Ten kamenný dom vo Výrave nemá chybu, asi ani jedna tehla :o Dnes mi bolo v podstate jedno kde sa pôjde, išiel som s partiou lebo oni robia akciu len raz za týždeň, inak sa nestretneme. Tá trasa čo si navrhol cez Mikow a przelecz Žebrak môže byť parádna ^_^ len treba dať pozor lebo v tých lesoch medzi Žebrakom a Wolou Michovou či jaka tam je obec, žijú bieščadske zubre :!: Zajtra neviem či sa dostanem na bike, ale v utorok hlásia fajn počasie tak by sme mohli niekam do PL zabehnúť ;) hej a GRATULUJEM k 15000 km, helmu dole :party:
11.09.2011 - 22:50:22
00
dnes so som si vybehol do PL :l: ale hned po prvej fotke som zistil ze mam vybite baterky...neostavalo mi nic ine iba kupit alkalicke..zabehol som v ML do predajne...ale tu stara ukecana unudena dochodkyna v kuse mele ta mele bo jej kvapka zo sprchy...ta uz idze kupovac hlavicu...predavacka tiz zena ta tara tara bo aj jej kvapka ze to nic ze ne velo ale babka hutori ze mocno velo tota zas naj skusi pohar ze jej tak iba pol nakvakalo ze skusala...ze to potom prestane..tamta ze neprestane bo vona sebe zobrala stolok tam sedla a cekala..ta rozobiraju somariny..mne sebe nikto nevsima..cas bezi 2 ..4 ..5 minuty uz me to nebavi sluchac tote bludy..na bike vonka nevidzim.,tak im skocim do reci ze mi treba baterky...kupujem a konecne idzem het :puke:

Prílohy:

10.pre mladych...jpg
10.pre mladych...jpg 117.54 KiB thumb_up0thumb_down

9.isiel som o 10tej z domu...jpg
9.isiel som o 10tej z domu...jpg 97.5 KiB thumb_up0thumb_down

8.asi hasici..komancza.jpg
8.asi hasici..komancza.jpg 92.97 KiB thumb_up0thumb_down

7.nikdy som nevedel ze co to je..ale uz onedlho sa to dozviem..len este o tom neviem.jpg
7.nikdy som nevedel ze co to je..ale uz onedlho sa to dozviem..len este o tom neviem.jpg 81.96 KiB thumb_up0thumb_down

6.polaci še kupu..kricim na jednoho..ne žimna...siroky usmev..ze ne ze da se...jpg
6.polaci še kupu..kricim na jednoho..ne žimna...siroky usmev..ze ne ze da se...jpg 84.11 KiB thumb_up0thumb_down

5.radoszyce.jpg
5.radoszyce.jpg 115.51 KiB thumb_up0thumb_down

4.studnicka pod kopcom PL.jpg
4.studnicka pod kopcom PL.jpg 106.34 KiB thumb_up0thumb_down

3.ze 20 to viš že jo...jpg
3.ze 20 to viš že jo...jpg 79.55 KiB thumb_up0thumb_down

2.pod vrchom na hranici..plastova flasa v asfalte..aj takto vznikaju diery.jpg
2.pod vrchom na hranici..plastova flasa v asfalte..aj takto vznikaju diery.jpg 134.06 KiB thumb_up0thumb_down

1.v radvani som sa nanho napojil...kukuricu mam vsade..islo sa fajn..ale potom sa mi zacal zanim prehrievat monopost...jpg
1.v radvani som sa nanho napojil...kukuricu mam vsade..islo sa fajn..ale potom sa mi zacal zanim prehrievat monopost...jpg 85.16 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:17:00
00
kopec som dal v pohode..nebolo prilis horuco..aspon dole..tu fukalo ale pod vrchom bezvetrie..v PL som nevedel ze kam stocit bike..potom som si spomenul na dedinku kde som este nebol.kedze taketo bocne trasy..boli pre mna doteraz nezaujimava zdrzovali ma...dni kratke tak ide aspon sem...cestou spat bol plan vybehnut potom este na luku nad hrabovcom...ale to uz nevyslo kedze som stretol bluebikera :party:

Prílohy:

20.som tu ..nic zvlastne..obycajna dedinka..prazdnota..a huste ihlicnate lesy za domom..v noci nesranda...jpg
20.som tu ..nic zvlastne..obycajna dedinka..prazdnota..a huste ihlicnate lesy za domom..v noci nesranda...jpg 81.82 KiB thumb_up0thumb_down

19.nic iba sukromne ubytovanie..dom.jpg
19.nic iba sukromne ubytovanie..dom.jpg 101.13 KiB thumb_up0thumb_down

18.zvysne 2km asfalt paradny..hladky kvalitny aj na kolieskove korcule..az nezvyk take daco najst v PL.jpg
18.zvysne 2km asfalt paradny..hladky kvalitny aj na kolieskove korcule..az nezvyk take daco najst v PL.jpg 92.36 KiB thumb_up0thumb_down

17.idem pozriet.jpg
17.idem pozriet.jpg 108.28 KiB thumb_up0thumb_down

16.prvy km zrnity asfalt...jpg
16.prvy km zrnity asfalt...jpg 84.76 KiB thumb_up0thumb_down

15.klasicke mosty v PL.jpg
15.klasicke mosty v PL.jpg 111.03 KiB thumb_up0thumb_down

14.som zvedavy co tam....jpg
14.som zvedavy co tam....jpg 128.97 KiB thumb_up0thumb_down

13.naj budze.jpg
13.naj budze.jpg 83.49 KiB thumb_up0thumb_down

12.odbocujem vlavo..na dolzycu.jpg
12.odbocujem vlavo..na dolzycu.jpg 82.07 KiB thumb_up0thumb_down

11.pocasie stale drzi...jpg
11.pocasie stale drzi...jpg 75.6 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:22:31
00
ta hutoris ze zubre...cital mi kedyska .o nich..a to nic ziadna ohrada?..na taky john dear uz asi roxor nestaci :lol: zeby som zobral dajaky budzogan zo sobu..bo ja ucekac nemozem..takoj by mi defekt dostal.. :headbang:

Prílohy:

30.vedla isla kamenista.tu som neskumal...jpg
30.vedla isla kamenista.tu som neskumal...jpg 101.99 KiB thumb_up0thumb_down

29.polna kamen s blatom ide sa paradne...turisticka znacka na strome zelena.jpg
29.polna kamen s blatom ide sa paradne...turisticka znacka na strome zelena.jpg 105.7 KiB thumb_up0thumb_down

28.na konci dediny.jpg
28.na konci dediny.jpg 125.35 KiB thumb_up0thumb_down

27.fuj jake skarede..skoro som to presiel.jpg
27.fuj jake skarede..skoro som to presiel.jpg 109.78 KiB thumb_up0thumb_down

26.asi krcma....jpg
26.asi krcma....jpg 104.09 KiB thumb_up0thumb_down

25.celkom pekny.jpg
25.celkom pekny.jpg 101.76 KiB thumb_up0thumb_down

24.dom.jpg
24.dom.jpg 88.97 KiB thumb_up0thumb_down

23.kostolik.jpg
23.kostolik.jpg 52.86 KiB thumb_up0thumb_down

22.a ziju si..kludne..nie ako u nas...jpg
22.a ziju si..kludne..nie ako u nas...jpg 84.42 KiB thumb_up0thumb_down

21.len tak.jpg
21.len tak.jpg 75.83 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:27:01
00
ludze šicko vychodza..vypatria..nic neostane.. :shake: u tym polsku :lol:
konecne som se tu dostal..po dvoch hodzinoch..som se prebojoval...co jutre ? ides PL ci dnes bolo dost?keby daco ta radsej volaj na mobil :mp: bo tu se dostac :wasntme:

Prílohy:

40.PL klasika...jpg
40.PL klasika...jpg 74.55 KiB thumb_up0thumb_down

39.aj ten prvy tabor som zabehol pozriet.jpg
39.aj ten prvy tabor som zabehol pozriet.jpg 79.4 KiB thumb_up0thumb_down

38.islo sa mi dnes paradne..kludne ..oddychova jazda.jpg
38.islo sa mi dnes paradne..kludne ..oddychova jazda.jpg 111.27 KiB thumb_up0thumb_down

37.nahodou som zazrel vodopady...jpg
37.nahodou som zazrel vodopady...jpg 113.4 KiB thumb_up0thumb_down

36.ich prijazdova cesta...jpg
36.ich prijazdova cesta...jpg 140.64 KiB thumb_up0thumb_down

35.zabehol som pozriet sukromne ubytko.jpg
35.zabehol som pozriet sukromne ubytko.jpg 89.71 KiB thumb_up0thumb_down

34.gazdovstvo..neviem kedy robia poliaci..ale vzdy je vsade bozsky klud a ticho..nie ako unas ..stale nieco vrci pisti huci...jpg
34.gazdovstvo..neviem kedy robia poliaci..ale vzdy je vsade bozsky klud a ticho..nie ako unas ..stale nieco vrci pisti huci...jpg 83.05 KiB thumb_up0thumb_down

33.neviem co je to..zeby stary kostol ci co...jpg
33.neviem co je to..zeby stary kostol ci co...jpg 61.34 KiB thumb_up0thumb_down

32.po ceste spat.jpg
32.po ceste spat.jpg 86.96 KiB thumb_up0thumb_down

31.kam ide neviem ale dlho som po nej isiel..ale chcel som stihnut hrabovec luku tak som to otocil domov.jpg
31.kam ide neviem ale dlho som po nej isiel..ale chcel som stihnut hrabovec luku tak som to otocil domov.jpg 122.39 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:31:54
00
tak mi to pripada jak babie leto..dufam ze ne :shake: este chcem kus pobicyglovac :nod: dialkove me uz nelakaju bo kratke dni rano hmla vlhko..tak aspon to PL :inlove: budem jazdit kym tam nieje chladno |-)

Prílohy:

50.staci idem domov.jpg
50.staci idem domov.jpg 88.61 KiB thumb_up0thumb_down

49.v dedine...jpg
49.v dedine...jpg 127.89 KiB thumb_up0thumb_down

48.pripomenulo mi to zakopane...jak tam vyrabali domy...jpg
48.pripomenulo mi to zakopane...jak tam vyrabali domy...jpg 87.59 KiB thumb_up0thumb_down

47.stary domcek.jpg
47.stary domcek.jpg 109.64 KiB thumb_up0thumb_down

46.mostik ponad riecku.jpg
46.mostik ponad riecku.jpg 111.82 KiB thumb_up0thumb_down

45.cez komanczu idem spodnou cestou ...cez dedinu.jpg
45.cez komanczu idem spodnou cestou ...cez dedinu.jpg 124.52 KiB thumb_up0thumb_down

44.nejdeme sem..na noc..iba lisky a medvede...jpg
44.nejdeme sem..na noc..iba lisky a medvede...jpg 115.08 KiB thumb_up0thumb_down

43.boli tu dajaki poliaci co tu uz stanovali...jpg
43.boli tu dajaki poliaci co tu uz stanovali...jpg 90.01 KiB thumb_up0thumb_down

42.celkom sa mi tu pacilo...jpg
42.celkom sa mi tu pacilo...jpg 112.66 KiB thumb_up0thumb_down

41.maju tu aj dve chatky.jpg
41.maju tu aj dve chatky.jpg 59.81 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:36:42
00
este aj toto cestovne zas maju dzvihac...ta mi zvedavy ci aj za bike pojde hore..uz terat se mi zdalo velo 1.32e :emo: dakedy bulo vecej jak za listok :punch:
cez dluhe sebe neska jeden z ML prelecel na auce aspon 130 :sweat: carne takoj na boky isli bo vyfuk uz z daleka bulo cuc :bug: dobre ze som z vami isol este raz PL ..aspon zaschnul asfalt co rano platali strikali...kolo krasneho brodu.. ]:)

Prílohy:

60.rad jazdim po polsku..aj ked dvakrat na den to iste za sebou...no nic nevadi.jpg
60.rad jazdim po polsku..aj ked dvakrat na den to iste za sebou...no nic nevadi.jpg 81.76 KiB thumb_up0thumb_down

59.mi vletel do zaberu..a dostal to aj s bleskom.jpg
59.mi vletel do zaberu..a dostal to aj s bleskom.jpg 69.78 KiB thumb_up0thumb_down

58.no tak uz viem co je v tej budove.urad prace....jpg
58.no tak uz viem co je v tej budove.urad prace....jpg 60.9 KiB thumb_up0thumb_down

57.riadne zamrezovana tam je.jpg
57.riadne zamrezovana tam je.jpg 94.2 KiB thumb_up0thumb_down

56.sparcus..moze byt...teren priwatny....jpg
56.sparcus..moze byt...teren priwatny....jpg 74.79 KiB thumb_up0thumb_down

55.tak si to dam este raz ..no a co....jpg
55.tak si to dam este raz ..no a co....jpg 76.04 KiB thumb_up0thumb_down

54.a tu zrazu koho nevidim!!jaro s lukasom..dufam ze som si nezmylil meno..ze chce pozriet dolzycu..vravim ze odtial prave idem...jpg
54.a tu zrazu koho nevidim!!jaro s lukasom..dufam ze som si nezmylil meno..ze chce pozriet dolzycu..vravim ze odtial prave idem...jpg 124 KiB thumb_up0thumb_down

53.slnko trochu pod mrakom takze kopec by som mal dat lahko...jpg
53.slnko trochu pod mrakom takze kopec by som mal dat lahko...jpg 68.64 KiB thumb_up0thumb_down

52.zaujimave.jpg
52.zaujimave.jpg 73.91 KiB thumb_up0thumb_down

51.uz len radoszyce kopec a slovensko.jpg
51.uz len radoszyce kopec a slovensko.jpg 66.57 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:43:51
00
:call: :hai: :sun:

Prílohy:

65.odbocka do krosnej uz bola rano dokoncena...jpg
65.odbocka do krosnej uz bola rano dokoncena...jpg 34.64 KiB thumb_up0thumb_down

64.vytriacacka..cigani z dlheho..vytrhnuty kufor na aute..tam oni a smetne nadoby..kam zenu neviem..jak v afrike na safari..vyleteli z dediny krizom cez cestu.jpg
64.vytriacacka..cigani z dlheho..vytrhnuty kufor na aute..tam oni a smetne nadoby..kam zenu neviem..jak v afrike na safari..vyleteli z dediny krizom cez cestu.jpg 40.52 KiB thumb_up0thumb_down

63.pokazeny PL autobus pod kopcom.jpg
63.pokazeny PL autobus pod kopcom.jpg 93.59 KiB thumb_up0thumb_down

62.posta a lavicka vonku na posedenie...jpg
62.posta a lavicka vonku na posedenie...jpg 62.6 KiB thumb_up0thumb_down

61.bikeri z ML.jpg
61.bikeri z ML.jpg 102.65 KiB thumb_up0thumb_down

12.09.2011 - 20:46:13
00
v stredu ma hore v PL prsat...pozri shmu..tak ked kostoliky tak jedine zajtra..bud pribehnem hore o osmej alebo 9.30 ako chces ..iba volaj staci aj sms vypinam pc.cau.
;)
12.09.2011 - 21:17:03
00
Opäť pekne zdokumentované, Bodka ty si jak náš prieskumník :lol: S Lukášom sa nám ďaleko nechcelo ísť tak sme hľadali niečo poblízku Komańcze. O tých zubroch pohľadám článok alebo fotky, teraz netuším kde som to pozeral. Videl som jednu fotku ako stoja cyklisti na moste a o pár desiatok metrov ďalej im cestu skrížil dospelý zubor pričom na nich zvedavo pozeral :wasntme: ale to už nebolo z toho lesa, no zubor jak zubor :D Ráno neviem v akom budem stave, dnes som nebol celkom vo forme. Do Szcawneho to je okolo 80 km dokopy tak myslím že potrebujem deň prestávku na regeneráciu lebo sa cítim ako by ma prešiel parný valec |( http://www.bikemap.net/route/782616 ..dnes som mal dosť z Komancze domov :sweat: :$ Keby som predsa len išiel tak okolo 8:30 hod. volám :mp: na fórum už nebudem ráno písať

Prílohy:

Komentár súboru: Bodka a Lukáš v Dolźyci
DSCF6578 Dolzyca.jpg
DSCF6578 Dolzyca.jpg 383.72 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 00:18:32
00
to das...to nic nieje .pojdem tak ako ty povies :f: cykloturisticne :sun: kusok potlacime :P oddychneme dole sa zvezieme..na PL strane uz rovina vsetko...ja uz pre istotu pomaly vyrazam hore zachvilu :rofl: a uz viem preco tote mlade chcu take silne zvuky z vyfuku..nie pre frajerinu ale kvoli bezpecnosti na ceste :D tak ich skor budu pocut hluchi dochodcovia co si skracuju cestu kade tade v zatackach a mimo prechody...aj tote carne co si z hlavnych ciest robia ihrisko.. :devil: pozeral som tur.mapu na internete nieje tam zelena zakreslena ale ma mojej papierovej je... :party:

Prílohy:

bez zelenej....jpg
bez zelenej....jpg 139.25 KiB thumb_up0thumb_down

moja mapa.jpg
moja mapa.jpg 521.23 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 07:53:52
00
az teraz som sa sem prebojoval :headbang: tak skusim co to nahadzat pokial sa bude dat :D bol som sa povozit po lukach dnesssss 8)

Prílohy:

10.taketo styri po ceste dole...fotim a zrazu pfff piskot a defekt na prednom..a Bodka uz nadava...jpg
10.taketo styri po ceste dole...fotim a zrazu pfff piskot a defekt na prednom..a Bodka uz nadava...jpg 145.28 KiB thumb_up0thumb_down

9.romale sa vedla mna prehnali..byvaju hned na zaciatku dediny.psy ziadne..nic ma nenahanalo.jpg
9.romale sa vedla mna prehnali..byvaju hned na zaciatku dediny.psy ziadne..nic ma nenahanalo.jpg 109.21 KiB thumb_up0thumb_down

8.zjazd do obce velkrop.jpg
8.zjazd do obce velkrop.jpg 99.9 KiB thumb_up0thumb_down

7.celkom vzadu asi vidno havaj.jpg
7.celkom vzadu asi vidno havaj.jpg 83.33 KiB thumb_up0thumb_down

6.asfalt konci tu uz iba polna..a tam jak stromy uz bude vrch.jpg
6.asfalt konci tu uz iba polna..a tam jak stromy uz bude vrch.jpg 115.23 KiB thumb_up0thumb_down

5.pauza pohlad dozadu...jpg
5.pauza pohlad dozadu...jpg 113.56 KiB thumb_up0thumb_down

4.ten kopec nema konca.jpg
4.ten kopec nema konca.jpg 99.05 KiB thumb_up0thumb_down

3.ved to vidite samy kamen a stupanie..ale kluckujem da sa to vytiahnut.jpg
3.ved to vidite samy kamen a stupanie..ale kluckujem da sa to vytiahnut.jpg 110.33 KiB thumb_up0thumb_down

2.makovce v strede dediny vlavo cez most..po 50m romale ale slusni.pozdravia pokecaju kopa psov aj velke..ale ok.jpg
2.makovce v strede dediny vlavo cez most..po 50m romale ale slusni.pozdravia pokecaju kopa psov aj velke..ale ok.jpg 142 KiB thumb_up0thumb_down

1.Bodka mas zelenu..pridaj..smer stropkov.jpg
1.Bodka mas zelenu..pridaj..smer stropkov.jpg 73.75 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 21:40:57
00
kedze mi bolo hned jasne ze do PL ta po vcerajsku nedostanem :lol: mal som pripraveny nahradny plan :muscle: krasny brod stropkov solnik...a potom dole na domasu a HE...ale trochu sa to zmenilo.. ;)

Prílohy:

20.budete mat kde posediet.jpg
20.budete mat kde posediet.jpg 84.2 KiB thumb_up0thumb_down

19.na vrchu jeden maly pekny.jpg
19.na vrchu jeden maly pekny.jpg 93.22 KiB thumb_up0thumb_down

18.ukecaj balturs...a mozete ist pofotit...jpg
18.ukecaj balturs...a mozete ist pofotit...jpg 97.47 KiB thumb_up0thumb_down

17.tu si asi este nebol ze...jpg
17.tu si asi este nebol ze...jpg 81.71 KiB thumb_up0thumb_down

16.cez breznicku iba preletim..nezastavujem.jpg
16.cez breznicku iba preletim..nezastavujem.jpg 76.56 KiB thumb_up0thumb_down

15.tote madare šadzi su..v radvani mi cez to preletel 50kou som myslel ze mi riaditka z ruk vytrhne.jpg
15.tote madare šadzi su..v radvani mi cez to preletel 50kou som myslel ze mi riaditka z ruk vytrhne.jpg 128.42 KiB thumb_up0thumb_down

14.dedina dlhaaa..potom nic az na zaciatku druzstvo a este firma ..lisovanie plastov ci co..takze prilbu este nemusim hned davat.jpg
14.dedina dlhaaa..potom nic az na zaciatku druzstvo a este firma ..lisovanie plastov ci co..takze prilbu este nemusim hned davat.jpg 107.51 KiB thumb_up0thumb_down

13.dedulo mi zdravi...jpg
13.dedulo mi zdravi...jpg 88.29 KiB thumb_up0thumb_down

12.cez dedinu sa ide paradne...jpg
12.cez dedinu sa ide paradne...jpg 73.79 KiB thumb_up0thumb_down

11.na pravej strane krcma a obchod spolu...jpg
11.na pravej strane krcma a obchod spolu...jpg 78.54 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 21:45:19
00
podla mojej automapy sa da prejst v makovciach do obce velkrop..to mi potvrdili a ukazali aj miestni...tak som nevahal a tahal..den paradny :sun: potom po hlavnej dole na sitnik..a smerom na juh breznica odbocka dolava hore na solnik...nikdy som tu nebol..ani sa mi tu velmi nechcelo..take "slepe" cesty som nejazdil doteraz.ale ten stropkovcan vravel ze je odtial tak zo zvedavosti som sem zabehol...ze mu vratim najdenu rukavicu :rofl: ale aj preto ze on uz raz cez dedacov isiel ...z maskoviec.. :f:

Prílohy:

30.skola a oproti nova materska skola.jpg
30.skola a oproti nova materska skola.jpg 84.86 KiB thumb_up0thumb_down

29.tento by sa ti pacil..ale nechce sa mi zachadzat...jpg
29.tento by sa ti pacil..ale nechce sa mi zachadzat...jpg 85.73 KiB thumb_up0thumb_down

28.odbocujem na brusnicu..cesta zase horsia rychlost klesa.jpg
28.odbocujem na brusnicu..cesta zase horsia rychlost klesa.jpg 74.87 KiB thumb_up0thumb_down

27.hlavny tah...a samozrejme vietorrr.jpg
27.hlavny tah...a samozrejme vietorrr.jpg 67.64 KiB thumb_up0thumb_down

26.zjazd.zvoni mobil hamujem...a tu baba z tmobile..keca somariny ..ved to poznate..vravim nic nechcem je leto bicyglujem dajte mi pokoj.jpg
26.zjazd.zvoni mobil hamujem...a tu baba z tmobile..keca somariny ..ved to poznate..vravim nic nechcem je leto bicyglujem dajte mi pokoj.jpg 62.1 KiB thumb_up0thumb_down

25.zatial sa mi ide ok..to bol nahradny plan sem ist ked nepojdes PL..myslel som ze tak bude..jpg
25.zatial sa mi ide ok..to bol nahradny plan sem ist ked nepojdes PL..myslel som ze tak bude..jpg 69.8 KiB thumb_up0thumb_down

24.kopcek pred sitnikom..nic strasne.jpg
24.kopcek pred sitnikom..nic strasne.jpg 71.14 KiB thumb_up0thumb_down

23.len co to roztiahnem uz musim brzdit na 0..zase cosi vidim..na boku lavicky na sedenie.jpg
23.len co to roztiahnem uz musim brzdit na 0..zase cosi vidim..na boku lavicky na sedenie.jpg 91.5 KiB thumb_up0thumb_down

22.konecne zacal kvalitny asfalt...rychlost hned stupa..dusim aspon na 40..dlho som sa vliekol a cas uteka..treba dohnat ktovie co ma este caka.jpg
22.konecne zacal kvalitny asfalt...rychlost hned stupa..dusim aspon na 40..dlho som sa vliekol a cas uteka..treba dohnat ktovie co ma este caka.jpg 99.74 KiB thumb_up0thumb_down

21.nejaka prekazkova draha alebo co...jpg
21.nejaka prekazkova draha alebo co...jpg 110.13 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 21:52:41
00
na radu tetky z autobusovej zastavky naspat cez luky do vekropu...a potom cez havaj krasny brod domov... :party:

Prílohy:

40.takze za tou skolou vlavo tade hore a sranda zacina..nahadzat vsetko co sa da rozlozit sily...jpg
40.takze za tou skolou vlavo tade hore a sranda zacina..nahadzat vsetko co sa da rozlozit sily...jpg 107.11 KiB thumb_up0thumb_down

39.toho chlapa nepoznala..na fotaku slabo vidno okuliare nemala..ale poradile mi trasu cez kopec naspat do valkropu po lukach...jpg
39.toho chlapa nepoznala..na fotaku slabo vidno okuliare nemala..ale poradile mi trasu cez kopec naspat do valkropu po lukach...jpg 88.11 KiB thumb_up0thumb_down

38.vravim tetke ze autobus asi 500m pred dedinou zacal cuvat..skoro z noh nespadla..vravi mozno zabudol zajst do korunkovej..ale to uz mohol aj stade.jpg
38.vravim tetke ze autobus asi 500m pred dedinou zacal cuvat..skoro z noh nespadla..vravi mozno zabudol zajst do korunkovej..ale to uz mohol aj stade.jpg 74.04 KiB thumb_up0thumb_down

37.som tu dedina par domov krcma ziadna ludi nikde...jpg
37.som tu dedina par domov krcma ziadna ludi nikde...jpg 76.65 KiB thumb_up0thumb_down

36.a zase blby asfalt..a toto ste uz videli...cuvajuci autobus..dole kopcom niekolko 100m...jpg
36.a zase blby asfalt..a toto ste uz videli...cuvajuci autobus..dole kopcom niekolko 100m...jpg 77.42 KiB thumb_up0thumb_down

35.parada..az chladno.jpg
35.parada..az chladno.jpg 79.08 KiB thumb_up0thumb_down

34.za kolbovcami novy asfalt...jemne stupanie ale s vetrom..zenie to do kopca hadam aj 30...jpg
34.za kolbovcami novy asfalt...jemne stupanie ale s vetrom..zenie to do kopca hadam aj 30...jpg 75.29 KiB thumb_up0thumb_down

33.v dedine treba odbocit vlavo.jpg
33.v dedine treba odbocit vlavo.jpg 91.45 KiB thumb_up0thumb_down

32.ovecky...jpg
32.ovecky...jpg 115.58 KiB thumb_up0thumb_down

31.zatial nieje horuco...jpg
31.zatial nieje horuco...jpg 73.38 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 21:56:30
00
keyboard_arrow_up