ak je ten kamoš scypho, tak on ju má trochu vylepšenú a určite by vedel porozprávať aká medzera je medzi modulom s ledkou a telom svetla :D Je to práca tak na 2 minúty, ledke to pomôže dosť... Aj ovládaču to pomôže :) Lepší odvod tepla - nižšia teplota ledky a teda vyššia účinnosť.
19.09.2011 - 20:45:17
00
je je :) aj mi ju kupuje a sebe bere druhu
19.09.2011 - 21:19:19
00
Toto bude asi najvhodnejšia téma...
Dá sa na DX vidieť dostupnosť položiek na sklade? Nikde to nevidím, že by takúto vec nemali ešte zvládnutú?
22.09.2011 - 11:34:29
00
každý tovar tam má orientačnú dobu, odkedy sa dostane od dodávateľa do DX. Dodávateľ je napísaný aj dole na konci popisu, dá sa občas rozhodnúť aj podľa toho - niektorí meškajú často, iní sú celkom rýchli...
DX má aj nejaké veľmi obľúbené tovary skladom dopredu nakúpené, ale väčšinou sa čaká na dodávateľa :)
Mne sa stalo ešte iba pri jednej veci že nebola dostupná, už viac ako pol roka na ňu čakám a nič a nič :rofl:
22.09.2011 - 21:01:27
00
Toto bude asi najvhodnejšia téma...
Dá sa na DX vidieť dostupnosť položiek na sklade? Nikde to nevidím, že by takúto vec nemali ešte zvládnutú?

neda a v pripade rychlo zohnatelnych poloziek pocitaj s cca mesacnou dodacou dobou...
22.09.2011 - 22:35:08
00
Chcem sa len opytat,
tie vselijake svetielka z Dealextreme, vydrzia aj brutalnejsie zaobchadzanie? Pocas zjazdu dole rozbitou lesnou cestickou, to poriadne trasie.... :rock:

Nebolo by vhodnejsie nejake "takticke" svietidlo?
Nieco ako toto: http://www.baterky-noze.sk/index.php?lang=sk&kat=211&podkat=226&view=3044

Ale zase na druhu stranu, maju tieto takticke lampicky dostatocne siroky kuzel? :sun:

Teraz babo raď (mozu aj chlapi :nod: )



Ja si lampáš upínam na prilbu. Jednak neriešim "brutálne" trasenie biku v zjazde,ale hlavne si svietim tam, kam pozerám. V teréne večne koriguješ smer jazdy a ak máš svetlo upnuté na riadidlách, svietiš kade tade, len nie na cestu.

A moja skúsenosť s Dealextreme? Objednal a zaplatil som 3ks Aurory, balík došiel za cca 14 dní, ale v balíku len 2 ks.Balík bol nepoškodený a takých rozmerov, že ani teoreticky by tri sviedidlá nevošli, takže vykradnutie cestou nepripadá do úvahy. K reklamácii som pripojil fotky obalu s udanou váhou, fotky samotných svetiel na dig. váhe atď. z ktorých bolo úplne jasné, že chybu urobili pri expedícii. Do dnes /už cca 12 mesiacov/ neodpovedajú a to im maily opätovne preposielam tak raz do mesiaca.
23.09.2011 - 10:31:52
00
hmm no mne odpovedali do 2 dní a problém bol vyriešený do týždňa :) Neskúšal si napísať aj na nejaký iný mail, prípadne na fórum?
23.09.2011 - 10:47:24
00
"zaspamoval" som im všetky uvedené maily
23.09.2011 - 14:14:06
00
Zvláštne, tiež mi raz prišlo niečo iné, resp. neprišlo to, čo som si objednal. Preklikal som sa tým ich (správnym) formulárom, nafotil a na druhý deň bola odpoveď. Peniaze vrátili (tak to chcel objednávajúci). Možno si niečo zle spravil alebo sa im to stratilo. Alebo prdia na teba. :-D
23.09.2011 - 17:27:18
00
Ja som s dealextreme riesil strateny balik. Vsetko cez formular, vymenili sme si mnozstvo korespondencie a uplne bez problemov, odpoved vzdy najneskor do 48 hodin. Na nakoniec mi vsetko preposlali znovu.
23.09.2011 - 19:06:24
00
článok nesuvisi so svetlom ale vzťahuje sa v podstate na všetku elektroniku to len tak na margo šikmookých svetielok to čo hovorim už dávno kto chce si to prečíta a urobí si vlastný úsudok
http://www.parabola.cz/clanky/4478/kvalita-techniky-vcera-a-dnes/
19.11.2011 - 12:23:54
00
no ale svetielka su akurat ten druh tovaru, ktoremu vymena kazde 2 roky iba prospeje. Ak nepotrebujem (= nie som ochotny za nu tolko zaplatit) extremnu spolahlivost, tak mi uplne vystacia aj "free shipping" lampase. Mam aj nejaky ten Fenix, sluzi mi bez problemov roky, ale nepouzivam ho uz, pretoze tie led zaznamenavaju pomerne prudky vyvoj a cinany svietia lepsie.
co sa tyka spotrebnej elektroniky, da sa iba suhlasit. Na dvore mi hra 15rocny panasonic (a je tam ci je zima, ci teplo) a kym funguje necitim potrebu ho menit, taktiez stara telka mi je dobra, kedze dome nie sme televizne zalozeny
19.11.2011 - 17:37:16
00
keyboard_arrow_up