Zdravím,

chcel by som sa znalých spýtať, či sa dá teraz zohnať niečo lepšie v cene okolo 500-600€ ako Haibike Edition SL 2011?
27.10.2011 - 01:05:25
00
hm v tej cene mozno este neake CTM, co sa noveho tyka. Ja by som vsak pozrel secondhandy ;)
27.10.2011 - 13:46:59
00
jj z toho ctm by sa dalo niečo vybrať .. myslím že majú tiež teraz výpredaj .. alebo to je iba pri full verzí ? musíš pozrieť :)
27.10.2011 - 20:10:45
00
bazáru by som sa radšej vyhol. pozeral som CTM ale nejaké zľavy u MTB v tejto cene som nepostrehol. no pri tom haibiku - zvoliť pôvodné deore, alebo sram, alebo doplatiť za slx?
27.10.2011 - 21:29:38
00
Ja by som osobne kúpil ten haibike. To CTM ma skoro každý druhý a Haibike sa len tak často zas nevidí. A mne veĺmi vyhovuje, predtým som mal Meridu a nebolo to ono. A ešte môžem napísať , že konečne som natrafil na ,, PÁNA PREDAJCU ´´Idem od začiatku : najprv som išiel ku jednému predajcovi v Čadci ktorý je vždy milý a príjemný, že chcem CTM no on mi povedal že nemá licenciu na takéto bicykle a poslal má do druhej predajne kde ich predávajú. išiel som tam a predajca sa musel pozrieť do katalógu čo to presne je zač. Mal v obchode dve Meridy a dva CTM , ale není problém a objedná mi ho. Dohodli sme sa na cene a kázal mi prísť za dva dni aby zistil či ho zoženie. Potom mi kamarát vravel, že tam objednal Meridu a predajca mu ju dal v krabici nech si ho doma poskladá.
Kolega ma poslal do Žiliny ku Kubicovi, že ma dobre ceny a určite si vyberiem. Tak som tam prišiel a hneď po vstupe do predajne som bol prekvapený koľko tam má bicyklov. Keď som si vybral hneď mi namontoval pedále , až sa idem odviesť a odskúšať. Keď som sa vrátil hneď mi kázal ukázať ktorý si chcem vyskúšať až sa rozhodnem. Po kúpení doplnkov ma poprosil či bi som počkal 10 minút aby mi ich mohli namontovať. A ešte o každom vedel všetke informácie.
U Kubicu som bol veĺmi spokojný na 200 % s prístupom a všetko bolo ideálne.
27.10.2011 - 23:32:07
00
keyboard_arrow_up