jaaj, pekne obrazky na mne velmi zname miesta :)
25.08.2011 - 22:10:29
00
Tiez mam slabost pre toto miesto.Vraj je odtial vidiet az na nizke tatry,za dobrej viditelnosti,ale nikdy som to stastie nemal,snad raz ;) hlavne tam ist v chladnejsich mesiacoch ked je ta viditelnost trosku lepsia.nie ako ked cez foliu pozeras :-) Je v okoli LC podobne miesto s podobnym vyhladom kam by sa bolo mozne vybajkovat?
26.08.2011 - 16:32:20
00
Nizke Tatry je vidiet, to mozem potvrdit :) hlavne vo februari-marci aj s bielou ciapkou na vrcholoch. Podobne miesto v blizsom okoli uz velmi nie je, este moje oblubeny vyhlad je aj z Tanovo (ale to uz nie je velmi okolie LC) :)
26.08.2011 - 22:15:33
00
Ja som ich videl,ale bohuzial len na fotke takze verim tomu.Budem si na to musiet postriehnut,aj ked februar-marec sa tam trepat na bajku to asi nie :-) To tanovo sa nemusi tak celkom vylucit,ved vynajst sa da,trebars autom/vlakom do Mytnej a odtial po cervenej hore,co mi na mape vyslo dakych +/- 15 km hoci netusim v akom terene.Alebo aj od Poltara smer Malinec a odtial je viac moznosti ako ist smer Tanovo.To musi byt tiez zaujimave..ale to je asi zatial len fantazirovanie,neviem ako by to kondicne islo :-)ale tak predbezne plany sa robit mozu..koniec koncov z LC cez Tomasovce rybnik,Podrecany,Ruzina to do mytnej je na skok ;-) a odtial este tych 15 km cca..no dost fantazirovania,uvidi sa ci bude cas na to...Dik za Tip..
26.08.2011 - 23:38:05
00
Z Mýtnej je to naozaj naskok (cca 15km a 730 vyskovych m), teren nieje nijako hrozny (mam zbehane) :)
ked sa predstavy stanu realitou daj vediet a ja + ostatni sa radi pridame :)
27.08.2011 - 09:12:26
00
Zdravím, ak by sa niekto chcel zajtra pridať ku nám na výjazd,tak by to bolo super :) išlo by sa na Táňovo...trasa cca http://www.bikemap.net/route/1231485 /nieje to moc okolie LC,ale nieje to ani daleko :)/poprípade s menšími zmenami uvidíme podľa zostavy...stretávka by bola ráno o 10 v Cinobani pri požiarnej zbrojnici ;)
02.09.2011 - 18:26:22
00
Budem tam ;)
02.09.2011 - 21:25:24
00
:( jooj a mne sa zajtra neda,praca vola!a mohol to byt taky fajny vyletik..Prajem aspon prijemny pojazd,snad nabuduce sa bude dat..
02.09.2011 - 21:58:36
00
Dnes sme si super zajazdili, fotky o-hocicom/fotky-z-vyjazdov-pekne-pokope-6-cast-t21106-2835.html
03.09.2011 - 22:07:29
00
Parada Michales,pekny vyjazdik ste si dali :muscle: :y: Trasu aj pocasicko ste mali fajnucke,tam by sa aj mne myslim pacilo ;-) Fotocky samozrejme nadherne,take inspiracne by som povedal :-)
04.09.2011 - 12:11:14
00
Fu tak ja som sa predvcerom namiesto 7 chotarov dobajkoval az na Budinu,vrch Jasenie 771m.n.m. ...


Keďže ma tie tvoje fotky navnadili, tak som sa tam bol dnes pozrieť (prvý krát v živote). A ten výhľad :) ...niečo nádherné :) ...Takže si tam niekedy ešte určite naplánujem trasu :)
04.09.2011 - 19:03:18
00
Parada Michales,pekny vyjazdik ste si dali :muscle: :y: Trasu aj pocasicko ste mali fajnucke,tam by sa aj mne myslim pacilo ;-) Fotocky samozrejme nadherne,take inspiracne by som povedal :-)


Som rad, ze sa fotky pacia ;) ale nazivo to bolo este krajsie. Fotky su len z prvej polovice vyletu ked este bolo co fotit. Ako bombonik sme si uz len vo dvojici dali 7 chotarov na koniec. Takze cca 85 km a 1580 vyskovych. Siel by som este raz :) :y:
04.09.2011 - 19:27:02
00
To jaja_16: Tak to mi je ctou,ze som ta inspiroval a isiel si si kuknut to pekne miesto,ved to je aj jeden z ucelov fotiek z vyjazdov.som rad ze sa ti tam pacilo :-)

To Michales: Vy ste tam ini dupaci teda,Tanovo a hned v zapeti 7 chotarov no ja uz len s tej myslienky mam dost :-) este prehodnotim ci sa vobec oplati ist s vami niekedy na vyjazd :-)

Aaaale,musim sa pochvalit!Aby som aj ja zapadol do partie,vydupkal som si aj ja dnes 7 CHOTAROV :-) JUCHUUU..Trasa LC-Tomasovce-St.Halic a po cervenej pekne hore.Zo zaciatku to bola paradicka,proste cesticka ako sa patri,no cim to islo dalej a dalej,bolo to dost o drzku.Same pavuciny medzi stromami,popadane haluze,trnie no ziadna slava.Dokonca som to aj asi 2 krat musel potlacit inak mi to neslo :-) a ked sa nakoniec predomnou objavila zarastena hustina,zihlava a trnie mal som namale aby som to neotocil.No nakoniec som to nejak presiel,potlacil a potom to uz zase nejak islo.Ale uspesne som to zvladol a som rad ze som to neotocil :-) Velmi pekne miesto tam hore :-) Zapisal som sa do vrcholovej knizky,kde som mimochodom objavil aj vas zapis Michael :-) aspon myslim ze bol vas,spomenuty vyjazd na tanovo a posledna veta nejak AJ DOMOV NAM TREBA IST alebo tak nejak,hehe pobavilo :-) Pofotil som,len bohuzial som nebral fotacik ale len mobilom a rozhodoval sa kade naspat.Cervena do St.halice ma vobec nelakala tak bud do podrecian alebo na tuhar.Vybral som si cervenu na Tuhar a poviem vam,to bolo nieco :l: excelentne :l: .Asi to mozem prehlasit za moj zatial najkrajsi zjazdik aky som isiel,proste srdcovka :inlove: Krasna upravena cesticka,klesania,sem tam stupania ale vsetko krasne zjazdne co sa o druhej strane cervenej do halice neda s takym nadsenim pisat.Tuto trasu mozem len odporucat isiel som tade prvy krat ale ocarilo ma to,uplne vazne :-) keby tak bolo viac takych cesticiek...a mozno aj je len ja o nich zatial neviem hehe...Domov som uz potom siel po asfalte,vrr z tuhara do st.halice-tomasovce a LC :-) pekny vyjazdik....

Prílohy:

Komentár súboru: Som hore,7 chotarov,602 m.n.m...
05092011510.jpg
05092011510.jpg 521.2 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pristresok z vrcholovou knihou,dokonca aj ohnik este tlel mozno tam uz dnes niekto bol,ktovie...
05092011511.jpg
05092011511.jpg 519.08 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Obivatelia Ruzinej si tu spravili taketo putnicke miesto..zaujimave..
05092011513.jpg
05092011513.jpg 477.45 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2011 - 15:17:28
00
Ano, to som pisal ja :) , 7 chotarov bola posledna kratka zastavka na dlhej ceste domov a valili sme dole smer Podrecany :D dupacmi by som nas nenazval ale obcas zvladneme aj nieco dlhsie. Cervena na Tuhar nie je zla, my chodime tade radsej hore ;) v rukave mam este skryte krajsie zjazdy ako na Tuhar (jeden sme sli v sobotu a myslim, ze osadenstvu sa veelmi pacilo)

P.S. Kludne sa mozme na vyjazde dohodnut, my sa prisposobime :) + okolie mame zbehane takze zabezpecime aj zaujimave cesticky :devil:
05.09.2011 - 19:15:15
00
v rukave mam este skryte krajsie zjazdy ako na Tuhar


Michales, prosím, prezraď tie pekné trasy. Cestičku na Tuhár poznám, je pekná. Raz - dva razy v roku chodím do týchto pekných končín.

Ak je niekto z Vás v okolí Žiliny, dávam do pozornosti:
http://janosikovkraj.wbl.sk/Okolo-Martinskych-holi---na-bicykli-.html
07.09.2011 - 23:04:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up