Zdravim.Chcem si kupit nove kotucovky doteraz som jazdil magury luisy starsi model.Rozmyslam medzi hope monomini alebo formulami oro puro. Mate s tym niekto skusenost /servis/funkcnost?
01.05.2006 - 15:58:01
00
Ja som teraz kupil Formula Oro Puro, nejazdil som ich moc zatial, tak len postrehy:

- jednoducha instalacia, nastavenie, skratenie hadicky - vsetko co potrebujes mas v krabici (okrem imbusoveho kluca a rezacky :) )
- nastavenie prasata otazka 15 sekund, nesucha to nikde (juhu!)
- odvzdusnenie (ked skracujes hadicky) tiez jednoduche, staci injekcna striekacka za 5 korun + DOT 4 kvapalina
- chod vynikajuci, jemny, s tvrdym zakoncenim chodu
- karbonove packy vynikajuce, dobre sa drzia
- ucinnost fakt neskutocna, na to, ze su to 2 piestiky. Snad lepsia ako 4-piestikova XT 2001
- bezne brzdenie jednym prstom (a to este nie su zajazdene uplne), na predne to das jednym prstom
- lahucke a designovo vymakane (krajsie je len Oro Greg Minaar Replica)
04.05.2006 - 21:13:39
00
cervo: tie brzdy mas uz skoro rok a mna by zaujimal tvoj nazor nane aj po takom case.
-netecu, nezavzdusnuju, nesuchaju, nepriehrievaju sa... proste by som chcel pocut, ze od kedy si ich nahodil, sluzia ti max. k tvojej spokojnosti. A ako je na tom karbonova packa? Nieje mäkka? Konstrukcne prevedenie (uchytenie) packy o telo brzdy sa mi zda titerne s otaznou zivotnostou.
Totiz jeden sa ich chce zbavit (novych), tak mam chrobaka.
Za reakciu dik.
Inac sa este rozhodujem medzi K18, ShimanoXT a Juicy7. Uvidim aka bude cena na Puro.
Formule sa obavam, malo odskusane...
Juicy7, jedny velebia a druhy zatracuju...
Asi je natom najlepsie shimano, bezproblemove...

Co by ste doporucili
19.03.2007 - 21:07:20
00
ja mam dzusy7, tohorocny model, a zatial uplna spokojnost.
19.03.2007 - 22:46:41
00
risototh: o tebe viem, ze ich mas a mal som v plane poinformovat sa. Su to tvoje prve hydry alebo ti presli aj ine rukama? Pri tohtorocnej juicy7 by sa uz nemali prenasat vybracie z kotuca do vidle. Nebadal si dufam nic take...
20.03.2007 - 00:59:16
00
Inac sa este rozhodujem medzi K18, ShimanoXT a Juicy7. Uvidim aka bude cena na Puro.
Formule sa obavam, malo odskusane...


K18 by som skor porovnaval s juicy5. .oro ..no ..su velmi dobre ale aj velmi drahe a nepoznam cloveka ktory by jazdil juicy7 a nebol maximalne spokojny..
20.03.2007 - 15:48:10
00
keyboard_arrow_up