ale nedal mi pokoj ten kopcek a hlavne luka ktora je nad dedinou hrabovec nad laborcom...takze som vybehol ju pozriet.. :rock: je tam pekne :y:

Prílohy:

50.a potom uz len kusok..aj madari podla stop tade chodili..takze musi sa dat na hlavnu...jpg
50.a potom uz len kusok..aj madari podla stop tade chodili..takze musi sa dat na hlavnu...jpg 115.93 KiB thumb_up0thumb_down

49.a dobre som spravil..tade dole bokom po luke som sa spustil...paradny zjazd.najedol som sa.jpg
49.a dobre som spravil..tade dole bokom po luke som sa spustil...paradny zjazd.najedol som sa.jpg 100.02 KiB thumb_up0thumb_down

48.uz necham tak sem nejdem..v dialke vidim tu asfaltovu skratku makovce velkrop..celkom vzadu..bude ako bude...jpg
48.uz necham tak sem nejdem..v dialke vidim tu asfaltovu skratku makovce velkrop..celkom vzadu..bude ako bude...jpg 104.99 KiB thumb_up0thumb_down

47.tade idem dole...vypada to ze dole bude asfaltka na velkrop...jpg
47.tade idem dole...vypada to ze dole bude asfaltka na velkrop...jpg 108.24 KiB thumb_up0thumb_down

46.hore kde sa otocis samy kopec..teraz davaj jazdit na vsetky strany po lukach kym sa nieco ukaze...jpg
46.hore kde sa otocis samy kopec..teraz davaj jazdit na vsetky strany po lukach kym sa nieco ukaze...jpg 85.23 KiB thumb_up0thumb_down

45.uz sa ani necudujem..plastove rury..oznackovane polia..madari ta kto insi.jpg
45.uz sa ani necudujem..plastove rury..oznackovane polia..madari ta kto insi.jpg 128.85 KiB thumb_up0thumb_down

44.tam uz musi byt vrch..to ma tak netrapi ako to co je za nim..ci uvidim nejaku dedinu..ked nie otacam spat dole a po hlavnej do stropkova.jpg
44.tam uz musi byt vrch..to ma tak netrapi ako to co je za nim..ci uvidim nejaku dedinu..ked nie otacam spat dole a po hlavnej do stropkova.jpg 103.45 KiB thumb_up0thumb_down

43.som hore a niesom..ukazal sa dalsi kopec predomnou...jpg
43.som hore a niesom..ukazal sa dalsi kopec predomnou...jpg 101.58 KiB thumb_up0thumb_down

42.ani nedaleko..porazilo by to...jpg
42.ani nedaleko..porazilo by to...jpg 94.85 KiB thumb_up0thumb_down

41.davam dole tricko..horucava dychat sa neda nezafuka jak naschval..tu hore moju atleticku postavu aj tak nikto nevidi..a dobre som spravil hned sa islo lahko...jpg
41.davam dole tricko..horucava dychat sa neda nezafuka jak naschval..tu hore moju atleticku postavu aj tak nikto nevidi..a dobre som spravil hned sa islo lahko...jpg 95.94 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:00:40
00
dve hodiny som sa tam len tak tulal opaloval sa..ani spat sa mi nechcelo...ale hodiny bezia tak domov treba :o:

Prílohy:

60.ved aj mna hrdlo boli..a myslis ze z coho..z tych studniciek co z nich vodu pijeme kade tade...jpg
60.ved aj mna hrdlo boli..a myslis ze z coho..z tych studniciek co z nich vodu pijeme kade tade...jpg 116.76 KiB thumb_up0thumb_down

59.tento hadam poznas...jpg
59.tento hadam poznas...jpg 68.34 KiB thumb_up0thumb_down

58.nedalo mi to..musel som uz konecne vybehnut hore....jpg
58.nedalo mi to..musel som uz konecne vybehnut hore....jpg 64.97 KiB thumb_up0thumb_down

57.drevo a blato..mala polana..unava ziadna..uz rozmyslam kam este zajdem..casovo som na tom velmi dobre ..plan bol domasa vranov humenne ...jpg
57.drevo a blato..mala polana..unava ziadna..uz rozmyslam kam este zajdem..casovo som na tom velmi dobre ..plan bol domasa vranov humenne ...jpg 89.49 KiB thumb_up0thumb_down

56.dole som to zvladol ok kluckovanim pomedzi kamene..vysiel som na moste v strede dediny makovce..doprava smer havaj vietor ok.takze taham.jpg
56.dole som to zvladol ok kluckovanim pomedzi kamene..vysiel som na moste v strede dediny makovce..doprava smer havaj vietor ok.takze taham.jpg 90.71 KiB thumb_up0thumb_down

55.z tejto strany som hore rychlejsie...jpg
55.z tejto strany som hore rychlejsie...jpg 88.17 KiB thumb_up0thumb_down

54.este jeden pre teba velkrop zboku.jpg
54.este jeden pre teba velkrop zboku.jpg 77.1 KiB thumb_up0thumb_down

53.vlavo zabehnem do potravin kupit horalky..potom rampa cigani a zase kopec.jpg
53.vlavo zabehnem do potravin kupit horalky..potom rampa cigani a zase kopec.jpg 89.08 KiB thumb_up0thumb_down

52.vysiel som pred dedinou..parada ..a som tu zas..takze dnes stropkov nebude nevadi..uz som tam bol x krat.jpg
52.vysiel som pred dedinou..parada ..a som tu zas..takze dnes stropkov nebude nevadi..uz som tam bol x krat.jpg 78.05 KiB thumb_up0thumb_down

51.tu trosku trebalo prehnat cez potocik ..nic strasne.jpg
51.tu trosku trebalo prehnat cez potocik ..nic strasne.jpg 112.35 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:04:55
00
zajtra ma hore poobede prsat tak z PL asi nic nebude..pojdem nieco juzne...

Prílohy:

70.aj nadavam aj sa mi to paci...este ze asfalt paradny..to porubka nic oproti tomu.jpg
70.aj nadavam aj sa mi to paci...este ze asfalt paradny..to porubka nic oproti tomu.jpg 92.74 KiB thumb_up0thumb_down

69.cize krizova cesta ci jak to volaju.tak jak u hankovci ..daco podobne..len tu stupak vacsi.jpg
69.cize krizova cesta ci jak to volaju.tak jak u hankovci ..daco podobne..len tu stupak vacsi.jpg 124.45 KiB thumb_up0thumb_down

68.dostavam zabrat riadne.musim pomaly ..rozlozit sily..neplasit..hadam nevylejem vodu..co potom hore spravim..to teda nie..este ze stromy chladok...jpg
68.dostavam zabrat riadne.musim pomaly ..rozlozit sily..neplasit..hadam nevylejem vodu..co potom hore spravim..to teda nie..este ze stromy chladok...jpg 118.34 KiB thumb_up0thumb_down

67.tak toto teda..salene daco..este len zacatok a melem len tak tak..nahadzal som co som mal..vacsie stupanie neviem ci som niekde isiel...jpg
67.tak toto teda..salene daco..este len zacatok a melem len tak tak..nahadzal som co som mal..vacsie stupanie neviem ci som niekde isiel...jpg 124.7 KiB thumb_up0thumb_down

66.popri krcme na konci dediny smerom na cintorin..zacina to pekne stupanim...jpg
66.popri krcme na konci dediny smerom na cintorin..zacina to pekne stupanim...jpg 70.59 KiB thumb_up0thumb_down

65.moderne cudo.jpg
65.moderne cudo.jpg 66.03 KiB thumb_up0thumb_down

64.zaciatok hrabovca..radsej idem ..potom by som doma nadaval ze som nesiel..slnko pece caly den tak to treba vyuzit...jpg
64.zaciatok hrabovca..radsej idem ..potom by som doma nadaval ze som nesiel..slnko pece caly den tak to treba vyuzit...jpg 103.22 KiB thumb_up0thumb_down

63.za brestovom pozeram na ten kopec nad hrabovcom..ist ci neist..brižok dosc zato no...jpg
63.za brestovom pozeram na ten kopec nad hrabovcom..ist ci neist..brižok dosc zato no...jpg 90.86 KiB thumb_up0thumb_down

62.tu mas jeden ked ty tak rad drevene..stare...jpg
62.tu mas jeden ked ty tak rad drevene..stare...jpg 87.01 KiB thumb_up0thumb_down

61.rowerik slape ok.jpg
61.rowerik slape ok.jpg 125.55 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:08:08
00
takze tak..to ne 75 hnac dolu kopcom cez palotu..ale aj priroda kraj obrazowy :tmi:
dnes bolo fajn.. :music: z fotaka toho vela nevidno..

Prílohy:

80.a teraz na druhu stranu..je tu aj kopcek s nazvom kremenec 439m.jpg
80.a teraz na druhu stranu..je tu aj kopcek s nazvom kremenec 439m.jpg 92.4 KiB thumb_up0thumb_down

79.nikde nikto iba spaky ..bez aj s filtrom..vrchnaky od piva..klasika od pytliakov..pardon polovnikov...jpg
79.nikde nikto iba spaky ..bez aj s filtrom..vrchnaky od piva..klasika od pytliakov..pardon polovnikov...jpg 102.3 KiB thumb_up0thumb_down

78.smerom na sever..koniec krosnej...jpg
78.smerom na sever..koniec krosnej...jpg 98.96 KiB thumb_up0thumb_down

77.dole romska osada.jpg
77.dole romska osada.jpg 79.98 KiB thumb_up0thumb_down

76.je mensia ako nad hankovcami ktora sa tiahne az za vysne ladickovce..ale krajsia..skor mi to pripomina kojsovku.jpg
76.je mensia ako nad hankovcami ktora sa tiahne az za vysne ladickovce..ale krajsia..skor mi to pripomina kojsovku.jpg 83.59 KiB thumb_up0thumb_down

75.idem pobehat po luke..komplet..casu kopa ...jpg
75.idem pobehat po luke..komplet..casu kopa ...jpg 80.6 KiB thumb_up0thumb_down

74.a som hore..od kriza 12 sem dalsich 7minut..ale oplatilo sa slapat...jpg
74.a som hore..od kriza 12 sem dalsich 7minut..ale oplatilo sa slapat...jpg 48.15 KiB thumb_up0thumb_down

73.polovica luky by uz bola..podklad ok nesmyka da sa fuka ochladzuje ma...jpg
73.polovica luky by uz bola..podklad ok nesmyka da sa fuka ochladzuje ma...jpg 93.5 KiB thumb_up0thumb_down

72.kriz 12..cas od cintorina tu na biku 18minut..dam si horalku napijem sa tricko dole a hura na slnko a po poli do dalsieho kopca...jpg
72.kriz 12..cas od cintorina tu na biku 18minut..dam si horalku napijem sa tricko dole a hura na slnko a po poli do dalsieho kopca...jpg 126.4 KiB thumb_up0thumb_down

71.krasa.jpg
71.krasa.jpg 109.88 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:14:08
00
uz doraz posledne.. :)

Prílohy:

90.ziadnu inu luku vyssie polozenu som uz odtial nevidel.jpg
90.ziadnu inu luku vyssie polozenu som uz odtial nevidel.jpg 74.05 KiB thumb_up0thumb_down

89.mat tu tak lehatko nic viac mi netreba..nijaku blbu siravu...jpg
89.mat tu tak lehatko nic viac mi netreba..nijaku blbu siravu...jpg 89.64 KiB thumb_up0thumb_down

88.jedno lietadlov dialke male preletelo..potom neskor jeden holub nizko nadomnou..smer ML...jpg
88.jedno lietadlov dialke male preletelo..potom neskor jeden holub nizko nadomnou..smer ML...jpg 103.66 KiB thumb_up0thumb_down

87.dalsia dlha luka nad maskovcami a tiahne sa az do udavskeho skoro..ale tam rozrypane od lkt traktorov...konare kade tade..tu klud cisto ticho.jpg
87.dalsia dlha luka nad maskovcami a tiahne sa az do udavskeho skoro..ale tam rozrypane od lkt traktorov...konare kade tade..tu klud cisto ticho.jpg 99.42 KiB thumb_up0thumb_down

86.uz by aj trebalo ist spat..ale nechce sa mi odtial..zavriem oci dvihnem hlavu a pocuvam vietor...jpg
86.uz by aj trebalo ist spat..ale nechce sa mi odtial..zavriem oci dvihnem hlavu a pocuvam vietor...jpg 97.43 KiB thumb_up0thumb_down

85.aj ma opalilo...dve hodiny som tu stravil..co u mna nezvyk..jpg
85.aj ma opalilo...dve hodiny som tu stravil..co u mna nezvyk..jpg 91.03 KiB thumb_up0thumb_down

84.dokonca jahody tu boli...jpg
84.dokonca jahody tu boli...jpg 155.75 KiB thumb_up0thumb_down

83.pohlad na juh asi sninsky kamen aj vihorlat...jpg
83.pohlad na juh asi sninsky kamen aj vihorlat...jpg 87.93 KiB thumb_up0thumb_down

82.zbehnem dole....jpg
82.zbehnem dole....jpg 90.92 KiB thumb_up0thumb_down

81.som sa vozil hore dole..krizom krazom..druha horalka.jpg
81.som sa vozil hore dole..krizom krazom..druha horalka.jpg 98.7 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:17:02
00
:hai:

Prílohy:

96.lavka skor most v dialke zbudske dlhe obluk.jpg
96.lavka skor most v dialke zbudske dlhe obluk.jpg 98.58 KiB thumb_up0thumb_down

95.idem prec..dajake auto sa sem vytrepalo..aj deti so psom a stara babka..asi viezol zrno..lebo tratil poceste..maso mu prijde az po nos..uz len stlacit spust.jpg
95.idem prec..dajake auto sa sem vytrepalo..aj deti so psom a stara babka..asi viezol zrno..lebo tratil poceste..maso mu prijde az po nos..uz len stlacit spust.jpg 81.61 KiB thumb_up0thumb_down

94.ani do tatier vas netreba.jpg
94.ani do tatier vas netreba.jpg 74.05 KiB thumb_up0thumb_down

93.fotka to nieje ono..nazivo je to stokrat krajsie ..jpg
93.fotka to nieje ono..nazivo je to stokrat krajsie ..jpg 102.3 KiB thumb_up0thumb_down

92.kde sa pozries dookola vsade kopce lesy...jpg
92.kde sa pozries dookola vsade kopce lesy...jpg 80.76 KiB thumb_up0thumb_down

91.vidno stade brestov radvan volicu a a druhu stranu slovenske krive...jpg
91.vidno stade brestov radvan volicu a a druhu stranu slovenske krive...jpg 93.72 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2011 - 22:18:44
00
riadne si toho nafotil zase :o pekne :y: a výhľad z Hrabovského vrchu je parádny ^_^ no zato aj stúpanie kvalitné. S bratom sme tam boli asi pred 2-3 rokmi, ale dodnes si pamätám ako sme sa cestou hore trápili, no paráda :) Spomenul som si, že tam je v leste studnička - keď končí asfaltová cesta pri 12. kríži, tak ešte ďalej po lúke a asi v tretine cesty by mal byť vyšliapaný chodník doprava až do lesa..to nám prezradil nejaký pán a boli sme to aj overiť ;) Inak, dávam do pozornosti akciu na ktorú sme boli s Jimym a Martinom pozrieť minulý rok v Palote na hranici. Ten cestný maratón, no tentoraz nepôjde cez Slovensko, iba v Poľsku...tu sú trasy http://www.bieszczady-online.pl/miedzynarodowy_szosowy_maraton_k/trasa_maratonu/, vľavo na stránke nájdeš aj program a ďalšie podrobnosti. Štart je 17.9. v Ustrzykach Dolnych smer Cisna a potom hore tuším na Baligrod
13.09.2011 - 23:49:21
00
rano petrovce n laborcom..kupil banany...potreboval som sa trochu roztiahnut...naspat uz s vetrom 8) islo samo..ale kedze to na dazd nevypadalo tam hore tak som potiahol az do ML :rofl: mp3 hrala naplno tak som mastil s vetrom dalej :rock: zvysok fotky...cestou spat som uz vypustil casu zase kopa tak som si akurat strazil mracna v spatnom zrkadle a pomalicky domov... :angel:

Prílohy:

10.som hore a ukazala sa dalsia luka..pojdem doprava...jpg
10.som hore a ukazala sa dalsia luka..pojdem doprava...jpg 99.14 KiB thumb_up0thumb_down

9.pohlad bokom.jpg
9.pohlad bokom.jpg 112.16 KiB thumb_up0thumb_down

8.som hore..za rohom dalsia luka..pocasie drzi idem este vyssie...co tam.jpg
8.som hore..za rohom dalsia luka..pocasie drzi idem este vyssie...co tam.jpg 105.35 KiB thumb_up0thumb_down

7.tam idem hore do kuta..z ML na lavej strane ....opriti monastieru..a zase to iste zijdem z hlavnej lup ho defekt..porazit!!! na zadnom dnes..jpg
7.tam idem hore do kuta..z ML na lavej strane ....opriti monastieru..a zase to iste zijdem z hlavnej lup ho defekt..porazit!!! na zadnom dnes..jpg 86.42 KiB thumb_up0thumb_down

6.toto hej len natankovac a vozic se...len tak dalej bluebikerovci...jpg
6.toto hej len natankovac a vozic se...len tak dalej bluebikerovci...jpg 73.93 KiB thumb_up0thumb_down

5.isiel hore k vam..pytam sa ho ci nechce sa ist previezt niekam..ze nie zu uz bol a prave sa vracia.jpg
5.isiel hore k vam..pytam sa ho ci nechce sa ist previezt niekam..ze nie zu uz bol a prave sa vracia.jpg 100.93 KiB thumb_up0thumb_down

4.asi vam pospustam gumy...ked ti dam 50zlotych vyvezies ma do wetliny ci malo....jpg
4.asi vam pospustam gumy...ked ti dam 50zlotych vyvezies ma do wetliny ci malo....jpg 111.16 KiB thumb_up0thumb_down

3.dajake tri buchty isli hore tiez...jpg
3.dajake tri buchty isli hore tiez...jpg 76.94 KiB thumb_up0thumb_down

2.dobehol som ho ze sa za nim zveziem ale dymi smrdi vlecie sa....jpg
2.dobehol som ho ze sa za nim zveziem ale dymi smrdi vlecie sa....jpg 80.33 KiB thumb_up0thumb_down

1.idem hore..mraky sa zberaju...jpg
1.idem hore..mraky sa zberaju...jpg 63.7 KiB thumb_up0thumb_down

14.09.2011 - 15:59:24
00
a zase ma potiahlo aj na luky...prave tu dorazili prve mraky..mozno sprchne.. :rain:

Prílohy:

20.stale tam je.jpg
20.stale tam je.jpg 96.86 KiB thumb_up0thumb_down

19.zisiel som dole chcel som po lavej luke hore potom doprava k vysielacu...ale uz tam hnali kravy...tak nic..na hlavnu...jpg
19.zisiel som dole chcel som po lavej luke hore potom doprava k vysielacu...ale uz tam hnali kravy...tak nic..na hlavnu...jpg 108.55 KiB thumb_up0thumb_down

18.druzstvo cabiny.jpg
18.druzstvo cabiny.jpg 109.42 KiB thumb_up0thumb_down

17.tam hore som bol.jpg
17.tam hore som bol.jpg 106.52 KiB thumb_up0thumb_down

16.po luke dole...jpg
16.po luke dole...jpg 89.28 KiB thumb_up0thumb_down

15.dost dobre sa ide....jpg
15.dost dobre sa ide....jpg 90.57 KiB thumb_up0thumb_down

14.este sa rozhliadnem okolo.jpg
14.este sa rozhliadnem okolo.jpg 84.09 KiB thumb_up0thumb_down

13.koniec druhej luky..idem dalej na juh.jpg
13.koniec druhej luky..idem dalej na juh.jpg 93.03 KiB thumb_up0thumb_down

12.vzadu na druhej strane nic.jpg
12.vzadu na druhej strane nic.jpg 98.82 KiB thumb_up0thumb_down

11.na vrchu.jpg
11.na vrchu.jpg 97.79 KiB thumb_up0thumb_down

14.09.2011 - 16:02:24
00
dnes som sa zase stretol s dedkom bluebikerom :lol: tak sme si pozdravili.. :handshake: co tak sledujem tak okrem mna asi nikto prilbu na ceste nepouziva :D deti ani nahodou..vesty neznamy pojem..ze aj v dedine nehrozi..stari ludia..ta cosi.. :wasntme: postarky ci uz na bicykli ci babete...ziadna prilba...kazdy nato kasle..ale asi bude prsat lebo na ceste som dnes nevidel ani jedneho romaka.. :o
:coffee:

Prílohy:

25.chodnik nevhodny pre ozranov..kec z nim tam raz urve uz nevijde stade sam...jpg
25.chodnik nevhodny pre ozranov..kec z nim tam raz urve uz nevijde stade sam...jpg 91.79 KiB thumb_up0thumb_down

24.zbudske dlhe..to urcite podla toho aj ten bratislavsky robili....jpg
24.zbudske dlhe..to urcite podla toho aj ten bratislavsky robili....jpg 112.83 KiB thumb_up0thumb_down

23.com ja idzem po rozbitej draze kec tu taky sumny chodnik novy.jpg
23.com ja idzem po rozbitej draze kec tu taky sumny chodnik novy.jpg 86.48 KiB thumb_up0thumb_down

22.presiel som sa po parkovisku ci starej ceste ...jpg
22.presiel som sa po parkovisku ci starej ceste ...jpg 81.31 KiB thumb_up0thumb_down

21.mozece kupovac.jpg
21.mozece kupovac.jpg 86.29 KiB thumb_up0thumb_down

14.09.2011 - 16:07:22
00
ked sa dari tak sa dari :@ dnes dalsi defekt :headbang: nieco ako drot z lana...uz som volny na bike..kto chce kam nech pise vola cakam.. :party: rano pracovne SV a topolovka :ninja: boli ste na noc vihorlat ci kde ..? kostoliky kedy??
:f:
15.09.2011 - 12:28:37
00
bodka boli spali sme pri kotliku a rano sa slo na sninsky kamen
15.09.2011 - 21:47:02
00
aha takze ani dnes nikam nepojde..bude unaveny :lol: taham na SV 8) mam tam nieco rozrobene :hai:
16.09.2011 - 06:28:16
00
dnes som sa zase stretol s dedkom bluebikerom :lol: tak sme si pozdravili.. :handshake:
hej, dedko sa pýtal či náhodou nebol za nami kamarát z Dedačova :lol: že si ho zdravil :) Na Sninskom kameni sme s bratom neboli. O jednej ťaháme s Jimym a Mariannou cez Danovu po tej ceste čo si minule išiel, mali by sme vyjsť v Kalinove, keď nezablúdime :D :hug:
16.09.2011 - 12:44:29
00
nezablúdili sme :D len nám dnes nejako pochladnelo, hlavne ten vietor. Bodka, na víkend mám program tak aby si vedel, že sa na bike nechystám, len ako po večeroch aby som nemal celkom absenciu :lol:
16.09.2011 - 23:02:43
00
keyboard_arrow_up