Tato dialnica ešte nieje spustena pre auta ale v nedelu už bolo slavnostné otvorenie pre verejnost a hlavne pre cyklistou a korčuliarou.Preto chcem vediet či sa ešte da na D1 pohybovat na bycikli do uplneho otvorenia dialnice pre motorove vozidla alebo je už pre cyklistou dialnica uzavrena.Niektorych som sa pytal a povedali že asi nieje pre cyklistou spustena.Ale natrafil som na jeden članok kde je napisane"Rýchlostnú cestu R1 na mesiac obsadia cyklisti a korčuliari"
http://www.cas.sk/clanok/207199/rychlostnu-cestu-r1-na-mesiac-obsadia-cyklisti-a-korculiari.html
A keby bol problem s dialničnou znamkou nieje pre mna problem si ju kupiť :D
Ale kde by som si ju nalepil to fakt neviem.
27.09.2011 - 16:37:50
00
Krása :y: :y: . Tam by sa naháňali km :muscle: . Pamätám si ako pred dávnymi rokmi stavali diaľnicu asi 2 km od domu a kadiaľ som sa vozieval na favorite tiež v čase keď ešte nebola otvorená,ale krásny novučičký asfaltový koberec tam už bol.
27.09.2011 - 19:10:17
00
No asi to nepôjde Oskar na TMR píše že ho tam ochranka nepustila :!:
27.09.2011 - 20:26:13
00
To je škoda, chcel som si ju ešte prejsť bez áut. Predsa 80 km tam a späť na krásnom asfalte sa často nedá urobiť.
27.09.2011 - 20:56:51
00
No asi to nepôjde Oskar na TMR píše že ho tam ochranka nepustila :!:

No, ochranka asi nebude na celej dlzke :lol:
27.09.2011 - 22:15:13
00
A keby som ochranku nejak podplatil???
Pojdem sa tam pozriet a dam vediet potom možme ist spolu vikino.
28.09.2011 - 15:07:18
00
aj mna vcera nepustili. ja som to skusil na levickej, a tam boli sbs-kari. ale pripajal som sa normalne v pripajacom pruhu, ako sa slusi a patri. podla mna v protismere by to slo. otazka je ako je to na inych krizovatkach. poznam zopar ludi, ktorim sa to podarilo, presli az po tekovske nemce, ale aj takich co presli len na dalsi vyjazd :) mozno kebyze sa dohodneme viaceri, ako masovku by nas pustili :lol:
28.09.2011 - 16:42:54
00
Dobre jurajko ja sa pridam a zajtra možme vyskušat nejak oklamat sbs-karov.Ale zatial newiem ako.
28.09.2011 - 18:42:29
00
No neviem či je to dobrý nápad. Ak je tam značka zákaz vjazdu tak ťa zadržia, zavolajú policiu a pokuta ťa neminie. :P
Ale ja robím to isté tu u nás je krásny nový obchvat mesta a tiež asi z rovnakého dôvodu je ešte uzavretý.Ale v skutočnosti si myslím, sa čaká na vhodnú polit.príležitosť na otvorenie. Všetko sú plusové body. :lol: To je ale vedlajšie. Tiež tade pravidelne premávam a trpnem kedy si na mne zgustnú policajti. ;)
28.09.2011 - 19:15:38
00
Takto verejne by sme nemali hovoriť o priestupkoch pretože policajti ked nemaju robotu tak si čitaju fora a hladaju ludi ktory hovoria verejne o priestupkoch takže vikino radšej by som to vymazal.:D :D :D
28.09.2011 - 20:03:52
00
pokutu ti asi nedaju, ale vykazu ta prec, co mi kamosi hovorili.... mozno staci vojst do protismeru, ale to hovorim len konkretne o situacii na Levickej....ako je to na ostatnych vjazdoch/vyjazdoch, netusim
28.09.2011 - 20:34:16
00
ja som sa to dozvedel nedelu večer, čiže neskoro nato, aby som sa tam išiel previezť a nik to nevie naisto či sa tam môže alebo ne, ale cestou na Cabaj tam občas niekoho zazrem ako sa premáva na biku, ale stále váham či sa mi oplatí tam prísť alebo ne...kvôli pokute sa mi tam nechce ísť :D keď ma len vykážu odtial, tak to je pohoda...budem sa cítiť drsno, sám na ceste a zamnou "safety car" s bezkrkými :D
29.09.2011 - 19:45:21
00
vikino: ten obchvat caka na kolaudaciu od stavebneho uradu :) siel som tade na biku ked tam na moste stali policajti s autom a nepovedali ani slovo, takze par rozumnych este v TO asi zostalo :)
29.09.2011 - 20:58:40
00
Kym nebol este hotovy dialnicny obchvat okolo Bratislavy (Pristavny most-Zlate piesky), tak som po nom parkrat jazdil na bicykli.
Nechapem, co tam ochrankari na tej hotovej ale neotvorenej dialnici riesia. Ze tam cyklisti predcasne zoderu asfalt alebo co?
Asi si dokazuju vlastnu dolezitost a ego, ked uz maju spolocenske postavenie na urovni obycajnej upratovacky.
30.09.2011 - 21:18:18
00
Tak ale to treba povedat niekomu vyššiemu a nie SBS-karom ti si robia len svoju pracu.Ale inač ako hovori jurajko mohli by sme sa stretnut viacery a poprosit ich ci nespravia vynimku ved za pokus by to stalo.
01.10.2011 - 16:11:54
00
keyboard_arrow_up