žeby ho praskol silou vôle? :)
16.09.2011 - 12:59:29
00
no pekne...
16.09.2011 - 13:01:30
00
No pekne, až sa mi nechce veriť Raverovym slovám.
16.09.2011 - 13:05:23
00
hmmm. nemam slov. tak vitaj v klube.
Tomco este napis ze ako jazdis, ci iba po asfalte alebo nebodaj aj v terene si bol...? Alebo asi treba jazdit iba 1x mesacne alebo schudnut na 65kg a potom ten ram bude safe :@
Teraz uz vidim ze ta zadna stavba na x-controle je nepodarok. Ak chce vyrobca/dovozca vyjst zakaznikom v ustrety vymienat by mal za upravenu spevnenu zadnu stavbu nie za nieco co znova po 1.5 roku pouzivania na tom istom mieste praskne. Ja uz teda k tomu nemam ziadnu doveru... :n:
16.09.2011 - 13:10:23
00
Pokial problem vznikne az po zarucnej dobe, ma zakaznik moznost zakupit si nahradny diel.[/quote]

Raver: s tou poslednou vetou by som operoval velmi opatrne. mne keby sa to stalo po troch rokoch a vedel by som ze tam je vyrobna vada resp. problem urcite by som nekupoval tu zadnu stavbu keby mi to takto predniesol predajca ze mam moznost si ju kupit. uz by som isiel do ineho bajku.
16.09.2011 - 13:35:20
00
pekný myšlienkový pochod, ale čo by si robil s tým starým rámom potom že? keď si niečo môžeš kúpiť a nikto ťa do toho nenúti, tak s čím je problém...
16.09.2011 - 13:39:45
00
No, chlapci neposerte sa. Tu sa presne ukazuje charakter človeka. Začnite tu ešte Ravera obviňovať, že to zle pozváral :D

Kiriho priatelke tiež praskol rám, zavolal Raverovi a za týždeň mal doma nový a presne takto to tu prezentoval.
Bukovi praskne rám a prvé čo urobí dá to na všetky fóra ktoré pozná, pohľadá ešte 2 rámy na nete ktoré z X predaných vo svete praskli a pridá sa k nemu zopár krochkajúcich userov a máme tu ďalšiu Meridu.

Uvedomte si že praská všetko. Nech si kúpiš akúkolvek značku. Takže oháňať sa inou značkou ti pomôže vieš čo.

Tak isto čítajte, Palo dal odkaz a aj napísal, že 2011 model má zadnú stavbu zosilnenú, takže po reklamácii Buko nedostane model 2010 ale nový so zosilnenou zadnou stavbou.

A to že praskol zrovna teraz aj Tomcovi? Nuž čas ukáže či to bola len náhoda. Ale na čo z toho Buko robíš takúto kovbojku? Keby si to riešil hneď normálne, už si mohol mať nový rám na ceste.
16.09.2011 - 13:45:34
00
a tak ono vždy sú pri tom aj emócie, pre nás tu je bike niečím viac, takže sa to dá normálne chápať... rovnako tak súhlasím so zverejením fotiek, keby to tu buko nedal, tak na to napr. tomco príde možno až zajtra a niekde by sa mohol vysekať a spôsobiť horšie škody...
16.09.2011 - 13:48:42
00
Upozorniť ostatných je jedna vec a to čo tu predvádza Buko je vec druhá.
16.09.2011 - 13:49:35
00
katko:
viem ze by to bolo pre mna financne narocne ale urcite by som neinvestoval do nahradneho dielu ktory je zle konstrukcne navrhnuty a riskoval dalsiu zlomeninu (pripadne zranenie). ja by som sa na takom bajku urcite uz dobre a hlavne bezpecne necitil.
16.09.2011 - 13:49:57
00
jasné, beriem, nie je to zadarmo, ale zase, máš funkčný bike, ktorý môžeš predať, ak už na ňom jazdiť nechceš...
16.09.2011 - 13:54:17
00
root & katko: dik za podporu ;-)

Kazdopadne tomco3131 namiesto nejakeho velkeho vypisovania na fore zacal riesit reklamacny proces a uz sme samozrejme dalej ako s uzivatelom "buko"
Podla mojho nazoru je velky predpoklad, ze tomco3131 do cca tyzdna bude moct opat jazdit ;-)
16.09.2011 - 13:59:16
00
root ty aky mas problem? co tu predvadzam?!
normalne som postol fotky demolacie do temy Demolacie. Este som ich dal na FB na svoj profil.

Jedine co ma zaujimalo a co bol hlavny dovod preco som to zverejnil bolo, ze ci som jediny pripad s takymto problemom. Na toto taketo fora sluzia ci nie? Ako sa ukazalo tak niesom. To je vsetko. Nasledne sa rozputala diskusia za ktoru nemozem.

Vdaka tomu si tomco vsimol ze to ma tiez prasknute a mozno si vdaka tomu v lese nerozbil hlavu. To je akoze zle sem napisat ze mi praskol ram!? :fubar: este ma tu niekto zazaluje za poskodzovanie dobreho mena firmy Lapierre a to som sam napisal ze doteraz som bol spokojny ;)

Samozrejme reklamacny proces som nastartoval a verim ze tiez budem cim skor jazdit.


Naposledy upravil buko dňa 16.09.2011 - 16:45:02, celkovo upravené 1 krát.

16.09.2011 - 14:17:04
00
Praskajú rámy aj za 3 000€, rovnako ako tie za 300€. Rovnako, ako sa môže pokaziť Rolls Royce alebo Ferrari, z čoho tiež nikto nerobí vedu a stoja pritom stovky tisíc €! Bicykle sú vo svojej podstate len stroje a tie sa prosto kazia, skôr alebo neskôr. Bohužiaľ, si mal smolu, ale treba to brať pozitívne, že dostaneš už zadnú stavbu čo je upravená aby sa to už viac nestalo :)
16.09.2011 - 14:35:32
00
Presne tak, praská všetko a čím viac sa budeme naháňať za gramami (a výrobcovia budú odľahčovať aby sa predal práve ten ich výrobok) tak tým častejšie to bude praskať.
Ako root aj Raver spomenuli, vyriešenie prasknutého problému v rámci záruky u Demy prebehlo viac ako expresne rýchlo, keď behom 48 hodín (!) od poslania potrebných údajov (a to sme začali riešiť cez víkend) bol nový rám na ceste. Nehovoriac o tom že sa jednalo o minimálnu prasklinu ktorá neznemožňovala bezpečnú jazdu.
Sám mám rám inej značky ani na sekundu nepochybujem že pri náznaku problému mám od úspešného (a najmä rýchleho) riešenia reklamácie na míle ďaleko ako je to u fy Lapierre.
16.09.2011 - 14:39:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up