Zdravim! Tak moja otazka je dost jednoducha, konkretnejsie....
Kedy je najlepsi cas kupovat novy bike (v tomto období, orientovane na koniec v resp. zaciatok novej sezony)?
Este konkretnejsie, uz davnejsie som sa zahladel do Spesla Demo-8cky. V bazare ich je uz niekolko a tak dookola premyslam, ze zima este len zacala a mozno pridu aj lepsie ponuky (+ nechcel by som kupit a rovno zazimovat na 3 mesiace...).

Takze v sume, su moje ocakavnia na mieste alebo skor predepokladat ze ceny ostanu konstantne a zobrat najblizsiu ferovu ponuku?
THX vopred za vecne commenty. :y:



PS: Doteraz jazdim 24" street masinku s pevnou vidlou a 26" hardtail, takze sa neskutocne tesim na novu, DH/freeride poladenu sezonu :P.
24.11.2011 - 17:28:34
00
Najlepšie tak v októbri/novembri keď prichádzajú nové modely a staré sa predávajú za výpredajové ceny
24.11.2011 - 18:07:35
00
nového jazdeného :D
06.12.2011 - 02:15:33
00
ja som kupoval bajk minuly rok v novembri a tento rok v oktobri a to vzdy v obchode ked bol vypredaj.u nas to je s bajkami tak ako s autami a tak cenu neries,aj tak ked pride na predaj tak kazdy rad stiahne cenu len aby ho predal a bol vysmiaty lebo ked bude kupovat ten druhy a potom predavat tak ho uz nemusi ani predat
07.12.2011 - 17:18:40
00
keyboard_arrow_up