DAVORIN XCM Slovak paradise

10.09.2011
12. kolo - Cyklomaratónska séria
10. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Hrabušice - Podlesok (Slovensko)

Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
AK4477alfiretoAndobikerarmgcorrieGreywolfKockaKotolnikBBkrtko333magic7marenmaturmilsumisenoMisqa12MSHPajoncekpetrerichardleromanxRudy79scr@tchsenky15vankesyojo
no levn v tej dobe uz bol na svete aj prispevok s rajce. zaklad je ze si si foto pozrel a ak sa pacili, resp. si sa nasiel tak som rada :)
12.09.2011 - 00:50:31
00
Fotky výborne ako vždy. Vďaka! A samostatne poďakovanie pre Mirceliho!! :y:
12.09.2011 - 01:32:19
00
Počasie výborné,trať super,organizácia na 1.Prvýkrát polmaratón,ale došla do cieľa,aj keď som mala vyššie ambície,chcela som to dať v priemere za 10km/hod.Nevadí,musím viac trénovať.Vďaka manželovi za doprovod a deťom za podporu.Už viem,že 20 a 42 je pre mňa veľký rozdiel.Ešte raz vďaka všetkým,ktorí pre nás pripravili taký nezabudnuteľný deň.
12.09.2011 - 08:00:42
00
Pocasie na 1*, trat pekna, technicka..
Co sa tyka organizacie nechcem kritizovat, ale posunutie startu nic moc, hlavne pre ludi ktorí to nemaju 5 km od domu, ale 400km.. aj my sme sa mohli vyspat o nieco dlhsie ak by sme to vedeli.. Nepaci sa mi, ze su "zvyhodnení" ludia ktorí si nechavaju vsetko na poslednú chvilu.. Toto je ale vec kde ide zrejme o ucast...
Cize viem tuto skutocnost z casti este pochopit..
Ale ako sa moze stat, ze sa zbalia obcerstvovacky a ludi na dlhej 85 km trati nechate bez vody? Ved voda je zaklad pre kazdeho..

Az na tieto veci sa mi maraton pacil a mozno o rok opat :)
12.09.2011 - 08:41:05
00
Vie niekto, kde najdem vysledky predchadzajucich rocnikov? Diik
12.09.2011 - 09:18:40
00
žužu3011-organizátor si zrejme myslel že sa asi napijete z potoka,ved sme boli v raji a tam tečie rajská voda. Ale asi horšie bolo že jeden z účastníkov na dlhej si dal namiesto dvoch okruhov,tri! Ak som mu správne rozumel,lebo v cieli mu veľmi do reči nebolo tak chýbal na rozhodujúcom mieste regulovčík. Som zvedavý odkiaľ mal vodu on . . .
12.09.2011 - 09:40:46
00
žužu3011-organizátor si zrejme myslel že sa asi napijete z potoka,ved sme boli v raji a tam tečie rajská voda. Ale asi horšie bolo že jeden z účastníkov na dlhej si dal namiesto dvoch okruhov,tri! Ak som mu správne rozumel,lebo v cieli mu veľmi do reči nebolo tak chýbal na rozhodujúcom mieste regulovčík. Som zvedavý odkiaľ mal vodu on . . .


tak na mieste toho ucastnika, by som bike asi rozkusala, ja som bola na stastie len na kratkej, ale ked som videla prist sestru z dlhej a pomaly plakala za vodou bolo mi ich luto..

Dufam, ze si to citaju aj "kompetentní", ktorí dalsi rok taku zasadnu chybu neurobia :)
12.09.2011 - 09:46:30
00
Vie niekto, kde najdem vysledky predchadzajucich rocnikov? Diik


rok 2010:
http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2010/mtbcup/podlesok/index.php?kam=2&l=sk

pred tym asi neboli zaradeny do serie CMS
12.09.2011 - 09:52:17
00
Ja keby som bol v takej situacii-bez vody tak ten potok by som zrejme ochutnal,ved aj prečistit sa treba. Organizátor zrejme neodhadol čas ktorý pretekári strávia na trati a asi vobec nemyslel na to že budú smadný!!!! /kto by to bol povedal/ :n:
12.09.2011 - 10:00:26
00
Len či organizátor nemá niečo spoločné s organizátorom tohtoročného maratónu v PE. Že by boli rodina? :lol:
12.09.2011 - 10:01:46
00
Další nádherný maratón za nami. Vďaka organizátorom za výbornu akciu! :y: A ešte VEĽKA VĎAKA Peťovi z TO za požičanie tretier, keďze som ráno zaspal a zabudol svoje doma. Ešte raz vďaka!!!


Nieje zaco :) aj nabuduce :D ale stihlo sa to len tak tak keby stretnem Mira o par minut neskor mal by si kupene nove. Inak netlacili? lebo ako zmokli tak sa stiahli odvtedy co ich mam.
12.09.2011 - 11:05:12
00
Nieje zaco :) aj nabuduce :D ale stihlo sa to len tak tak keby stretnem Mira o par minut neskor mal by si kupene nove. Inak netlacili? lebo ako zmokli tak sa stiahli odvtedy co ich mam.


no to bolo o chlp :D
12.09.2011 - 11:08:32
00
tak na mieste toho ucastnika, by som bike asi rozkusala, ja som bola na stastie len na kratkej, ale ked som videla prist sestru z dlhej a pomaly plakala za vodou bolo mi ich luto..

Dufam, ze si to citaju aj "kompetentní", ktorí dalsi rok taku zasadnu chybu neurobia :)
Ja len z pohladu fotografa. Na prvej obcerstvovacke mali 100 l vody a ta sa neusla pretekarom ani na kratkej :tmi: . A organizator to tu necita kedze ohrieva si svoju polievocku na vlastnom vebe. Kde su tie casy ked to tu Peter riesil :-) Bohuzial zmena organizatora skvalitneniu preteku velmi nepomohla. Ale aspon vieme ako sa organizator vola a ako pretekal pred 20 rokmi. RB to omielal do nekonecna, skoda ze nekomentoval prejazdy pretekarov v cieli, to ma ako divaka zaujimalo viac.
12.09.2011 - 11:11:49
00
Na ET trasu nemala zmena organizatora ziaden vplyv, navyse pocasie prispelo k tomu, ze tohtorocna trat bola na 1*****. Dakujem organizatorom, ze aj tento rok bolo mozne absolvovat ET trasu a pochvala sprievodcovi za vyber chodnickov :).

Zopar foto z trasy od ET-interneho fotografa Rasta (458) https://picasaweb.google.com/mdirga/SlovenskyRajET092011?authkey=Gv1sRgCIP5h4uG8vinAQ#
12.09.2011 - 12:06:31
00
Nieje zaco :) aj nabuduce :D ale stihlo sa to len tak tak keby stretnem Mira o par minut neskor mal by si kupene nove. Inak netlacili? lebo ako zmokli tak sa stiahli odvtedy co ich mam.




Áno, stihlo sa to ozaj len o chlp. :whew: Už som bol na pol ceste do Spišskej kúpiť nové, len Miro ma rýchlo otočil. Netlačili, boli presne na moju nohu, ako keby boli moje.:D :y: Ozaj, ak ťa tlačia a chceš ich dať náhodou preč, tak ich možem od teba kúpiť. :D Ešte raz vďaka!!!!!
12.09.2011 - 12:19:21
00
keyboard_arrow_up