Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
Neskoro som sa začal hrať s fotkami ale už idem do postele. Ale čo ty ponocuješ?
28.11.2011 - 00:25:17
00
...omrknem zelenú značku z Cemjaty do Kojatickej doliny ako prípadnú terénnu prípojku na Šarišskú podkovu.

Ty nam neveris? :^) Ved terennu prepojku sme otestovali pri nasej sarisskej podkove. Zelena je OK + nad Brezanmi po zltej cez Dubinu smerom na Ondrasovce (ktoru ale opustis pred asfaltkou a do Chminan ides lesom)
:tmi: :!: Jasne. Doveruj ale preveruj! A aj na vylepsenia je takmer vzdy priestor.
28.11.2011 - 12:40:54
00
:) neštudujem vaše výjazdy podrobne a najlepšie je sa presvedčiť osobne. Cez Ondrášovce po žltej sme išli v opačnom smere čo sa mi zdá zjazdnejšie. Ešte potrebujem nájsť nejakú sympatickú lesnú cestu alebo chodník z Kojatickej doliny do Chminianskej. Ak by to tam niekto poznal dajte vedieť. Tak isto uvítam typ na prejazd z chvalabohu medzi Klenovom a Žipovom smer Ondrášovce. Od Olda B. viem, že tam vraj existuje pekný zjazdík. Začína to odbočkou doľava hore asi 500 m pod chvalabohu smer Žipov. Chcem to spojiť s prejazdom Rešetky ponad Sedlice a Klenov.
28.11.2011 - 18:21:51
00
Zelena z Kojatickej nad Brezany a po Zltej + od vysielaca (ci co to je) 300 m nad asfaltkou do Ondrasoviec opustit zltu a ist po lese do Chminan nie je dobra? Mne sa celkom pacila. Ten kusok asfaltu az tak nevadi.
Chvalabohu poznam len to na Branisku takze neporadim. Ale pekne zdokonalujte trasy a my sa potom radi prizivime... ]:) :angel:
28.11.2011 - 19:46:14
00
Zelena z Kojatickej nad Brezany a po Zltej + od vysielaca (ci co to je) 300 m nad asfaltkou do Ondrasoviec opustit zltu a ist po lese do Chminan nie je dobra?

Nemôžem to posúdiť išiel som to v opačnom smere a zjazd do Rokycan sa mi zdal pomerne dlhý a prudký. Ja sa snažím "komponovať" trasy tak aby som sa nevybúchal ešte v úvode pri príjazde na hlavnú časť, takže príjazd napr. do Chmiňan by som chcel len taký ľahší na rozjazdenie a záver podobne. Trasy a ich smer volím tak aby mali nejakú logiku, boli čo "najjazditeľnejšie" a ak sa dá bez asfaltu. No nie vždy sa podarí. :headbang:
28.11.2011 - 21:43:48
00
Amaterska otazka: Resetka je ten zjazd co sa ide na maratone do Radatic? Resp sa spomina pekny zjazd..je tym myslene to co sa ide na maratone?
29.11.2011 - 00:51:18
00
Rešetka je nevýrazný kopec severne od Sedlíc 577 mnm. Na maratóne sa čiastočne stúpa na ňu zo Suchej doliny ale pomerne skoro sa odbočí doprava a zjazduje do Radatíc. Na Rešetku je potrebné v tomto mieste pokračovať doľava. Za Rešetkou sú tiež celkom pekné zjazdíky do Bzenova resp. Janova (doporučujem) alebo na druhú stranu do Bajerova. Poľná cesta vedie do Sedlíc ale tú som zatiaľ nešiel.
29.11.2011 - 07:52:02
00
Nemôžem to posúdiť išiel som to v opačnom smere a zjazd do Rokycan sa mi zdal pomerne dlhý a prudký.

Asi si nerozumieme. Navrhoval som z Kojatickej doliny po zelenej na Brezany razc. a tam prejst na zltu smerom na sever na Dubinu(512) (ta zlta v cykloatlase nie je, na hiking.sk uz ano). S Rokycanmi to nemalo nic spolocne. Smer Chminany. Aj ked zelena z Kojatickej doliny je strma, tak je zjazdna, ide po lukach, poskytne zopar peknych vyhladov a sem tam treba aj uphill :devil:
29.11.2011 - 09:22:44
00
Rozumieme si, myslel som presne to. Zdá sa mi zbytočný kopec na úvod. Ja už som trochu lenivší.:(
29.11.2011 - 11:56:26
00
Dnes krátke obedňajšie "vyvenčenie" cez Stavenec popod Zbojničak na Sovu a hrebeň. Hore to vyzerá ako v zime. Ak je tak aj nad Javornickou tak by sa už dalo bežkovať. :devil: :lol:
Pár záberov: http://racho.rajce.net/2011_12_03_Bike,_Slanske-chata_Sova
03.12.2011 - 21:34:26
00
Matos vcera hovoril, ze miestami je na bezkarskom okruhu aj 20 cm, ale je to nesuvisle, takze zatial na bezky nie.
03.12.2011 - 21:48:39
00
Ja viem, myslel som to ako vtip. Už si viem predstaviť ako by na mňa pozerali ľudia keď by som s bežkami nastupoval v nedeľu ráno na autobus. Zajtra idem na zvažnicu pod Čiernu horu, sú tam dva spadnuté stromy skúsim ich odpratať aby sa nemuselo na bežkách zastavovať v zjazde. Už dlhšie rozmýšľam, že ak by sa vyčistil nejaký krátky okruh na Troch chotároch tak by sa tam dalo chodiť bežkovať už na začiatku zimy. Ak by bolo toľko snehu na zvažnici nad Javorníckou ako je teraz na hrebeni nad Sovou, tak taký kilometrík by sa snáď dal. Dať ho 10 krát tam a späť tak by si mal na začiatok sezóny dosť.:)
03.12.2011 - 22:17:55
00
Pre bežkárov mám dobrú správu, už sa dá. Dnes som ľutoval, že som nemal bežky. Zvažnica od Zbojníckych skál smerom na Zlatú Baňu je celá zjazdná 10 až 15 cm tvrdého snehu resp. námrazy. A stále husto padá. Tak isto je zjazdný chodník od Červenej mláky po miesto kde sa červená napája na zvažnicu s bežkárskou trasou z chvalabohu. Myslím že sa dá aj po Kráľovskej na Obracanú studňu. Ak bude také počasie naďalej tak v nedeľu by mohlo byť hore 20cm.
04.12.2011 - 16:38:30
00
Co tak zopakovat akciu v centre mesta pocas vianocnych trhov a ochutnat, ktori z predajcov do medoviny dava aj med? Navrhujem stretnut sa tento piatok a po ochutnavke sa spolocne stvornozky presunut do Stastnej hodiny.
07.12.2011 - 09:07:17
00
Zeby som otestoval MHD a nocne spoje???
07.12.2011 - 13:03:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up