby opäť Ružomberok? :?:
30.08.2011 - 07:27:24
00
pisali mi z martinskej kliniki citujemDobry den prajem,
dakujeme za vas zaujem.

5.9.2011 u nas operuje MUDr. Ozorak, ktory sa zaobera prave laparoskopiou.
Ak mate zaujem, mozete sa objednat na konzultaciu, kde zhodnoti vsetky moznosti a postupy pri zakroku.
Staci nas kontaktovat na cisle 036 6379 350 .

S pozdravom Csendesova
Mediklinik
tak som sa fajne zasmiala a ja jej píšem že a čo ma laparoskopia spoločné s kolenom?potom mi napísala že sa ospravedlňuje že sa pomýlila tak tým ma dostala táto klinika.
31.08.2011 - 15:00:08
00
nevie mi niekto poradit v BA niekoho kto vie ako sa podla problemu lepia "tejpovacie" pasky? dik
31.08.2011 - 21:48:22
00
nevie mi niekto poradit v BA niekoho kto vie ako sa podla problemu lepia "tejpovacie" pasky? dik




a co chces tym tejpom vyriesit ak smiem vediet?

Inak k teme kolena... nie kazdu zaležitost by som vyhradne konzultoval s lekerom otropedom alebo traumatologom... pokial tam nenajdu strukturalnu, zmenu cize Mr Ct Rtg ich schopnosti viacmenej koncia...
31.08.2011 - 22:14:09
00
hľadaj kineziológa.
01.09.2011 - 19:14:07
00
predpokladam, že akékoľvek rehabititačne centrum,
primárne také, ktoré sa venuje športovcom,
nemal by to byť problém
napr....
http://www.medvik.cz/bmc/view.do?gid=375910
tento človek o tom bude vediet určite ...DOSŤ... veľa

http://www.falck-clinic.sk/sk/menu/49/nas-tim/bratislava/fyzioterapeuti/

aj keby som nemal ... konkurenciu .. aj ked je ďaleko :-)

ale GOOOOOOGLE... pomôže... určite
01.09.2011 - 20:18:59
00
...nie som si isty ci najdes na slovensku niekde kineziologa v pravom zmysle slova...tento odbor sa u nas nestuduje a ani v cechach nie myslis... ano falk sa da skusit coby nie...treba skusit a uvidis...akurat som na velkom skoleni kde sa tieto veci preberaju a ozaj to moze byt z takych pricin, ze lekar a bezny fyzioterapeut nemusi mat o tom ani paru... a tejpom samozrejme problem neriesis...len si docasne akosi pomozes...
01.09.2011 - 21:18:09
00
ja momentalne nosim taku elasticku "ortezu" na koleno a je v tom teplo a stale je to od blata atreba to prat, ta paska ma podla mna rovnaky efekt ale je to praktickejsie a menej je v tom teplo. viem ze si tym nic nevyliecim ale len trochu pomozem. dakujem za linky
02.09.2011 - 11:01:24
00
ak je to dobre diagnostikované a správne aplikované, dá sa tým pomôcť DOSŤ
03.09.2011 - 20:32:18
00
ano ano...a teraz si povedal klucovu vetu.... spravna diagnoza... pokial nemal clovek vyslovene uraz, moze to by problem... jasne ten tape, resp kineziotape pomoze ale musis vediet co a preco a ako a nielen si nalepit podla obrazku...:)
03.09.2011 - 22:39:51
00
ja som mala 2x vyskocene koleno za mesiac to iste rovnako dovnutra, cize uraz bol aj ked je to uz cca 5 rokov no stale mi poriadne nefunguje ked ho nemam stiahnute, ortoped moc nepomohol lebo po skenovani v tuneli mi povedal ze mam len natiahnuty ci povoleny krizovy vaz, nic extra poskodene - rady boli od neho ze plavat kraul, bicyklovat a posilovat stehna a nosit to stiahnute a ze viac pre mna nemoze spravit. preto chcem navod od cloveka co to vie lepit ci mi to nahodou kusok nepomoze viac ako ten navlek
04.09.2011 - 21:21:54
00
o tejpovaní inak v jednom staršom vele písal človek čo to reálne aj študoval a v podstate ono by to malo mať vplyv na orgány ktoré nie su v energetickej rovnováhe a vlastne vysielajú signály cez kĺby a pod.takže príčina bola vždy v niečom inom a ten tejp sleduje tie energ.dráhy v tele.
04.09.2011 - 22:40:16
00
keyboard_arrow_up