Mirceliho foto su uz pristupne https://picasaweb.google.com/110918168226574712280/BiketourBrezno2011GPS1102011. Vdaka za ne.
03.10.2011 - 08:47:37
00
Zaver sezony ako sa patri!
Podla mna organizacne velmi vydareny pretek. Podla sprav co som mal to nemala byt pritazliva trat, avsak presvedcil som sa o opaku. Jednoducho nadhera! Jazdit popod hreben Nizkych Tatier, na perfektne upravenych lesnych cestach kde sa aj odtokove zlaby dali prejst bez skoku, vyzivne vyslapy a krasne zjazdy, znacenie bez problemov ako aj dojazd do ciela: velmi pekne zorganizovane. Trati mozno trosku chybali technicky narocnejsie pasaze, avsak kazdemu sa vyhoviet neda. To ze sa startovalo rano bolo fajn, aspon sa akcia zbytocne nepredlzovala. Ze bola niekomu zima? Bohuzial sa preteka vonku a nie niekde vo vykurovanej hale, preto je to horska cyklistika. Ked vyslo slniecko, bolo uz paradne.
Akurat nepochopim "borcov", co sa tlacia na asfaltke na spicu hned za policajny voz. Som zvedavy na ambicie a umiestnenie tychto chytrakov, lebo pravdepodobne kvoli tomu vznikol ten hromadny pad. Nastastie som nebol priamym ucastnikom, ak hej, tak by som sa niekomu podakoval. Dufam su vsetci co padli v poriadku...bola to riadna supa!

Velka vdaka organizatorom aj za kapelu, spravili dobru atmosferu. Potesila aj novinka ohladne SMS spravy za umiestnenie.

Uvidime sa v novom rocniku CMS!
03.10.2011 - 09:09:15
00
Ten pad bol 30 m predo mnou. Jeden borec, ocividne znacne premotivovany to neodhadol, resp. nevie jazdit v takej skupinke a hodil vlnku, tam buchol zo zadu do kolesa niekomu a uz to islo, samozrejme jemu sa nic nestalo, vraj pokracovoal dalej, no viem minimalne o troch ludoch ( pravidelni ucastnici CMS ) pre ktorych to znamenalo STOP v tom preteku, keby len stop, ale znicene koleso, prevaleny ram, odtrhnuta hydraulika a zlomena karbonova sedlovka hovoria teda za vsetko. Na co sa niekto tlaci dopredu, ked dobre vie, ze na prvu desiatku nema ?! Brezno je jedna z mala trati, kde je start neskutocne siroky uvodne 2-3 km po sirokej ceste, kde sa da krasne predbiehat, ked uz ma niekto o to zaujem, ten kto na to ma, tak nie je problem na takej ceste predbehnut 150 ludi, ale ten co na to nema a zacne robit problemy po kilometri ze uz nevladze take tempo, tak co ma z toho ? Povie, ze bol chvilu prvy ? Alebo o co ide potom ? Staci sa pozriet, odkial startovala napr. taka Janka Stevkova, a kde bola vo vysledkoch ..
03.10.2011 - 09:30:09
00
Ďakujem Milsu, že sa ma zastal, naozaj sa som nemal v plábe preteka)t, ale 5€ za štartovné nieje tak veľa, a vo Valči som zajazdil celkom slušne, aj keď dlho som mal nato byť štvrtý, ale otom inokedy :D

Ten pád po štarte, ja som šiel vedľa chlapíka, do ktorého týpek vplálil. Chalan predomnou šiel v háku a týpek sa priplietol a začal ho vytláčať až naraz sa mu zachytil o riadítka a padol on a veľa ďalších, ja ani neviem ako vyhol som sa tomu, takto to bolo, aké boli následky, to neviem....
03.10.2011 - 09:41:28
00
ahojte tu dávam oficiálne moje foto zo super maratónu
http://www.mtbpohronie.eu/galeacuterie---miroslav-miklian.html
03.10.2011 - 11:13:32
00
Dake tie fotky https://picasaweb.google.com/112627410418434235881/MaratonBiketourBrezno2011?authkey=Gv1sRgCL-k_faotq30jAE
03.10.2011 - 11:25:48
00
Krásny maratón, veľká vďaka organizátorom za vydarené podujatie, až na to, že som si vybral smolu za všetky maratóny :headbang: - pád a ešte aj defekt. Veľká vďaka aj Adriane za pekné foto.
PS: nefotila náhodou ona aj ten lúčny skok na Meride v BB v zjazde zo Suchého vrchu? Nikde so tie fotky nenašiel.


Asi hľadáš tieto:

https://picasaweb.google.com/ZelenaStopa2010/2011_08_29_Zelena_stopa_SNP
03.10.2011 - 16:11:03
00
ozaj, videl som aj nejake kamery na biku a helme. budu aj videjka k dispozicii?
03.10.2011 - 20:58:05
00
Pekný maratón, značenie bolo fajn, občerstvovačky trošku zvláštne rozmiestnené síce,ale nevadí :) celkovo som bol spokojný,akurát ten môj výkon mohol byť kus lepší :mm: fajn fotky, díky pekne :handshake: ... to s tým videom by i mňa zaujímalo, či je nejaké :)
PS: mohol som mať takúto maximálku ? :D lebo na lúčnych zjazdoch,keď som kukol na tachometer,kde bola asi najrýchlejšia pasáž a tam som mal max.58-60km/h :D

Prílohy:

Maximálka Brezno 1.10.2011.jpg
Maximálka Brezno 1.10.2011.jpg 153.12 KiB thumb_up0thumb_down

03.10.2011 - 21:56:11
00
ano ano aj mne sa to tam fajne gulalo :D
03.10.2011 - 22:30:07
00
aj ja som mal co to nad 70, ale neviem kde presne, pretoze ked som to palil, tak som sa neodvazil sklopit zrak :D
ale bolo to niekde na lukach pod vysielacom
04.10.2011 - 07:02:56
00
Ďakujem Bon, mal som na mysli presne tieto.
04.10.2011 - 08:03:38
00
Keď som už začal kritizovať, tak to aj dokončím. Je zábavné sledovať ako sa zopár cyklistov chváli vyhratými pohármi, super bikeami(niektorí majú napr. len dva prevodníky, vraj tretí používajú len turisti). Mnohí majú motto v duchu, dôležité je zúčastniť sa. Zrazu, keď človek číta výsledkovú listinu kategórie HOBBÍK, tak tam aj zopár takýchto nájde. Asi nevedia, pre koho je táto KATEGÓRIA VYTVORENÁ. Ak sa dá ego zväčšovať v súboji so skutočnými hobbíkmi, hrdosť je potom kde? Skutočne výborní cyklisti reprezentujúci "super special" bike kluby pretekajú v kategórii hobby? Pre tieto kluby je to podľa mňa antireklama a vďaka tomuto si myslím o nich svoje. Česť skutočným maratónskym a polmaratónskym borcom.
04.10.2011 - 17:22:41
00
:y:
04.10.2011 - 17:35:43
00
profici, hobici.... riesi sa to kazdy maraton
mne je to jedno, nech si kazdy sutazi ako chce, ja sa strapnujem na dlhych (bol som uz aj posledny :D), niekto sa strapnuje na kratkych (alebo ma na to dovod, startovat tam)
inak pacila sa mi SMS pri dojazde do ciela, vediet to skor, tak dam zenine cislo a nemusim sa jej hlasit, ze som OK
04.10.2011 - 18:39:37
00
keyboard_arrow_up