Zaplatil som bez mihnutia oka, ale navýšenie ceny o 40% oproti predchádzajúcemu ročníku.... To je u nás kurňa iná inflácia. Čo už Euro nemá takmer žiadnu hodnotu? Ak to pôjde čo rok takýmto tempom, už aby som teraz začal napchávať hlinenú sviňu.
Ale akcia bola skvelá, budúci rok na 100% zase, aj keď zmena trate mne teda moc nevoní - je tam namrdaného hodne jemného prachu a v pedáloch mi tam vkuse prešmykuje zadok. Ale možno nebude sucho...


Tie % tam sekáš od pasa?
Minuly rok bolo 6€ tento rok 7€ čo je navýšenie o 16,6%.
To že sa niekto má problém aspoň zaregistrovať mesiac alebo tri dni vopred je už jeho ľahostajnosť nakoľko sme nevyžadovali u takto zaregistrovaných účastníkov úhradu.Kto sa registroval v deň pretekov alebo nebol zaregistrovaný do 5.10. vrátane platil 10€.
Je to len kvoli orientačnému číslu účastníkov pre naše logistické záležitosti.


Samozrejme som rád že sa páčilo:-)
10.10.2011 - 15:37:39
00
Tie % tam sekáš od pasa?
Minuly rok bolo 6€ tento rok 7€ čo je navýšenie o 16,6%.
To že sa niekto má problém aspoň zaregistrovať mesiac alebo tri dni vopred je už jeho ľahostajnosť nakoľko sme nevyžadovali u takto zaregistrovaných účastníkov úhradu.Kto sa registroval v deň pretekov alebo nebol zaregistrovaný do 5.10. vrátane platil 10€.
Je to len kvoli orientačnému číslu účastníkov pre naše logistické záležitosti.
Je mi ale naopak veľmi divné, že sa niekomu oplatí kvôli rýpaniu nanovo zaregistrovať na MTBiker....

Samozrejme som rád že sa páčilo:-)


A čo tak z prudka?
Pozri si dátum registrácie - ak je teraz rok 2009, tak mám pred sebou blbý kalendár. Zaregistrovaný na Šprintpolom som bol 5 dní dopredu, ale mám za to že minulý rok som platil 5E. Ak to tak nebolo, tak beriem späť tie percentá aj poznámky s tým súvisiace.
Tie o kvalite akcie samozrejme nie.

Svetu mier.
10.10.2011 - 15:45:28
00
A čo tak z prudka?
Pozri si dátum registrácie - ak je teraz rok 2009, tak mám pred sebou blbý kalendár. Zaregistrovaný na Šprintpolom som bol 5 dní dopredu, ale mám za to že minulý rok som platil 5E. Ak to tak nebolo, tak beriem späť tie percentá aj poznámky s tým súvisiace.
Tie o kvalite akcie samozrejme nie.

Svetu mier.


Som prepracovaný je...bem na to beriem späť.....Budúci rok bude ?....€....Alebo nebude nič? Počkáme či bude deflácia...
Idem na zimný spánok :-)Asi som prepracovaný...
10.10.2011 - 15:55:05
00
ja som len chcel povedat, ze keby pytaju menej penazi tak by som isiel...

nemusite sa tu koli tomu bit :-)
10.10.2011 - 16:05:14
00
Prepáčte, ale poviem to bez servítky, lebo už ma unavuje čítať o tom, ako by niekto niekam išiel, ak by bolo štartovné nižšie: keď sa vám nepáči, tak počas pretekov kľudne seďte doma, držte si prsty akí ste šikovní (toto platí aj po pretekoch, aby sme potom nemuseli čítať niektoré nezmysly) a potom si choďťe s dobrým pocitom "zapretekať" zadarmo. A kľudne buďte aj škodoradostní, veď ste takí šikovní a nič vás to nestojí - ušetríte kopec peňazí za zbytočné čísla, čipy/časomieru, zabezpečenie trate, občerstvenie, jedlo, zážitky, nebudú vám zavadzať pomalší ani vás ohrozovať rýchlejší, nebude sa na vás nikto pozerať na fotkách na nete (ktoré vám zadarmo urobili vaši kamaráti), nebude vás otravovať kopa super ľudí, s ktorými je život krajší, ...
Naozaj ste tak naivní a myslíte si, že organizácia pretekov sa zaplatí iba zo štartovného ... alebo si myslíte, že na tom ako organizátori len ryžujeme? Vyskúšajte si to sami a potom sa môžeme rovnocenne porozprávať o oprávnenosti výšky štartovného.

Terry a spol. - ďakujem za preteky a dúfam, že o rok zo Strečna to bude minimálne tak dobré :) Držím vám place, nech sa všetko podarí.
10.10.2011 - 16:43:48
00
Chlapci chlapci

Je mi do toho prd čo si tu píšete, ale polemizovať o výške štartovného typom zabezpečenia trasy a časomiery je riadna hovadina. A čo tak sa zamyslieť aj nad občerstvovačkou, kuchyňou, príprava a upratanie po preteku a nehovoriac o ostatných vecia, ktoré s tým súvisia. Už sa niekto z tých kritikov zamyslel či je v tom štartovnom zakalkulovaná aj mzda, alebo náhraada času organizátorov, kolký z vás by to robili zadarmo a za dobrý pocit. Nemyslíte že tý ludia majú aj rodiny a pracovné povinnosti, ktoré ich živia. Tak sa nad tým zamyslite a potom kritizujte. Budeme radi ak nám na budúce prídete pomôcť aby ste vedeli o čo kráča. Tak sa majte a oddychujte cez zimu a na jar hup na bajki.

Všetkých vás zdraví Drobec :hai: a ja sa teším dnes si idem zahrať basket
10.10.2011 - 17:07:02
00
Terry a spol. - ďakujem za preteky a dúfam, že o rok zo Strečna to bude minimálne tak dobré :) Držím vám place, nech sa všetko podarí.

Zo Strečna? To by bolo supééér, odtiaľ sa mi to stúpanie páči ďaleko viac :) A bolo by to dlhšie, viac nastúpaných metrov a kvôli terénu aj ďaleko náročnejšie :y:
10.10.2011 - 18:47:31
00
Neviem preco sa rozculujete...ved na take "kecy" sa ani neoplati reagovat :)

Inak to "horuce jablcko" co som vyhral v tombole je super...po sportovani v chladnejsom prostredi skvele padne :)
10.10.2011 - 18:51:00
00
jasne ze to bolo super , ja som bol na viacerych casovkach do vrchu ale jednoznacne vyhrava urovnou tato casovka , ten rezen som doslova zozral taky bol dobry mnam , deky v cieli daco tepleho hned po predychani , ohen na ohriatie ja to volam luxus panove , uz mi chybal iba autobus na cestu naspet :D
10.10.2011 - 20:11:14
00
A teraz na inu temu :-) Este najake photos sa nenajdu?
10.10.2011 - 20:46:05
00
nefotil niekto nahodou aj vsetkych v cieli ? ten moj xicht by som chcel vidiet :)
10.10.2011 - 21:01:56
00
Nájdu nájdu len moment
10.10.2011 - 21:02:42
00
Skicool určite pridá fotečky z cieľa, len treba trpezlivosť :)

edit: si ma predbehol o sekundu :D
10.10.2011 - 21:03:26
00
nefotil niekto nahodou aj vsetkych v cieli ? ten moj xicht by som chcel vidiet :)

Daj číslo nech ho všetci vidia :D :tmi:
10.10.2011 - 21:04:11
00
147 , at je prca :D
10.10.2011 - 21:05:04
00
keyboard_arrow_up